Şimdi Ara

Minik kızım iphone 6 yı 7. Kattan attı :( (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
3.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke benim de bir kızım olsa da iPhone 6'mı camdan atsa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WMKURDU

CSB! Foto bekliyoruz

Konuyu okusaydın ilk sayfada fotoğraf olduğunu görürdün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Keşke benim de bir kızım olsa da iPhone 6'mı camdan atsa...

Allah gönlüne göre versin arkadaşım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: namco

Geçmiş olsun hocam, bugün benim 1.5 yaşındaki oğlan da televizyonun ekranını kırmış. Sabah tvyi bir açtım iç ekran tuz buz. Artık ne ile vurduysa ekrana.
    Neyse cana geleceğine mala gelsin. Bu arada bizim bu çocukları da devamlı takip etmek lazım. Ne zaman bir vukuat yapacakları belli olmuyor.

Aynen öyle. Bucurukler çok fena ya :) benim tvnin ekranda çatlak oldu yeni değiştirdim inanır mısınız :) 3 hafta önce yürüyen kaplumbağa oyuncağı aldım onu vurmuş sıpa :)

hocam yaşı kaç acaba
    kuzenimim çocuk elektronik yerlere girmesin diye hani şu çocuk oyun alanlarındaq minik bahçe çiti gibi plastik şeyler var onlarla önünü kapatmıştı televizyonun pek yakınınna gideiyordu hem de tv yüksekte olduğu için görüntüyüde engellemiyordu. Ama tabi iphonu tvye fırlatabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

quote:

quote:

Geçmiş olsun hocam, bugün benim 1.5 yaşındaki oğlan da televizyonun ekranını kırmış. Sabah tvyi bir açtım iç ekran tuz buz. Artık ne ile vurduysa ekrana.
    Neyse cana geleceğine mala gelsin. Bu arada bizim bu çocukları da devamlı takip etmek lazım. Ne zaman bir vukuat yapacakları belli olmuyor.

Aynen öyle. Bucurukler çok fena ya :) benim tvnin ekranda çatlak oldu yeni değiştirdim inanır mısınız :) 3 hafta önce yürüyen kaplumbağa oyuncağı aldım onu vurmuş sıpa :)

hocam yaşı kaç acaba
    kuzenimim çocuk elektronik yerlere girmesin diye hani şu çocuk oyun alanlarındaq minik bahçe çiti gibi plastik şeyler var onlarla önünü kapatmıştı televizyonun pek yakınınna gideiyordu hem de tv yüksekte olduğu için görüntüyüde engellemiyordu. Ama tabi iphonu tvye fırlatabilir :)

2 yaşında :) benim kız çok yaramaz öyle çit falan engel olmaz ona. Valla istedigi şeye ulaşamadığı zaman bir cırlıyor ondan sonra istersen bırakma onu :)) şöyle uzun bir sehpa var evde geçen gün onu televizyon ünitesinin önüne koydum biraz işe yaradi. Sonra çözümü buldu cadı başladı bu sefer sehpanın üstüne tirmanmaya :) yani anlayacağıniz o da işe yaramadı :) tek çarem şuan için sizinde bahsettiğiniz gibi tv yi daha yüksek bir yere çıkarmak olur. Tabi o da bir yere kadar. Ne de olsa onunda bir çözümünü bulur sıpa :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yaşı kaç acaba

2 yaşında :) benim kız çok yaramaz öyle çit falan engel olmaz ona. Valla istedigi şeye ulaşamadığı zaman bir cırlıyor ondan sonra istersen bırakma onu :)) şöyle uzun bir sehpa var evde geçen gün onu televizyon ünitesinin önüne koydum biraz işe yaradi. Sonra çözümü buldu cadı başladı bu sefer sehpanın üstüne tirmanmaya :) yani anlayacağıniz o da işe yaramadı :) tek çarem şuan için sizinde bahsettiğiniz gibi tv yi daha yüksek bir yere çıkarmak olur. Tabi o da bir yere kadar. Ne de olsa onunda bir çözümünü bulur sıpa :))

allah bağışlasın hocam

artık o zman size projeksiyon lazım tepede ona yetişemez diye umuyorum ama öyle bir anlattınızki "ona da tırmaanır bizim kız :)"

hocam ankaradasıız galiba necatibey deki yer çok kalabalık oluyor saat 12-14 ve 16-18 arası ama hala o saaate kadar açıklarmı bilmiyorum. Teleses olması lazım yada teleservis te olabilir. Bahsettiğiniz yer burası ise sabah erken giderseniz çok daha kolay halledersniz.

bir de ben batıkentteyim eğer bu tarafta bir şey lazım olursa akşam 6 dan sonra halledebilirim ( atlantis - meydan avm çok yakın bana)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 13 Temmuz 2015; 11:34:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yaşı kaç acaba

allah bağışlasın hocam

artık o zman size projeksiyon lazım tepede ona yetişemez diye umuyorum ama öyle bir anlattınızki "ona da tırmaanır bizim kız :)"

hocam ankaradasıız galiba necatibey deki yer çok kalabalık oluyor saat 12-14 ve 16-18 arası ama hala o saaate kadar açıklarmı bilmiyorum. Teleses olması lazım yada teleservis te olabilir. Bahsettiğiniz yer burası ise sabah erken giderseniz çok daha kolay halledersniz.

bir de ben batıkentteyim eğer bu tarafta bir şey lazım olursa akşam 6 dan sonra halledebilirim ( atlantis - meydan avm çok yakın bana)

