Şimdi Ara

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
10
Favori
12.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim yapmak istediğim bir kaç kamyonu izlemek istiyorum onlara bi çözüm bulmaya çalışıyorum uğraşmak gerekiyor biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Çekimler taze :)

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera geldi. Gayet şık ve beklediğimden küçük çıktı açıkçası.

Yalnız bir iki problem yaşadım daha monte edemeden.

Bu kameranın açını değiştiremiyor muyuz?

GPS modülünü cama taktığım zaman kamera neredeyse konsolu gösteriyor. Biraz kurcaladım sağını solunu ama elimde kalmasın diyede çok zorlamadım

Birde şu güç kablosu meselesi var tabi. Her yerden iyi güzel gizlendi iş giriş yapacağım kısma gelince o siyah iri adını bilmediğim parça canımı sıktı 1.5 metre standart usb alsam o siyah tombul şeyin olmamasının bir zararı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _boyacı

Hocam kamera geldi. Gayet şık ve beklediğimden küçük çıktı açıkçası.

Yalnız bir iki problem yaşadım daha monte edemeden.

Bu kameranın açını değiştiremiyor muyuz?

GPS modülünü cama taktığım zaman kamera neredeyse konsolu gösteriyor. Biraz kurcaladım sağını solunu ama elimde kalmasın diyede çok zorlamadım

Birde şu güç kablosu meselesi var tabi. Her yerden iyi güzel gizlendi iş giriş yapacağım kısma gelince o siyah iri adını bilmediğim parça canımı sıktı 1.5 metre standart usb alsam o siyah tombul şeyin olmamasının bir zararı olur mu?

Açısı dönüyor biraz sıkıştırıp çevirin elinizle :)

O siyah parçanın içinde ya sigorta olacaktı yada filitre şahsi kanaatim devre dışı bırakmayın

Sadece bağlantı yaptığımız yüzüğe bastırıp çevirmek gerekiyormuş Bende aletin komplesi dönecek zannediyorum.

Dolaylı yoldan sağlamlık testi yapmış oldum Gayet sağlammış
  • bu gps modül ne işe yarıyor.
    uydu konumu sağlıyor tamam da. araçta ne yararı olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armo07

bu gps modül ne işe yarıyor.

Anlık hızınızı videoya işliyor. Olası bir hız ihlali yada kaza durumunda delil olarak yardımcı oluyor.

Örnek yaya kırmızıda geçti çarptınız, tutanağa bana 80 km hızla giderken çarptı dese videodan herşey anlaşılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: armo07

bu gps modül ne işe yarıyor.

Anlık hızınızı videoya işliyor. Olası bir hız ihlali yada kaza durumunda delil olarak yardımcı oluyor.

Örnek yaya kırmızıda geçti çarptınız, tutanağa bana 80 km hızla giderken çarptı dese videodan herşey anlaşılacak.

teşekkürler. çok açıklayıcı oldu.
  • İnşallah bende alcam bi kaç güne , Valla araç içi kamera almayı düşünüyodum , bütçe 100 dedim , olmadı . A118c yi gördüm hadi dedim 150 olsun bütçe , tam alıyodum , Bu miniyi gördüm , dedim bi kere alıyoruz en iyisi olsun be :D

Ama kafama takılan şey , Çakmaklık girişini işgal etmeden nasıl elektriği alabiliriz ? Aküden direk alsak kamera yanar çalışmaz deniliyor , bi yardımcı olur musunuz orayı işgal etmek istemiyorum sonuçta telefon vs şarj ediyoruz. Çoklu girişli olanlarda çok verimli olmuyor .
    Yada bu işi İstanbulda yapabilcek bi elektrikci önerebilir misiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutAkcicek

İnşallah bende alcam bi kaç güne , Valla araç içi kamera almayı düşünüyodum , bütçe 100 dedim , olmadı . A118c yi gördüm hadi dedim 150 olsun bütçe , tam alıyodum , Bu miniyi gördüm , dedim bi kere alıyoruz en iyisi olsun be :D

Ama kafama takılan şey , Çakmaklık girişini işgal etmeden nasıl elektriği alabiliriz ? Aküden direk alsak kamera yanar çalışmaz deniliyor , bi yardımcı olur musunuz orayı işgal etmek istemiyorum sonuçta telefon vs şarj ediyoruz. Çoklu girişli olanlarda çok verimli olmuyor .
    Yada bu işi İstanbulda yapabilcek bi elektrikci önerebilir misiniz :)

G1wc konusunda detaylı bağlantı şemaları olacaktı

Hemen inceliyorum , ayriyettenhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113518052 bu konu çok iyi bir örnek olmuş
  • Arkadaşlar bende bi güzellik yapayım , kar kardır , böylelikle hızlı kargoyu bedavaya getirebilirsiniz :D Konu sahibinden izini aldım paylaşıyorum :D

https://www.bonusbay.com.tr/gearbest

Bu siteden alışveriş yaparsanız %3.75 oranında bonus kazanıyorsunuz . Ben kullanıyorum şahsen , Sitedeki bakiyeniz 30 TL olunca da hesabınıza ödemeyi alabiliyorsunuz :)

Edit : Bende aldım gitti hayırlı olsun , bakalım kaç gün içinde gelecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutAkcicek -- 12 Ocak 2016; 21:44:18 >
  • - İzmirde yaşayan bir arkadaşım Ön/Arka araç kamerası almak istiyor. İzmir sıcakları dikkate alındığında Ön ve arka kamera için ne önerirsiniz ? D201 mi 0826 mı ?
    - Bu modeller kapasitörlü olmadığı için kameraları araçtan çıkartmak şart mıdır ?
    - Ön kamerayı çıkartsak , Aracın önünü güneşe versek ve böylelikle arkası güneş görmese bu durumda arka kameraya bir zararı dokunur mu araç içi sıcaklığın ?

