Şimdi Ara

MIUI 15'ten ilk bilgiler geldi: İşte güncelleme alacak telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Xiaomi, bir sonraki MIUI güncellemesi için hazırlıklara başladı. Öyle ki Android 14 tabanlı MIUI 15 hakkında bir süredir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş sürerken, MIUI 15'in bazı özellikleri ve resmi logosu ortaya çıktı. İşte detaylar…

MIUI 15 güncellemesi neler sunacak?

Bildirilenlere göre Xiaomi'nin bir sonraki güncellemesi MIUI 15, genel kullanıcı deneyimini artıracak yepyeni bir kullanıcı arayüzü tasarımı ile geliyor. Bu noktada animasyon efektleri de bir güncelleme alırken, daha basit simgeler başta olmak üzere MIUI artık daha sezgisel bir kullanıma sahip olacak. MIUI 15 ile kullanıma sunulacak bir diğer yenilikse, yenilenen pano ve ses yükseltme işlevi.

Bu özelliklerden ilki, metinler başta olmak üzere resimler ve çeşitli dosya paylaşımlarını kolaylaştıracak. Ses yükseltme işlevi ise, kullanıcıların ses çıkışında kayda değer bir yükseltme sunacak. Hatta yüzde 200'lük bir artış yaşanacağı belirtiliyor. Ayrıca MIUI arayüzü, daha gerçekçi ve hassas dokunsal geri bildirime ek olarak, güvenlik ve çoklu görev yönetimi tarafında da yükseltmeler alacak.

Ayrıca Bkz.Xiaomi 14 ve 14 Pro'nun tasarımı sızdı: İşte görüntüler

MIUI 15 hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla sınırlı. Ancak güncelleme çalışmalarının hız kazandığını belirtmekte fayda var. Öyle ki resmi MIUI 15 logosu, Xiaomi web sitesinde görünmeye başladı. Peki hangi cihazların Android 14 tabanlı MIUI 15 alması bekleniyor? İşte güncellemesi alacak cihazlar..

MIUI 15 güncellemesi alacak Xiaomi telefonlar

• Xiaomi 14 Pro

• Xiaomi 14

• Xiaomi 13 Ultra

• Xiaomi 13 Pro

• Xiaomi 13T Pro

• Xiaomi 13T

• Xiaomi 13

• Xiaomi 13 Lite

• Xiaomi 12

• Xiaomi 12 Pro

• Xiaomi 12S Ultra

• Xiaomi 12S

• Xiaomi 12S Pro

• Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition

• Xiaomi 12 Lite

• Xiaomi 12T

• Xiaomi 12T Pro

• Xiaomi 11T

• Xiaomi 11T Pro

• Xiaomi Mi 11 Lite 5G

• Xiaomi 11 Lite 5G NE

• Xiaomi Mi 11 LE

• Xiaomi Mi 11

• Xiaomi Mi 11 Ultra

• Xiaomi Mi 11 Pro

• Xiaomi CIVI 1S

• Xiaomi CIVI 2

• Xiaomi CIVI 3

• Xiaomi MIX 4

• Xiaomi MIX FOLD

• Xiaomi MIX FOLD 2

• Xiaomi MIX FOLD 3

• Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 inç

• Xiaomi Pad 6

• Xiaomi Pad 6 Pro

Kaynak:https://xiaomiui.net/new-miui-15-spotted-on-official-webite-48656/
    Kaynak:https://www.gizchina.com/2023/08/06/miui-15-xiaomi-android-skin/

• Xiaomi kendi kendi bitirdi. Fiyatlarımız artmayacak dedi, yalan çıktı. Eskinin Nokiası gibi her hafta yeni model çıkartıyorlar ama aralarında pek bir fark yok. İnatla kronik sorunları çözmüyorlar. Amiral gemileri zaten satılmıyor orta seviyeyi ise Samsung ufak ufak ellerinden alıyor. Üstelik Samsung, 4-5 sene işletim sistemi ve güvenlik yaması güncelleme garantisi veriyor. Xiaomide var mı böyle birşey ?

Eskiden Xiaomi haberlerinin altında sayfalarca yorum olurdu şuan kimsecikler yok.

• Xiaomi kendi kendi bitirdi. Fiyatlarımız artmayacak dedi, yalan çıktı. Eskinin Nokiası gibi her hafta yeni model çıkartıyorlar ama aralarında pek bir fark yok. İnatla kronik sorunları çözmüyorlar. Amiral gemileri zaten satılmıyor orta seviyeyi ise Samsung ufak ufak ellerinden alıyor. Üstelik Samsung, 4-5 sene işletim sistemi ve güvenlik yaması güncelleme garantisi veriyor. Xiaomide var mı böyle birşey ?

Eskiden Xiaomi haberlerinin altında sayfalarca yorum olurdu şuan kimsecikler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 9 Ağustos 2023; 23:37:27 >
  • 0537 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası Samsung saat kullanmama rağmen gözüm Xiaomi'de. Bana sunduğu özellikler hiçbir markada yok başka. Şuanki telefonları da pahalı ülkede bayağı. Tek yol önsatıştan belki yeni telefon satışa sunulursa biraz uygun olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi yine özellikleri saymış ve sıralamiş. Kötü güncellemeleri yüzünden Miui 12.0.9 da bıraktık. (poco X3 NFC)

• Xiaomi kirintilarla toplanan markadir.Yazik etmeyin şu markayi şimartmayin başka marka model alin honor alin daha iyi şu markanin neresi sizi gururlandiriyor.İş görür ama sonrasi
    Hüsran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt

Benimki 13 kendinguncelledi

• Sen MIX 3 gibi bir telefon al, daha 5 yıl geçmeden MIUI desteğini bile kessinler. Xiaomi Android desteği vermese bile çok uzun yıllar MIUI desteği veriyordu, artık o da yok...

• Şimdi bende redmi note 10 pro var bana güncelleme gelecek mi ben anlamadım tam olarak söyler misiniz?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Burada yazana göre gelmeyecek hocam bende not 9 pro var onada gelmeyecek

• Mi 11T Pro neden Android 14 almıyor,Acaba 15 Alırmı?

Global Rom 13 yüklü ne yapılırsa 15 E yükseltebiliriz

• Xiaomi çöpünü almayın. Telefonum note 9 pro. Sürekli donuyor, kendi kendine sesi sonuna kadar açıyor, kameram video modunda yeşil kaydediyor.

Eski telefonum da mi max 2 idi.

Ama artık Xiaomi zamanı değil.

• adamlar 14 u çıkardı 15 yolda.hala 9 a neden güncelleme gelmiyor diyorlar ya

• Adamlar mi 10 ultra diye bir makine yaptılar ve şuanda yeni çıkan butuncihazlardan yüzde 80 daha akıllı ve bu cihaza yeni sürüm vermiyor lar bende Çinlileri akıllı sanırdım...

• xiaomi güncelleme konusun da Andorid konusun da çok iyi

• 11 Lite 5G NE modelini kullanıyorum. Aldığımdan beri kendi kendini günde en az 10 defa sessize aliyir ve kendi kendine bir süre sonra sessiz moddan çıkarıyor. Bununla alakalı ne bir video var ne bilgi var, ne de düzeltebikecek bir ayar var

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Knk rahatsız etme diye bir mod var onun halt yemesi ayarlardan bak bulamazsan instadan (ogzx51) yaz dm den bana okey

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.