Şimdi Ara

MITSUBISHI L300 YENİLENDİ... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
101.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BESEN

MITSUBISHI L300 YENİLENDİ...

Transit connect değil mi bu

• Bu aracın içten çekilmiş bir fotusu yok mu acaba?Bence çok hoş olmuş connectle de bir bağlantı kuramadım açıkçası
  • ne alakası var bu yeni mıtsubıshı L-300,
    quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

quote:

Transit connect değil mi bu

• işte buda aracın iç kısmı..

• tek kelime ile süper...

•  MITSUBISHI L300 YENİLENDİ...
  • İŞTE ARACIN İÇTEN ÇEKİLMİŞ RESİMLERİİİ
  • delica gerçekten güzel tasarlanmış.keşke türkiyeyede gelse diyor insan.bende 98 model l300 aldım araç daha 129.000 de çok güzel bakmış motoruna bakmış adam.içi biraz pisti onuda hallettim.h100 vardı bende sattım city van l300 üm var artık çok oturaklı araba denge çubuğuda mevcut.bakalım motoru nekdr dayanıcak çok gezmiorum senede 3 bin anca yapamıyorum bile.hususi kullandığım için.80.000 de trigeller değişmiş.hayırlısı bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: saviola34

delica gerçekten güzel tasarlanmış.keşke türkiyeyede gelse diyor insan.bende 98 model l300 aldım araç daha 129.000 de çok güzel bakmış motoruna bakmış adam.içi biraz pisti onuda hallettim.h100 vardı bende sattım city van l300 üm var artık çok oturaklı araba denge çubuğuda mevcut.bakalım motoru nekdr dayanıcak çok gezmiorum senede 3 bin anca yapamıyorum bile.hususi kullandığım için.80.000 de trigeller değişmiş.hayırlısı bakalım

hiç korkma arkadaşım MITSUBISHI lerin motorları çok dayanıklı, ayrıca fedakar bi araç. bende 99 model L300 var aşağı yukarı 8 sene falan oldu alalı araç 400,000KM ye geldi nerdeyse halen daha banamısın demio. motorda azbişi yağlı yer bulamassın. bundan 4 yıl önce falan araç yandı motor suyu haznesi eridi büzüldü o gün bugündür su bile koymadım ama araç ne bugüne kadar ne hararet yaptı nede hararet seviyesi max değere yaklaştı. o yüzden sana şu kadarını sölüorum MITSUBISHI nin kıymetini bil dostum. o çok fedakar bi araç bi de bakıosan aracına varya ömürlük bi araç... Kullanmayanlarada tavsiye ederim!!!

• buda aracın kısa şasi olduğu L 300 ile alakasının olmadığını söyleyenler için. resimlerdede gördüğünüz gibi L 300 ünde kısa şasisi mevcut.

• bu şekilde temsa bunu türkiye'ye getirirse iyi satış rakamlarına ulaşabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

bu şekilde temsa bunu türkiye'ye getirirse iyi satış rakamlarına ulaşabilir.

kesinlikle
  • quote:

buda aracın kısa şasi olduğu L 300 ile alakasının olmadığını söyleyenler için. resimlerdede gördüğünüz gibi L 300 ünde kısa şasisi mevcut.

kısa şasesi çok güzel

transit connectte caddy vs vs türü araçları hallaç pamuğu gibi atar bu araba

vw touran alacağına bunu al daha iyi

çok güzel aile arabası olur bu sürgülü kapı geniş ferah konforlu oh ne güzel

birde dizel otomatik olursa tadından yeniilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 23 Ağustos 2007; 11:58:31 >

• abooo amma değiş bu l 300. iç resimlerde sanki otomatik vites gibi. bu araba bu haliyle gelirse millet mitsubishi bayilerini panayıra çevirir beeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: ybalim

abooo amma değiş bu l 300. iç resimlerde sanki otomatik vites gibi. bu araba bu haliyle gelirse millet mitsubishi bayilerini panayıra çevirir beeeee

ewt onun gibi bişi olur herhalde..
  • Ya bu araç kesin olarak ne zaman türkiyeye geliyor ? Bana biraz ticari kimliğini kaybetmiş gibi geliyor yeni L300.
  • Şekil olarak girer ama bununda 100'ü geçeceğin zaman arkaaya kum torbası koyma durumu olurmu acaba..Geçende uzun yolda Caravelle kullandım rahatlıkla 200 vurabiliyorsunuz aracın stabilitesi bozulmadan.Yanlız bi L300 le denize gittiğimizi hatırlıyorum bundan epey önce walla 100 den sonra arabanın kafasının nereye gittiği belli değildi.İnş tiple beraber kalitede de gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknogreat

Şekil olarak girer ama bununda 100'ü geçeceğin zaman arkaaya kum torbası koyma durumu olurmu acaba..Geçende uzun yolda Caravelle kullandım rahatlıkla 200 vurabiliyorsunuz aracın stabilitesi bozulmadan.Yanlız bi L300 le denize gittiğimizi hatırlıyorum bundan epey önce walla 100 den sonra arabanın kafasının nereye gittiği belli değildi.İnş tiple beraber kalitede de gelir

ewt kum torbası olayın da çok haklısın. ama bu sadece camlı vanlar için geçerli sanırım çünkü diğer koltuklularda bu yok. çünkü kum torbasını koyacak yer kalmıo koltuklardan dolayı
  • Sayın @BESEN bu araç çok lüks bence L300 devamı değildir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

Sayın @BESEN bu araç çok lüks bence L300 devamı değildir.

haklısın çk lüks bu araç iç mekana baksanıza

bu araç bence crysher voyager sınıfında gibi

ama keşke l300 olsa tabiki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.