Not: Arkadaşım için gece çekimleri önemli olduğundan arka kamera için a118c'yi direkt eledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 13 Ocak 2016; 0:16:38 >
  • quote:

Hemen inceliyorum , ayriyettenhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113518052 bu konu çok iyi bir örnek olmuş

Malesef en iyi dersi yaşayıp yada çok yakın bir arkadaşımızın başına gelince alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: major24

- İzmirde yaşayan bir arkadaşım Ön/Arka araç kamerası almak istiyor. İzmir sıcakları dikkate alındığında Ön ve arka kamera için ne önerirsiniz ? D201 mi 0826 mı ?
    - Bu modeller kapasitörlü olmadığı için kameraları araçtan çıkartmak şart mıdır ?
    - Ön kamerayı çıkartsak , Aracın önünü güneşe versek ve böylelikle arkası güneş görmese bu durumda arka kameraya bir zararı dokunur mu araç içi sıcaklığın ?

Not: Arkadaşım için gece çekimleri önemli olduğundan arka kamera için a118c'yi direkt eledim.

Her iki kamerada da çok düşük kapasitede pil var. Kış ayı sıkıntı yok ama yazın camda araçtan indiğinde arabayı kapatıp gündüz güneş altında bıraktı diyelim, ( Seyir halinde cam-klima açıyoruz sıkıntı yok )

Aracın içi 50 derecenden fazla sıcaklığa çıkıp fırın gibi oluyor aracın içi. Piller küçük olduğu için minumum hasarla atlatır ama ömrünü çabuk tüketir. Test edin cebinizdeki iphone telefonu 5 dk direkt öğlen güneşe koyun sıcaklık uyarısı verip kapatıyor kendini.

Ben o işi şöyle test ettim. İzmir sıcağında babamın aracında pilli g1w kamerası hep kavruldu güneşte hiç bir zaman camdan sökülmedi. 1 sene sonunda pili isyan etti 2 $ dan yenisini aldım değiştirdim ilk günkü gibi çalışıyor devam

Hatta resmini çekeyim şu an ( izmir güzelyalı sahil yolundayız ) Aynanın arkasına takılı. Babamın aracında hava yastıkları bozuk yaptırmıyor o yüzden öne oturmuyorum ben

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 13 Ocak 2016; 8:30:15 >

• quote:

Arkadaşlar bende bi güzellik yapayım , kar kardır , böylelikle hızlı kargoyu bedavaya getirebilirsiniz :D Konu sahibinden izini aldım paylaşıyorum :D

https://www.bonusbay.com.tr/gearbest

Bu siteden alışveriş yaparsanız %3.75 oranında bonus kazanıyorsunuz . Ben kullanıyorum şahsen , Sitedeki bakiyeniz 30 TL olunca da hesabınıza ödemeyi alabiliyorsunuz :)

Edit : Bende aldım gitti hayırlı olsun , bakalım kaç gün içinde gelecek :)

En kısa zamanda gelir inş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: major24

- İzmirde yaşayan bir arkadaşım Ön/Arka araç kamerası almak istiyor. İzmir sıcakları dikkate alındığında Ön ve arka kamera için ne önerirsiniz ? D201 mi 0826 mı ?

Her iki kamerada da çok düşük kapasitede pil var. Kış ayı sıkıntı yok ama yazın camda araçtan indiğinde arabayı kapatıp gündüz güneş altında bıraktı diyelim, ( Seyir halinde cam-klima açıyoruz sıkıntı yok )

Aracın içi 50 derecenden fazla sıcaklığa çıkıp fırın gibi oluyor aracın içi. Piller küçük olduğu için minumum hasarla atlatır ama ömrünü çabuk tüketir. Test edin cebinizdeki iphone telefonu 5 dk direkt öğlen güneşe koyun sıcaklık uyarısı verip kapatıyor kendini.

Ben o işi şöyle test ettim. İzmir sıcağında babamın aracında pilli g1w kamerası hep kavruldu güneşte hiç bir zaman camdan sökülmedi. 1 sene sonunda pili isyan etti 2 $ dan yenisini aldım değiştirdim ilk günkü gibi çalışıyor devam

Hatta resmini çekeyim şu an ( izmir güzelyalı sahil yolundayız ) Aynanın arkasına takılı. Babamın aracında hava yastıkları bozuk yaptırmıyor o yüzden öne oturmuyorum ben

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi

Araca bluetooth falan mı taktınız nedir o? Bende düşünüyorumda onun için soruyorum.

• mKisaca kullanıcısına yanıt
    Pahallı ama çok başarılı özellikle sesle aramalar fln.

Telefon diyon devreye girio sonra murat de arıyor.

https://youtu.be/D0Kde_ON0bY
    http://www.hepsiburada.com/parrot-ck3100-pm-telcakspar2

Sınıfının en iyisi denebilir.

• quote:

Pahallı ama çok başarılı özellikle sesle aramalar fln.

Telefon diyon devreye girio sonra murat de arıyor.

https://youtu.be/D0Kde_ON0bY
    http://www.hepsiburada.com/parrot-ck3100-pm-telcakspar2

Sınıfının en iyisi denebilir.

Güzelmiş cidden bağlamasını siz mi yaptınız ? Bluetooth falan yok arabada galiba opel corsada.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.