Şimdi Ara

ml320

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2001 model ml 320 almayı düşünüyorum, ama bu arbaların amerikan üretimi olduğu ve kronik problemleri olduğunu duydum bilgisi olan varmı? bu arac hakkındaki bilgilerinizi paylasırsanız cok yardımcı olacak. yakıt tuketimi nedir şehir içi ve ortalama? alınabilirmi sizce yoksa aynı giyata grand cheroke 3,1 dizelmi almalıyım? cevaplarınıza şimdiden cok tesekür ederim.

• araba çokk bekleneni werioo ama cok bnzin ykıoo solim arkdaşta wardı bzmm bnzin, güşünn ona gre kronik bi prpplem yok araçta
  • bizde direk var mor araba çok seri 4 matic var bizde çok çok benzin yakıyor ama onun dısında çok rahat bi araba geniş uzun yol arabası kronik vaka ya gelince bizdekide 2001 model hiç bi zaman masraf çıkarmadı normall periyodik bakımları haricinde hiç + sı için gtrmedim aklınızda bulunsun ama size söliye bilcem birşey var grand şeryokiden çok daha iyi 2004 modelini 28 bin £ satamıyor ama bizim arabamız halada o fiyata gidiyor american değill alman malı şehir içi çok yakar bizim hesaplamamıza göre ankaraya biir buçuk yani fulledikmi bde yarıladıkmı çok çok rahat gidip üstüne ankarada geze bildik araba seri ama 30 ytl lik benzinle seri kullandık kullanmadımızdada hemen hemen aynı geldi mecidiye köye gidip gelebiliyorsun tabi bazen bu 40 da buluyor ama bence taureg wolkwogenin jeepini vea x5 3.0 düşüne bilrsiniz özellikle torekler çok az yakıyorr ama benzini düşünmüyorum derseniz gerçekten ömürlük araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_benz

araba çokk bekleneni werioo ama cok bnzin ykıoo solim arkdaşta wardı bzmm bnzin, güşünn ona gre kronik bi prpplem yok araçta

bu nasıl bi Türkçedir ya!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylmzgrpnr

quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_benz

araba çokk bekleneni werioo ama cok bnzin ykıoo solim arkdaşta wardı bzmm bnzin, güşünn ona gre kronik bi prpplem yok araçta

bu nasıl bi Türkçedir ya!

şey abi okumakta problem oluyosa düzeltelim bekleneni veriyomuş çok yakıyomuş kronik de bi problemi yoqmuş ///bana ait bu kısım/// abi araç çok güzel yol tutuşu var biraz araştırdıysan öğrenmişsindir cheeroke de kötü değil hem de dizel olması çok büyük bi avantaj...............
  • peki lpg naslıl olur bu araçta?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.