Şimdi Ara

***Mini Fırın Tavsiyesi*** ... arçelik suf-4000 deneyimi ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
19.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arçelik MF 30 QBB alabilirsiniz. Detayı aşağıda:
    https://www.arcelik.com.tr/mini-firin/mf-30-qbb-firin

Yeni aldım. Memnunum. İlk kek denedim. Sonuç başarılı. Görseller aşağıda:

***Mini Fırın Tavsiyesi*** ... arçelik suf-4000 deneyimi ...***Mini Fırın Tavsiyesi*** ... arçelik suf-4000 deneyimi ...

• özet;

arçelik suf4000'den memnun değiliz, fırının içinde bazı düzenlemeler yaparak daha verimli hale getirmeye çalıştım, bir miktar fark etti ... suf5000 kullanıcıları genelde memnun, diğer modelleri hakkında pek yorum yok, şahsen ben arçelik'in bu alanda iyi olmadığını düşünüyorum ...

arçelik markasına güveniniz yüksek ve servis avantajını göz önüne alarak karar veriyorsanız sadece Arçelik SUF 5000 veya Arçelik MF 30 düşünmelisiniz ...

arçelikler mini fırın gibi değiller, boyutları büyük ... simfer ve luxell'in dış boyutları daha makul ... luxell ürünleri işçilik-malzeme bakımından "kalitesiz" izlenimi veriyor ancak performans olarak başarılı geldi bana ...

uygun boyut ve fiyatlı olarak simfer ve luxell arasından seçiminizi yapabilirsiniz ... özellikle Luxell lx-3675 usta börekçi benden iyi puan aldı, bizzat kullandım ve paranın hakkını fazlasıyla verdiğini düşünüyorum ... ayrıca simfer 4552 ve simfer 4502 modelleri de değerlendirilebilir ... tabii modelleri mağazalarda görerek inceleyin, sonra karar verin ...

• Bu fırının SUF 4000 MEB 'in eski modelleri tek cam, alt resitanz görünen ve alt raf resitanstan çok mesafeli raf aralığı olan modeli vardı.. Şimdi yeni SUF 4000 MEB modelinde bu olumsuz özellikler giderilerek tekrar yenilenerek satışa sunuldu.

• Bayberty kullanıcısına yanıt

2022 için bir tavsiyeniz var mı?

bizde şuan eski bir kumtel var annem bimden almış

ama geçen börek pişirdik üzerine metal tozu gibi bir şeyler dökülmüştü pas gibi ama pas değil, iç yüzeyi zaten kötü olmuş bu yüzden bu fırını atma zamanı geldi bu dökülenler sizce nedir? yeni alacağım fırında bu olsun istemem bu yüzden iç yüzeyi nasıl olmalı sizce?

• kumtel ve luxell fırınların performansı fena olmasa da malzeme kalitesi biraz düşüktür ...

piyasayı pek takip etmediğimden yeni modelleri bilmiyorum ...

hakkında genel olarak olumlu yorumlar okuduğum mini fırınlar;

arçelik mf-30

arçelik suf-5000

simfer 4552

simfer 4502

simfer 4242

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.