Şimdi Ara

Mission Impossible: Ghost Protocol (2011) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
13.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nete düşmesini sabırsızlıkla bekliyorum 1080p vers izlerim kesin
  • benı yeterı kadar eglendırdı
  • büyük ihtimal seri devam edecek ama filmin rusya'da tutacağını sanmıyorum.
  • ankara imax versiyonu vizyonda mı? mybiletde gözükmüyor
  • Mükemmel filmdi. İzleyin pişman olmazsınız.
  • arkadaslar bilginiz olsun ankaradaki imax salonda film 3d degil. sadece perdenin buyukluguyle yetiniyorsunuz.yahu insan bir uyarir.su an ara verildi.sikayetimi yazacagim sirkete
  • yapmayın beyler izlemeden filmden soğuttunuz. 3. film çok iyiydi. 4tende umudum var. bluray düşünce göreceğiz artık
  • Bir türlü Dvd ripi çıkmadı gitti bu filmin
  • 17 nisanda bluray çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manero -- 19 Mart 2012; 12:40:30 >
  • dvdrip çıktı bluray yakındır
  • Filmi izlemeden önce okuduğum olumsuz yorumlar nedeniyle, heralde öylesine çekilmiş bir vizyon filmi düşüncesine kapıldım ve bu beklentiyle izledim ama kesinlikle öyle bir film değil. Uzun zamandır bir filmi izlerken bu kadar heycanlanmamıştım ve şunu diyebilirimki, serinin en iyi filmlerinden birisi olmuş.
    Bu serinin en beğendiğim yanı, bize hayal gücümüzü zorlayacak çok farklı teknolojide cihazlar gösteriyorlar, buda bu seriyi değerli kılan etkenlerden. Yıl 2012 teknoloji anlamında göreceğimizi gördük, bu saatten sonra şaşırmam diye düşünüyordum ama ters köşe oldum.Adamlar aşmış resmen.Teknoloji anlamında şaşıracağınızın garantisini verebilirim, Çok orjinal fikirler var. Oyuncu kadrosu ortada kaliteli ve performans olarak iyi iş yapmışlar, film türünün en iyilerinden, Filmin serisi arşivinizde varsa, arşive eklenecek film olmuş. Bu tür'ü seviyorsanız mutlaka izleyin.
    Tom Cruise abiye ufak bir parantez açmak istiyorum, Dubaideki otel sahnesini dublorsuz oynaması gerçekten alkışı hakediyor.Üstelik bu adam 50 yaşında kendini kanıtlamaya ihtiyacı yok, yaptıkları ortada, özveri bu olsa gerek. Bence yeni yetme birçok hollywood starı bunu yapmaya cesaret edemez. Keşke hiç yaşlanmasa dediğim aktorlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 3 Nisan 2012; 5:26:44 >

• Beni eğlendirdi daha başka ne istenirki Keşke sinemada izleseydim
  • Bluray çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Bluray çıktı

Bomba haber için teşekkürler
  • 1080p ve 720p şuan malum sitelerde mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

1080p ve 720p şuan malum sitelerde mevcut

1080p indirlidi arşive eklendi
  • erken çıkmış chd hdchina sürümleri olsa iyi olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: martin_eden

erken çıkmış chd hdchina sürümleri olsa iyi olurdu...

Buyur hemde DTS

Mission Impossible Ghost Protocol 2011 BluRay 1080p DTS x264 CHD rarbg com
  • Gözümde en iyi filmi ikincisi ama bu da hiç fena değildi; fakat
    o bomba düşmeliydi arkadaş!
  • Güzel filmdi cidden seri umarım devam eder.

Tom amca yaşlanmasına rağamen cidden adam taş gibi vuruyor kırıyor dayak atıyor yiyor. En çok o dubai deki yüksek çekim yerini dublür olmadan oynaması mest etti beni yani bir aktör bukadar öz verili çalışır diyebilirim.

Birde filmde o bomba olayı çok abartı geldi taa amerikanın içine kadar girdi ama hiç amerikan füze kalkanı felan yok sanırım millet metoor zannediyor ki koca füze bunu hiç kameralardamı yakalamadı yani bariz belli olunacak birşey hadi moskova daki patlama tamam da burayı yemedim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.