Şimdi Ara

Mini 0826 - En yeni Mini serisi (69.99)$ İndirim Kuponu içeride) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
3
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • km sayacı 000.000 şeklinde diğer kameralarda 000 şeklinde "." sonrası metre mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 24 Ocak 2016; 22:27:36 >
  • Bir mini0806 kullanıcısı olarak bence fiyat/perfomans olarak Mini0826 kesinlikle tercih edilebilir. Aradaki donanımsal/yazılımsal farkların normal son kullanıcı için pek bir önemi olmadığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Bir mini0806 kullanıcısı olarak bence fiyat/perfomans olarak Mini0826 kesinlikle tercih edilebilir. Aradaki donanımsal/yazılımsal farkların normal son kullanıcı için pek bir önemi olmadığını düşünüyorum.

Hocam selamlar.Bendeki mevcut 0803`u arka cama kaydirarak,0806 veya son tanittiginiz 0826 almayi planliyorum.0826 fiyat ve ozellik olarak oldukca cazip gozukuyor.Ama resimlerden gordugum kadariyla epey sismanlamis.Siz de zannedersem her ikiside mevcut.Birlikte cama takili resmi varmi acaba?Bir de bu sismanlama gozu rahatsiz ediyormu?Selametler.
  • Biraz büyüme olmuş ama yinede diğer marka/modellere göre küçük kalıyor... En yakın zamanda sizin için yan yana fotoğraflarını çekerim.

Not: Testler için hali hazırda olan mini0806 GPS bracket kullandığım için ön camda birlikte fotosu yok.

İnternetten bulduğum cm hesaplı foto :)

Mini 0826 - En yeni Mini serisi (69.99)$ İndirim Kuponu içeride)

• ankay2 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Gearbest sitesinden 0806`nin fiyatini kontrol ettim.110 $`lara cikmis.Benim aklimda daha ucuz kalmis.1,5/2cm fark icinde 35$ vermeye degmez dogrusu.Size zahmet bir ara aracinizdaki goruntusunu cekerseniz sevinirim.Selamlar.
  • Bugün menü inceleme videosu öncesinde bakarken fark ettim...

FPS'ler değişmiş.

1296P - 25 FPS
    1080P - 25 / 45 FPS
    720P - 25 / 50 FPS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Tesekkur ederim. Gearbest sitesinden 0806`nin fiyatini kontrol ettim.110 $`lara cikmis.Benim aklimda daha ucuz kalmis.1,5/2cm fark icinde 35$ vermeye degmez dogrusu.Size zahmet bir ara aracinizdaki goruntusunu cekerseniz sevinirim.Selamlar.

Merhaba,

Buda araç içerisinde görüntüsü. Yağmur sensörü aynı olduğu için gözünüzde daha iyi canlanır

Hocam öncelikle konunuz hayırlı olsun.

İnceleme videonuzu izledim. Çok güzel olmuş, ağzınıza sağlık.

Halen 0805 kullanıyorum. Bu kamera şu an menzilime girdi. Mini serileri benim isteklerime yanıt veren kameralar.

Bir kere normal kamera gibi durmuyor,o açıdan beni cezbediyor.

Birşey dikkatimi çekti. Enerji girişi 0805 de gps aparatının solunda, 0826 da aparatın arka kısmına almışlar.

Kabloda kırıklık oluşmasını engellemek amacıyla yapılmış bir değişiklik diye düşünüyorum.

Gelelim ısınma konusuna; bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Bahsederseniz sevinirim.

0826 daha mı az ısınıyor?
    Dostum selamlar. Bu acidan bakinca kamera kocaman gozukuyor Tesekkur ederim emeginiz icin. Eger indirim felan olmazsa 0826'yi almaya karar verdim. Hem siz tavsiye etmissiniz hem de fiyati cok daha uygun. Alinca haber veririm. Selametler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Hocam öncelikle konunuz hayırlı olsun.

İnceleme videonuzu izledim. Çok güzel olmuş, ağzınıza sağlık.

Halen 0805 kullanıyorum. Bu kamera şu an menzilime girdi. Mini serileri benim isteklerime yanıt veren kameralar.

Bir kere normal kamera gibi durmuyor,o açıdan beni cezbediyor.