Amin..
    :)))))))) evet belki bir umut doğru çözüm projeksiyon makinesi olabilir :)))

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Cepa lydia ile sorunu çözdüm. Bayramdan sonra 1160 tl karşılığında yeni cihaz alıyorum inşallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 13 Temmuz 2015; 11:43:50 >

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    4s 800 liraya dusmus. Telefonlar zam yiyecek ve iphone almak iyice zorlasacak. Alayim da bir kosede dursun mu

Androidden bekledigimi bulamadim. Sony aramalarda kendini ucak moduna aliyor ,reset atiyor. İphoneun o kalitesini ozledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptırılacak bir hali kalmamış açıkçası .
  • Anladım @nightsoldier hocam. Durumunuz varsa ve Android size göre değilse tabi alın. Ancak biraz daha güncel bir iphone modeli alabilirseniz ilerisi için daha iyi olur. En azından iphone 5 sizi 1 yil daha fazla götürür. İphone 5 fiyatları da 950 lira civarindan başlıyor internet sitelerine göre...

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Acikcasi ana telefonum sony kalacak. İphone kucuk oldugu icin sonynin sacmalidigi yerde onu kullanacagim,can simidi gibi yani

Simdi bunu servise gondersem reset atip gonderecekler. 4s ile birlikte kullanirim diyorum. 3.5 inch ekran ve kucuk bir tel oldugu icin ve fiyati ve de ios 9u alacak olmasi nedeniyle düşündüm.

Yoksa ana telefon olarak alinmaz zaten. Farkindayim.
    Gold 30 lira yakit veriyormus. Teli alinca yakit sifresini size pm atayim. Benim isime yaramiyor petrol ofisi.

• Öyleyse tamam , tabi iyi bir seçenek olur hocam, mantıklı fiyatta uygun gerçekten.

Ayrica Yakıt şifresi için çok teşekkür ederim :)

• Geçmiş olsun hocam Allah daha kötüsünden korusun.
  • cardin kullanıcısına yanıt
    Amin, temenniniz için çok sağolun..

• Allahtan birisinin kafasına falan düşmemiş geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

Allahtan birisinin kafasına falan düşmemiş geçmiş olsun

Sağolun.. telefonun düştüğü yer boş otoparkti. Çok şükür kimsenin malına ya da canına zarar gelmedi..

• Geçmiş olsun hocam
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

quote:

Orijinalden alıntı: WMKURDU

CSB! Foto bekliyoruz

Konuyu okusaydın ilk sayfada fotoğraf olduğunu görürdün.

Mobildim görmemiş olabilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Eliniz yatkınsa bunlar işinizi görür
    http://www.ebay.com/itm/Replacement-Housing-Back-Battery-Door-Cover-Mid-Frame-Assembly-for-iPhone-6-4-7-/131509685771?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item1e9e968e0b

http://www.ebay.com/itm/For-iPhone-6-4-7-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-Replacement-Black-/201352236216?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ee1874cb8

http://www.ebay.com/itm/NEW-Replacement-Black-Home-Button-With-Flex-Cable-For-iPhone-6-/261940466284?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3cfcde526c

Yazılım konusunda iyiyimdir ama teknik olarak malesef hiç anlamam. Çok teşekkür ederim yardımınız için..

bu tarz düşüşlerde iphonelarda(5 adına konuşuyorum fakat bir şey değiştiğini zannetmiyorum o günden beri) telefon kendini korumak için wifi şebeke ve bluetooth u kapatıyor.Yani yeni bir ekran bulup deneseniz bile yabancıların ''grayed out wifi cellular bluetooth''dedikleri hatadan olur cihazda.Kesinlikle tamir denemeyin çünkü deneseniz de cihazda bu grayed out olayını anlaşmalı servisim 250 liraya yapıyordu ki dövizin makul olduğu zamanlardı bu şu an 600 den aşağı yapmazlar.Özetle ekranı değiştirseniz- değiştirtseniz ve kasayı komple değiştirseniz bile elinizde çin malı yan sanayi ürünlerden yapılmış bir iphone + 600 tl daha masraf yaptığınızda puanla 2400 e n11 den alsanız daha ucuza gelecek bir ikinci el cihaz olur.

Özetle 1100-1200 civarı verip apple store dan sıfırla değiştirin veya direk bu şekilde kim alıyorsa ona satın.

Telefon onarılırsa grayed out vermese bile şebekesi arada git - gel yaşayacaktır.Tecrübeyle sabit zamanında iphone al-sat işine girmiştim bir ara bu tarz darbeli duvara fırlatılmış cihazlar geçti elimden fakat hiçbiri iflah olmadı onca tamirden sonra, kimisinde wifi çekmiyordu kimisinde şebeke gidip geliyordu kimisinde şebeke yoktu vs vs. Kİ bu tamirleri yapan kişiler eski genpa çalışanı reball olayında usta direk çiplere müdahale yapan kişilerdi ısı tabancası ve ağızda sigara kombosuyla 140 tl ye hallolur abi diyen tipler değildi.

Bu youtubeda anlatılan 8. kattan düşürdüm taş gibi bana mısın demedi olayı palavradan ve appleın PR çalışmasından başka bir şey değildir, nokia 3310 -5100 hariç her cihaz 8.kattan düşerse başına bir şey gelir.Nokia'nın da muhtemelen gelir ama malum cihaz bozuksa bile çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.