Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mısır pramitlerinin sırrı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
84
Cevap
1
Favori
1.546
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Mısır pramitlerinin sırrı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1648 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>Doğrusu: Ulaşmak istediğiniz bir sayıya çeşitli denklemler kullanarak ulaşabilirsiniz. Mesela Bülent Ersoyun'un götünün (Bakınız montaj hattı sayfa 6) yarıçapının karesinin memelerinin yüksekliğine bölümünün 100.000.000'la çarpımı da dünyayla güneş arasındaki mesafeyi verir. Bülent'in götünü de mi uzaylılar yaptı lan?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Ben burda koptum
    |
    |

• Yarbay
    4667 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    aşmışsınız yemin ederim
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    4154 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by thepcman</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>Doğrusu: Ulaşmak istediğiniz bir sayıya çeşitli denklemler kullanarak ulaşabilirsiniz. Mesela Bülent Ersoyun'un götünün (Bakınız montaj hattı sayfa 6) yarıçapının karesinin memelerinin yüksekliğine bölümünün 100.000.000'la çarpımı da dünyayla güneş arasındaki mesafeyi verir. Bülent'in götünü de mi uzaylılar yaptı lan?
    Ben burda koptum

Ben de burada koptum. [evlol]
    Sessiz sessiz takip ediyordum oysa...[krl]
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    vay ejdadını bea [djsm] bende koptummm [clps]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.