Şimdi Ara

MMo Oyun Listesi! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
6
Favori
391.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • League Of Legends dünyadaki en güzel ücretsiz rpg tarzı online oyun bence.
  • Merhaba gerçekten güzel bir liste çıkarmışsın öncelikle seni tebrik ederim Ben voyage century i sevdimde yardım edecek ve oynayan hiçbir arkadaşım yok. Oyunu dün indirdim ve hemen sildim. Çünkü hiçbirşey yapmadan orda dolanıp duruyodum. Eğer hala oynuyosan banada öğretirmisin ?
  • Archlord, The Hunter, Company Of Heroes Online Tam Aradıklarım Teşekkürler
  • ARKADAŞLAR MERHABA BEN ONLİNE OYNANA BİR OYUN ARIYORUM DAHA ÖNCE OYNAMIŞTIM AMA UNUTTUM İSMİNİ OYUNUN.
    OYUNDA BİR KÖY GİBİ BİR YER VERİYOR ORAYI TEMİZLİYORUZ OTEL KURUYORUZ TURİST ÇAĞIRIYORUZ İŞTE TATİL KÖYÜNÜ YÖNETİYORUZ OYUNUN ADI AKLIMDA HAWAİİ OLARAK KALMIŞ AMA DEĞİL TABİKİ ÇÜNKÜ ÇIKMIYOR BİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ RİCA ETSEM ACİL ARKADAŞLAR
  • Deli gibi starwars oynuyordum bir aralar soğudum ama güzel listeymiş eline sağlık
  • Dragonice OYNAYIN GERÇEKTEN MÜKEMMEL bir OYUN!!

Eden Eternal'ı da tavsiye ederim bebeksi oyunlar ama skilleri felan, oyaladı beni :)

Bir de karakterlerin tipleri çok komik

• hortlatmış olucam ama kusura bakmayın :)) diablo benzeri online bi oyun arıyorum var mı önerisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkyl17

hortlatmış olucam ama kusura bakmayın :)) diablo benzeri online bi oyun arıyorum var mı önerisi olan ?

http://www.pathofexile.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkyl17

hortlatmış olucam ama kusura bakmayın :)) diablo benzeri online bi oyun arıyorum var mı önerisi olan ?

http://www.pathofexile.com/

çok sağol indiriyorum şimdi.
  • Arkadaşlar zaman geçirmelik olarak hangi oyunu tavsiye edersiniz?
  • GOLFSTAR SEASON 2 bence harika oyun...Vurdulu kırdılı oyunlardan sıkıldım birazcık olsun hesap yapıp konsantre olup tahmin yeteneğimi,el kol kordinasyonumu geliştirip aynı zamandada ingilizce pratik yapma şansı bulabileceğiniz bir oyun arıyorsanız tam sizlere göre bir oyun bence.

Oyunu şuradanhttp://golfstar.gamigo.com/en/download/ inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

BU oyunu oynamak isterseniz bana P.M den ulaşabilirsiniz.Çünkü gerçekten seviyeli ve bir okadarda eğlenceli sohbetler oluyor :)
  • fazla oyuna bakmasamda saol bi ara indiririm
  • oyunlar 10 numara, birde LOCO anlamadım o oyun, LOL den önce çıkmıştı ama herkes LOL e benzetiyor
  • WORLD OF THANKS kesinlikle en kalablık serverlı oyun belkide deneyin derim özellikle tank almak para ile ve takım daşlık önplana çıkıyor bu oyun avrupada yılın oyunu ödülünü aldı şu oyunlar arasında bence en iyisi deneyin derim.
  • Ben de bir MMOTPS önereyim, arkadaşlarla M.A.R.S. Online a başladık çok kaliteli, zevkli bir oyun herkesi bekleriz
  • Çok güzel oyunlar aralarından hoşuma gidenler var sağolasın
  • Fishao?
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Güzel bir liste olmuş. Yok yok resmen.
  • Neverwinterıda eklemelisn class seçenekleri item çeşitliliği görevleri falan çok zevkli bi oyun herkes oynamalı bence
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.