Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MİNİ UYDULAR HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Receiver modelleri >> MİNİ UYDULAR HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2316 Mesaj
    Bu forum da sık sık soruluyor artık kullananlar burdan mini uydu cihazlar hakkında bilgi sunalım arkadaşlar yönetime de bu başlığı ön sıradan devam etmeleri için ya yetki verilsin farklı yerlerde sorular soranlar buraya yönlendirilsin lütfen.....Adil olalım ve problemleri yada kullanma hakkında bilgiler sunalım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peer16401 -- 16 Aralık 2012; 10:59:31 >

|
    |

Orijinalden alıntı: peer16401

Bu forum da sık sık soruluyor artık kullananlar burdan mini uydu cihazlar hakkında bilgi sunalım arkadaşlar yönetime de bu başlığı ön sıradan devam etmeleri için ya yetki verilsin farklı yerlerde sorular soranlar buraya yönlendirilsin lütfen.....Adil olalım ve problemleri yada kullanma hakkında bilgiler sunalım.....

Selamlar
    Kardeşim için aldığım ama daha teslim edemediğim için son 10 gündür kullandığım Yumatu mini hd uydu cihazım var,HD kanallarda güzel performans veriyor,uygun fiyatlı,ikinci receiver almayı düşünenler için alternatif olabilir
    + yönleri:Uygun fiyat,küçük olması,biss key uygulaması,Usb den film,müzik,resim görüntüleme,güncelleme
    - yönleri:sınırlı çekim alanına sahip kumanda,yavaş kanal değişimi,
    Tamamen kişisel görüşlerim olup,bu türden bir cihaz almayı düşünen kişiler deneyerek almaları en mantıklısı olacaktır
    |
    |
    quando dava comida aos pobres, me chamavam de santo. quando perguntava por que os pobres nada tinham para comer, me chamavam de comunista.Yoksullara yemek verdiğimde bana aziz diyorlar,Yoksulların "niye yemeği yok" diye sorduğumda ise Komünist!!!dom helder camara (1909-1999)

• Yarbay
    2316 Mesaj
    şu soruyu soracağım ısınma problemleri varmıdır? bu konuyu atlamadan geçmeyelim..
    |
    |
    quando dava comida aos pobres, me chamavam de santo. quando perguntava por que os pobres nada tinham para comer, me chamavam de comunista.Yoksullara yemek verdiğimde bana aziz diyorlar,Yoksulların "niye yemeği yok" diye sorduğumda ise Komünist!!!dom helder camara (1909-1999)
  • Yarbay
    2316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

ısınma var ama öyle aman aman el değmeyecek kadar bir ısınma yok

teşekkürler tüm minilerde bu problem varmış o yüzden bu başlıkta topladım bilgileri devam edelim arkadaşlar.....
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    1080p kawai 6500 hd aldım.aynı antenden iki çıkış var iki tvye fakat hiremco cihazda dost tv yi izleyebiliyorum.kawai de izleyemiyorum ne kadar aratma yaptıysamda bir türlü bulamadı kanalı.cihazı özelliklemi kapattı dost tvye kawaiciler diye düşündüm :)
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.