Şimdi Ara

Mini Dizi Önerir Misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler mini diziler arıyorum bir sezonu en fazla 10-13 bölüm süren en fazla 2 sezon olan mini diziler.

Şimdiye kadar bir the night of buldum bir de 11.22.63 ? Başka var mı böyle güzel kaçırmaman gerek dediğiniz mini diziler.

edit=bir tane savaşla ilgili bir dizi vardı brothers mi neydi o nasıl tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 7 Şubat 2017; 22:4:21 >

• Kampen Om Tungtvannet
    Unsere mütter unsere väter
  • healer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Kampen Om Tungtvannet
    Unsere mütter unsere väter

hocam ingilizce olursa daha iyi olur almanca pek hoşuma gitmiyor :)
  • Netflix dizilerine bakabilirsin mini dizi degil ama her sezon 13 bolum.the oa stranger things cok guzel mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Netflix dizilerine bakabilirsin mini dizi degil ama her sezon 13 bolum.the oa stranger things cok guzel mesela

biliyorum o tarz diziler var black sails stranger things vs hatta baya var 10-13 bölüm arası ama 1 sezonda final yapmıyor o diziler ve bir sezonu 4-5 günde izleyip tekrardan 1 sene beklemek kanser ediyor beni, o yüzden izlemediğim mini diziler varsa onları elemeye başladım şimdiden onlar bitince çok sezonlu dizilere de başlıyacağım.Şimdi friends izliyorum ama o komedi ve hafif bir dizi bir de yanında böyle mini diziler bitirerek birlikte götürmeye çalışıyorum :)
  • Dediğin dizi Band of Brothers. Kaliteli baya diye biliyorum. Bir kaç bölümünü izleyebilmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Dediğin dizi Band of Brothers. Kaliteli baya diye biliyorum. Bir kaç bölümünü izleyebilmiştim.

he aynen oydu onu da listeme ekledim şimdilik 3 dizi oldu

the night of
    band of brothers
    11.22.63

daha önerilere açığım :)
  • Sherlock bakabilirsin 12 13 bolum suanda. Her sene 3 bolum cikiyor bende yeni basladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Sherlock bakabilirsin 12 13 bolum suanda. Her sene 3 bolum cikiyor bende yeni basladim.

evet onu da ekledim çünkü her sezonu ayrı bir olaymış galiba eğer öyle olmasa başlamazdım zaten çünkü en uyuz olduğum şey yeni sezonu 1-1.5 sene civarı beklemek
  • lost room

luther

• Twin peaks

• Black Mirror

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Broadchurch (3. ve final sezonu birkaç haftaya başlayacak her sezon 8 bölüm)
    Taboo
    Wolf Hall
    Jonathan Strange & Mr. Norrell
    Utopia
    The Lost Room
    Luther
    The Pacific
    Hatfields & Mccoys
    Klondike
    And Then There Were None
    Firefly
    Gangland Undercover
    Olive Kitteridge
    The Hollow Crown
    In The Flesh
    The Night Manager
    Black Books
    Constantine
    Dracula
  • quote:

Dediğin dizi Band of Brothers. Kaliteli baya diye biliyorum. Bir kaç bölümünü izleyebilmiştim.

hocam peki izlediğiniz bölümlerde falan müstehcen,+18 sahneler falan var mıydı ona göre aile ortamında izleyeceğim de bizimkiler hoşlanır böyle 2.dünya savaşı film ve dizilerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

hocam peki izlediğiniz bölümlerde falan müstehcen,+18 sahneler falan var mıydı ona göre aile ortamında izleyeceğim de bizimkiler hoşlanır böyle 2.dünya savaşı film ve dizilerinden

Hiç yok diye hatırlıyorum, savaş kampları falan anlatılıyor daha çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Unsere mutter unsere vater'i sırf Almanca diye izlemezsen büyük kayıp olur.3 bölüm zaten ve Band of Brothers gibi propoganda dizisi değil.Bence mutlaka izlemelisin
    http://www.imdb.com/title/tt3577058/ Bu da fena değil Çanakkale savaşını anlatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taarin -- 8 Şubat 2017; 21:26:47 >

• The Night Manager 'ı kesimlikle tavsiye ederim
  • last man on earth tavsiye ederim. 20 dklik bölümler çerez niyetine izlersin. ^^
  • The Stand
    Dr. Horrible's Sing-Along Blog
    American Horror
    American Gods
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.