Şimdi Ara

Mini Dv Kasetleri Bilgisayara Aktarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba Elimde Fotoğraftaki Gibi Kasetler Var 30-40 Tane Bunları Bilgisyara Aktarıp Video Formatına Dönüştürüpü USB Bellekte Toplamak İstiyorum Bunları Yapan Fotoğrafçılar ama Çok Var ve Saatine Bilmem Kaç Alan Var Aşırı Pahalıya Geliyor Bunun Cihazı Dönüştürme Tarzı şeyleri Var Galiba Ama Piyasada Satılma Durumu Ne Bilen Arkadaşlar Varsa Acil Yardımlarını Bekliyorum

• yardıımm

• Ekran kartı ve bu kasetleri çalıştıran bir kamera ile gerekli kablolar yardımıyla bağlantı kurup aktarmayı kaydetme yoluyla yapabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları bende biliyorum hocam ben oynatıcı arıyorum oynatıcı üzerinden çevirme kamera bendede var ama bozuk 30-40 kasede saatine vereceğim paraya oynatıcı alıp çeviririm diyorum

• Merhaba saatlerce uğraşmaktansa (1 kasetde 1 saatlik kayıt varsa en az 1 saat 10 dakika upraşmanız gerekir hızlı bir yöntemi yoktur) ve gerekli cihazları temin etmek için masraf yapacağına uygun fiyata bu linkden yaptırabilirsiniz..

https://kasetaktarim2.kasetaktarimmerkezi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazak -- 3 Şubat 2023; 11:14:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.