Şimdi Ara

mitsubishi colt 1.3 invite mt 2008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araç son derece temizdir,istenilen yere gösterip ikinci el ekspertiz raporu alabilirsiniz.

Colt hakkında kısa bilgi veriyim ;araç mercedes ve mitsubishi ortak yapımıdır.Son derece atak bir araçtır.1.3 95 beygir gücündedir.Yakıt tüketimi şehiriçinde kullanıma bağlı olarak 20-25 kuruş arası değişmektedir.
    ABS-EBD -4 HAVA YASTIĞI--EPS-OTOMATİK KLİMA-CD ÇALAR-ELEKTRİKLİ ISITMALI YAN AYNALAR-

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mitsubishi-colt-sahibinden-temiz-colt-28879116/detay

• Temmuzdan beri satılamadı mı hocam bu araç?Gönder İstanbula hemen satalım yahu
  • Valla bende anlamadım hocam,10 yerinden kazalı değişmemiş yeri kalmamış 200 bine dayanmış sorunlu araçlar satılıyor,bu kadar temiz ve kaliteli bi araç satılmıyor.Gerçi çok da acelem yok,c segmenti araç almak için satıyorum.Bu ara gidip geldiğim iki araç var alfa 147 ve mitsubishi lancer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytkn -- 8 Ekim 2010; 1:14:16 >
  • Hocam ilan tarihini güncelle.7,90 TL ve gerçekten işe yarar.Senin ilan çok eskilerde kalmış dikkat çekmiyor.Hayırlı satışlar.Güzel araç.
  • Bende 2 hafta önce Eryaman da otomatiğini buldum, 31.000 de 16500 e incelerken ön göğüsün kaplandığını gördüm, tramerden sorgulattım pert çıktı ve vazgeçtim ama güzel araba
  • otomatiği denk gelirse haber edin özellikle antalyadan ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.