Şimdi Ara

Mini-itx satan yerler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün kadıköyde 1-2 yere sordum mini-itx anakartlardan bir proje için gerekiyor. Hiç satan yer görmedim. Bulamazsında dediler. Acaba nerelerde bulabilirim? Özellikle 780g mini-itx istiyorum olmadı inter atomda alabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Kusura bakmayın bölümü yanlış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckukner -- 4 Ekim 2008; 22:11:32 >

• bulabilirsen bunu al
    http://www.donanimhaber.com/NewsDetail.aspx?Id=10929
    heralde sende bunu düşünmüşsün
  • Türkiye'de şuanda intelden başka Jetway ve Via'lar bulunabiliyor. Diğer markalar özellikle 780g chipsetliler henüz ulaşmış durumda değil, hatta bazı markalar daha fiyatlandırma bile yapmış değil.(Şu anda ben de arıyorum ondan biliyorum.)

İnteller 120ytl civarında, diğer IPC(jetway) ve vialar profesyonel amaçlarla (router,kiosk,firewall vb.) kullanıldığından fiyatları 250ytl civarından başlıyor. Eğer multimedya özelliği ile kullanılacak bişey düşünüyorsan(benim gibi) 780g'lerin beklemekten başka pek çare yok.

İntel için eternal(sanalmarketim) veya merpa(merpazar) da bulunmakta idi en son gördüğümde.

Link

Bu arada J&W markasının amerikada 780g chipsetlisinin satışı yapılmakta, 160$ civarında. Almanya'da da 140Euro civarında.

Eğer varsa getirtebilecek tanıdıkların o şekilde de halledebilirsin.

• SLm egungör kardeşim.

Aradığın anakartı nerden alıcağını sana söyliim.www.c3m.com.tr adresinde görebilirsin. Firma çok güzel ITX anakart ve sistemler getiriyor.
    J&W nin 780G çipsetli anakartını getirdiğini gördüm ama teşhir için numune getirmiş sanırım satılmıyordu. Ocak ayında raflarda olucağnı söylediler. Fiyatıda ortalama 175-225$ arası dediler ama açıkcası tam bi fiyat bilmiyorum. Ben ordan 945 çipsetli bi sistem topladım gayette güzel.

Firma yılsonu nedeniyle tadillaymış kozcelik@c3m.com.tr Kazım bey'den tam bir bilgi alabilirsin.
    Umarım artık JW'nin ürünlerini getirirlerde bizde keydimize bakarız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.