Şimdi Ara

mini cooper countryman alan varmı? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
46.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mini cooper countryman 2015 dizel motor yakit tuketimiyle ilgili bilgisi olan varmi, hic bir yerde her hangi bir yorum goremedim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up :)

• 4 litre civarı yakıyor şehir disi şehir ici 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    Ne yaptiniz arastirmalariniz sonuca vardimi? Bende suv tarzi dizel otomatik yada lpg otomatik bir arac ariyorum.. yakit degerleri cok enteresan.. @hayansame

• quote:

Orijinalden alıntı: cakabey05

Ne yaptiniz arastirmalariniz sonuca vardimi? Bende suv tarzi dizel otomatik yada lpg otomatik bir arac ariyorum.. yakit degerleri cok enteresan.. @hayansame

Aslinda ozellikle aradigim bir sinif yok. Goruntusu hosuma giden belli bir fiyat araligindaki yakit tuketimide makul olan, araclara bakiyorum.
    Mini countryman hala beklemede, kucuk kardesi minicooper 5kapili versiyonunuda dusunuyorum. Yada ayni fiyat araligindaki audi a3 sedan,nissan qashqai, seceneklerim arasinda.

Suan kullandigim arac hyundai i20 2014 model, memnun degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 13 Nisan 2015; 12:14:43 >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    @hayansame Bende suvlar arasında kaldım otomatik olma şartıyla mini cooper countryman,fiat 500x, subaru forester.... vs bir türlü çıkamadım işin içinden... 2.elde lpg takanı yada tüketim oranını yazan bilen birinide bulamadım.. ama çok merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakabey05

@hayansame Bende suvlar arasında kaldım otomatik olma şartıyla mini cooper countryman,fiat 500x, subaru forester.... vs bir türlü çıkamadım işin içinden... 2.elde lpg takanı yada tüketim oranını yazan bilen birinide bulamadım.. ama çok merak ediyorum...

Cok ilginc aradigim arabalari yazmisiniz :) ozellikle forester arastirip, forumlarda bilgi topladikca asik oldugum bir arac oldu...
    Fiat 500x miniye cok benziyor ama yorumlarini hic okumadim. konfor yalitim kalite hissi nasilki...
    Mini;nin en sevdigim ozelligi on cam in neredeyse dik olmasi, gorus acisi efsane. Hyundai i20 kullndiktan sonra bbi miniye oturdugunuzda ilk farkettiginiz gorus acisi etrafa hakimiyetiniz,kor noktalarin olmayisi dikkatinizi cekecektir,ki,forester icinde ayni seyi soyleyebilirim.

Aradigimiz ozlliklerde ayni sanirim.kesinlikle otomatik ve makul bir tuketim degeri olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 21 Nisan 2015; 9:47:15 >

• birde suziki s cross a bak :) yakıt cimrisi
  • Merhaba, uzun incelemelrimin sonunda countrman almaya karar verdim. Yalnız dizel ve S modeli arasında kararsızım. Kararsızlığımın en önemli nedeni de yakıt tüketimi :) S le ilgili olarak lpg dönüşümü yapılabiliyor mu? Normal versiyonlarına takılabiliyor biliorm ama S için bir veri bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum :)
  • S e LPG ihanet olur :))) ama sunu bil 1 sene s all4 kullandım bir depo ile şehirler arası 500 km anca gidersin şehir ici 350 400 arası

• Arkadaslar bende ayni durumdayim dogru duzgun yorum yapilmamis 1.6 122 lik olanin yakit tuketimi ile alakali arastirma yaptim ama pek bi bilgi yok.lpg uyumuyla alakalida pek bi bilgi yok.
    1.6 ile 1.6s arasinda ne kadar yakit farki var bilenler yardimci olursa sevinirim.

• cakabey05 kullanıcısına yanıt
    Slm, bende 500L benzinli var, dizel sesinden biktigim için özellikle benzinli aldım, sorunuzun cevabına gelince 500x in benzinli olani kaç motordur bilmem ama benim araç 1.4 95bg, LPG taktırdım Lanzirenzo, 33Lt (70tl) LPG alıyor 350 km gidiyor, motor da gayet uyumlu LPG ye, hicbir sorun yasamadim, satılık bu arada ;)

Edit: cevap baya geç olmuş k.bakma :) hangi aracı aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssolar -- 29 Nisan 2016; 19:54:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba contryman d almayı düşünüyorum 2012 model merak ettiğim husus yokuş kalkış desteği varmı bu araçta

• quote:

Orijinalden alıntı: emre72

S e LPG ihanet olur :))) ama sunu bil 1 sene s all4 kullandım bir depo ile şehirler arası 500 km anca gidersin şehir ici 350 400 arası

Hort oluyo ama bu bilgi işimize yaradı, teşekkür ederiz.
  • Doritoch kullanıcısına yanıt

• Ben Countryman S sahibiyim 2015 model aracimin performansindan son derece memnunum.Tek sorunum max speed ve yakit oldu.Onceki arabam vw cc 2012 model dizel 2.0 - 177 hp di max speed 248 gordum.184 hp 4x4 benzinli aracta max speed 225 gorebildim.tahmin ediyorum yapisi geregi ruzgar , agirlik ve yukseklik faktoru devreye giriyor.Yakita gelince.trafiksiz yolda 7.7/100km civarina dusebildim.Genel agresif kullanimda 12.0/100km yakit ciddi can yakiyor Ama alin tavsiye ederim.Keyfi cok farkli 👍🏻

• Bende kış nedeniyle almak istiyorum ama şu anki aracım 320d olduğu için yakıt gözüme çok gelicek tek korkum o

• Yeni başlık açmak istemedim countryman 4all modeli yeni sahibiyim. Belki mini kullanıcıları da bilir ben bir türlü bulamadım. Klima ayarlarında her araçta yolcu tarafını çevirince sıcaklık her iki bölüm içinde aynı anda değişir fakat ben bunu bir türlü bulamadım. iki göstergeyi de ayarlamam gerekiyor. birbirlerinden bağımsızlar. bunu nasıl kapatıyoruz? yani hem sağı hem solu tek seferde ayarlayamıyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiligeR-7 -- 18 Mart 2019; 13:19:29 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.