Birşey dikkatimi çekti. Enerji girişi 0805 de gps aparatının solunda, 0826 da aparatın arka kısmına almışlar.

Kabloda kırıklık oluşmasını engellemek amacıyla yapılmış bir değişiklik diye düşünüyorum.

Gelelim ısınma konusuna; bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Bahsederseniz sevinirim.

0826 daha mı az ısınıyor?

Teşekkürler,

Fotoda görülen GPS bracket aslında mini0806'nın. Kutudan çıkanda aynısı Aslında alt/üst olmak üzere iki yerden giriş var bunun amacı Mini0806 ters monte edebiliyor olması. Tabi Mini0826'da bu özellik yok.

Elimle yaptığım kontrollerde Mini 0806 ile arasında çok bariz fark olmamakla birlikte daha az ısınıyor gibi geldi. Bunda biraz büyüyen boyutları etkendir sanırım. Bence özellikleri biraz eksiltilmiş olmasına rağmen kesinlikle fiyat avantajı ile alınacak en mantıklı Mini serisi şu an için 0826

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Dostum selamlar. Bu acidan bakinca kamera kocaman gozukuyor Tesekkur ederim emeginiz icin. Eger indirim felan olmazsa 0826'yi almaya karar verdim. Hem siz tavsiye etmissiniz hem de fiyati cok daha uygun. Alinca haber veririm. Selametler.

Dibinden çektiğim için olabilir Akşam eğer ufaklıklar erken yatarsa iki kamerayı yan yana koyup foto çekerim
  • Bu kamera için usb kablo paketten çıkıyor mu, uzunluğu yetiyor mu? Yaklaşık ne kadarlık bir usb kablo gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Bu kamera için usb kablo paketten çıkıyor mu, uzunluğu yetiyor mu? Yaklaşık ne kadarlık bir usb kablo gerekiyor?

Kutudan hem usb aktarım kablosu hemde araç içi çakmaklık cihazı çıkıyor. Normalde A sütunu etrafından dolaştırdığınızda yetiyor. Ama istiyorsanız eve gidince ölçerim:)
    Sağolun cevap için. Size zahmet olmazsa ölçebilir misiniz. Ford fiesta 11' için alacağım.

Arabalarla ilgili pek deneyimim yok, yeter herhalde. Yetmeyecekse yanında birde kablo alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 29 Ocak 2016; 20:02:49 >
  • quote:

Sağolun cevap için. Size zahmet olmazsa ölçebilir misiniz. Ford fiesta 11' için alacağım.

Arabalarla ilgili pek deneyimim yok, yeter herhalde. Yetmeyecekse yanında birde kablo alayım

Merhaba,

Yıllık izne çıkınca geç kusura dönebildim. Kusura bakmayın. Uzunluğu 3.5 metre...
    Ne kusuru olacak. Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu takip edenler için indirim kuponu kodu: FiMINI0826 olarak güncellenmiştir.
  • quote:

quote:

Merhaba,

Yıllık izne çıkınca geç kusura dönebildim. Kusura bakmayın. Uzunluğu 3.5 metre...

A sütünü dediginiz yer on konsol sanirim. Peki kabloyi nerelerdem geciricez. Dikiz aynasinin uzerinden tavana sıkıştırdiktan sonra?
    Bir de arka cam a takmayi dusunsek 3.5 metre yeter mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn

quote:

quote:

Merhaba,

A sütünü dediginiz yer on konsol sanirim. Peki kabloyi nerelerdem geciricez. Dikiz aynasinin uzerinden tavana sıkıştırdiktan sonra?
    Bir de arka cam a takmayi dusunsek 3.5 metre yeter mi?

Benim araçta şu şekilde yaptım;
    - Direksiyon altından
    - Ön konsol sürücü kapısı yanı
    - Ön cam direği (A sütunu)
    - Tavandan ayna yanına

Arka cam için bagajda v.s. çakmaklık soketi varsa sorun olmaz ancak en önden gelecek olursa yetmeyebilir?

http://postimg.org/gallery/2ti3jx2r4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankay2 -- 3 Şubat 2016; 17:32:11 >

• 0826 Modelindeki yanıp sönen ışık kapatılabiliyormu. Kaydederken yanıp sönen ışığı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.