Şimdi Ara

MITSUBISHI L300 YENİLENDİ... (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
101.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu son resimdekiyse yeni l300 hiç boşa zahmet etmesinler,
    üstteki resimler ise bir şey diyemem güzel araba...
  • eğer yeni l300 sonresimdekiyse hiç boşuna çıkarmasınlar eskisi daha güzel...
  • Vallaha arkadaşlar ben şöyle bir durum olduğunu düşünüyorum
    bu resimlerdeki delicalar fakir afrika ve asya ülkelerinde satılan modeldir
    diğer resimlerde bulunan Delica d:5 ise avrupa ve amerika pazarında satılan modeller olmalı ve bu d:5 asla ve asla türkiyeye bu şekil gelmez nedeni ise Japonların 1986 yılında sattıkları L300 ü bize 1998 yılında yeni kasa diye yutturdular en son çıkan uzun burunlu L300 ise heralde sadece türkiye ve gelişmekte olan avrupa ülkeleri pazarına yönelikti bize gelicek olan model d:5 kasalı olacak ama resimlerde gördüğünüz modeller kadar etkileyici olmayacaklar en fazla yeni satışa sunulmuş olan hyundai H-1 kadar lüks ve konforlu olurlar onlarda kesin marka muhabbeti ile aynı donanım ve özelliklere sahip olsalarda H-1 lerden 5000 ytl civarı pahalı olacaklar

Not:Bunlar tamamen benim düşüncelerimdir kesin bilgiler değildir lütfen yorumlarken buna göre yorumlayın

quote:

Orjinalden alıntı: denizci81

Araç internette Delica Van olarak geçiyor

MITSUBISHI L300 YENİLENDİ...

• bu araba bugün gelsin bugün alırım ..çünkü arka kapılar sürgülü binmesi inmesi daha kolay ferah geniş hacimli bir araç
    getirmiyorlar böyle güzelim araçları
    mantık olarak doblo caddy connect gibi araçlara benziyor ama resimlerde daha elit görünüyor
  • bu resimleri mitsubishi bayisinde mi çektiniz.
    ankara bayisinde var mı acaba.
  • Arac ın arka tarafı hiç hoş olmamış...
  • d-5 yazanla L300 un hicbir alakasi yok hic hayal kurmayin

bu arac transporter vito gibi bi arac

gercek resimler delica van yazan igrenc olanlar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

d-5 yazanla L300 un hicbir alakasi yok hic hayal kurmayin

bu arac transporter vito gibi bi arac

gercek resimler delica van yazan igrenc olanlar :)

öyle gibi görünüyo
  • tipi çok komik ama japon motor a sahip işte..
  • sakınha beyler tiipe pek aldan mayın L300 ün yakıtı 28 - 30 ykr cıvarı 52-55 lt cıvarı yakıtla ancak 480-500 km gıdersınız ben 50 km lik yola gıttım ibrenin resmen indiğini takip ettim gördum gerci transiti olanlara allah sabır ve bol para versın 35 ykr ne demek ha hidrojenli yada elelktrikli getirsinler trye e o gider
  • bende bir L300 kullanıcısı olarak yeni haline bayıldım gelsin bi hele ozaman tranporterleri görecez bakalım havaları sönecek
  • guzel olmuş
  • yawwwwwwww türkiyeye ne zaman geliyomuşş buu
  • L300 mi olacak bu yoksa farklı bir modelimi acaba bilgisi olan varmı ?
  • bence çok güzel olmuş yaw passat tan bile içi güzel yaw
    tam lüks bi araç olmuş
  • L300ün yeni kasası hyundai starex olarak da bilinen kasa aslında.ama onu türkiyeye getirmediler.yukarda delica van dedikleriniz mazda üretimi araçlar ve eski mazda e2200ler de delica diye üretiliyor mazda tarafından.l300 l400 d5 falan hepsi delicanın alt modeli.
  • Temsa'nın üretim aşamasında olan 2500 cc 120 HP gücünde; standart tavan, yüksek tavan ve 14+1 minibüs üretimi başladı ve Eylül ayından itibaren showroomlarda görebileceksiniz ama gönderdiğiniz resimlerle alakası olmayan daha ticari tasarımlı bir araç. Resimlerini ilerleyen günlerde paylaşmam daha doğru olacağına inandığımdan şimdilik paylaşmıyorum. Biraz merak uyandıralım;)
  • hadi hayırlısı bakalım sonunda yeni bir model cıkacak
  • Çok Şekil Be
  • Kötü Haber : Temsa en az 5 sene daha, 1986 da tasarlanan, amele tipli eski L300 ü pazarlamaya devam edecek...

Sebebi de belli :

http://forum.donanimhaber.com/m_21842739/tm.htm#26251373

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.