Şimdi Ara

Mitsubishi Colt 1.3 Elagance AMT SATILMIŞ Hayaller başka araca (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu ikili arasında kesinlikle Colt düşünün.

2008 Colt 1.3 AMT aracımı 49000Kmde 2012 Mayısta aldım. Şu an 107000Kmde. Yaklaşık 55000 Km dir LPG ile kullanıyorum. 60-90 ve 105 bakımları hariç sanayiye uğratmadı. Bir defa ön balata değiştirdim bakım dışında.
    En son İzmir Denizli yaptım Cuma günü. 2.22 TL den alınan 30 TL gaz ile 195 KM yapılan yok ortalama 80-100 hız ile. Yakıttada cimridir.

Pişman olmazsınız
  • Benim tavsiyem belki sizi zorlayacaktır ama bütçenizden 7-8 lira yukarı çıkıp sıfır bir araç almanızdır.

İkinci elde triger, fren balatası , baskı ve aracın lastiği gibi ufak tefek yıpranmış parçalar olacaktır.
  • 2 araçta piyasada hızlı giden araçlar olmadığı için ve bunları bile bile ikisi arasında kaldığınızdan dolayı yine aynı hızlarda satım süresi olan Seat İbizayı size öneririm.
    1.4 referans 85 hp 35.900 dü yanılmıyorsam.0 araç her zaman iyidir kısa vadede satarken belki zarar ettirir ama uzun zaman kullanan biri için belli bir yıllara kadar ikinci el araca nazaran sorun oranı sıfırdır.yinede istemem diyorsanız tercih ettiğiniz 2 araç arasında değerlendirme yaparsak bir kere colt fabia ya oranla daha sorunsuz ve az yakan bir araçtır.iç hacmi bence poloyla yarışır hatta daha ferahta olabilir.sürüş dinamikleri safkan japon olduğundan keyiflidir.yalnız yalıtım konusunda her japon araçta olduğu gibi avrupa araçlara kıyasla daha zayıftır.
    https://www.youtube.com/watch?v=3htX-bun0ZI bu linktede ingilizce incelemesi yer almaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genccocuk61 -- 31 Mart 2015; 22:13:23 >

• Arkadaşlar hepinize verdiği fikirler ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Şöyle bir durum var ki 15 gündür takip ettiğim Mitsubishi Colt bu gün satılmış. Araç sahibi alan kişinin saat 10 gibi aradığını 14 gibi satışın gerçekleştiğini söyledi Burada sorduğumun ertesi günü aniden satılması beni şok içinde bıraktı. Artık nasip kısmet mi diyelim yoksa buradan biri gördüde aklına mı yattı diyelim bilemiyorum. Alana da satana da hayırlı olsun demekten başka çarem yok ama alan buradan biriyse ve satma niyeti olursa araca talibim buradan bildireyim. Gözüm kaldı neme lazım ben olsam iletişime geçerim hemen.

@calamityeas @El Shaarawy AC Milan @Dural8262 @mrmst @r0x @Xhenderon @echomaniac @Mr.Power @Durace @dkerem2 @dewr @mfatih1905 @vincentvega @pro-black @Needfordrive @mgzgn @Haketmedim @genccocuk61

• Başka bir konuda da colt aldığı için polis ile yüz göz olduğunu düşünen arkadaşlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

Başka bir konuda da colt aldığı için polis ile yüz göz olduğunu düşünen arkadaşlar var

Herhalde COLTlar milleti paranoyak ediyor
    Benimde her nedense aracı forumdan özelliklede Bak...sar (nickini tam yazmadım durduk yere itham olmasın şimdi) kullanıcı aldı diye bir his var. Merakımdan sordum bakalım cevap yazacak mı?
  • Hocam merak etmeyin daha bir sürü temiz colt mevcut bulursunuz illa ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.