Şimdi Ara

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
10
Favori
12.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
    En yüksek çözünürlük en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mini 0826 1,5 seneyi geçti.Pil arızası başgösterdi sanırım.Enerjisi kesildiğinde ekran titremesi var ve hemen kapanıyor,önceden 10-15 sn giderdi.Enerji vermeden hiçbi şekilde açıkmıyor.Hem de içinden tuhaf bi koku geliyor,böyle aseton gibi,alkol gibi.Pil mi eridi acaba?

Daha önce bunun pilini değiştiren oldu mu ?hangi özellikte pil almak lazım?bizim yapabileceğimiz bir iş mi?pili istanbulda nerde buluruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: overhead

Mini 0826 1,5 seneyi geçti.Pil arızası başgösterdi sanırım.Enerjisi kesildiğinde ekran titremesi var ve hemen kapanıyor,önceden 10-15 sn giderdi.Enerji vermeden hiçbi şekilde açıkmıyor.Hem de içinden tuhaf bi koku geliyor,böyle aseton gibi,alkol gibi.Pil mi eridi acaba?

Daha önce bunun pilini değiştiren oldu mu ?hangi özellikte pil almak lazım?bizim yapabileceğimiz bir iş mi?pili istanbulda nerde buluruz?

@ankay2 bu işin uzmanıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: overhead

Mini 0826 1,5 seneyi geçti.Pil arızası başgösterdi sanırım.Enerjisi kesildiğinde ekran titremesi var ve hemen kapanıyor,önceden 10-15 sn giderdi.Enerji vermeden hiçbi şekilde açıkmıyor.Hem de içinden tuhaf bi koku geliyor,böyle aseton gibi,alkol gibi.Pil mi eridi acaba?

1,5 sene iyi gitmiş, pil muhtemelen şişmiş. Bu şekilde kullanmaya devam etmeyin :) İstanbulda iseniz birikim pillerinin 4 farklı yerde mağazası var.http://www.birikimpilleri.com/tr/iletisim/iletisim-formu power-xtra adında kendi ürünleri var. Şubeden gidip alabilir yada online mağazadan temin edebilirsiniz.

Örnek olarak;

https://www.birikimpilleri.net/endustriyel-piller/lithium-polymer/502030/prd-power-xtra-px502030-250-mah-li-polymer-pil

Cihazı açıp pili söktükten sonra aynı boyutlarda pili alıp takmanız durumunda sorun kalmayacaktır.

0826 demişken fw olarak güncel sürümü yüklemenizi öneririm.

http://ankaytech.com/index.php/haberler/22-mini-0826-firmware-guncellemesi

• ankay2 kullanıcısına yanıt
    içi nasıl açılıyor hocam baktım baktım bulamadım. kırcam nerdeyse cihazı içini açayım derken:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn

içi nasıl açılıyor hocam baktım baktım bulamadım. kırcam nerdeyse cihazı içini açayım derken:)

İki taraftada vida var. Aşağıdaki forumda arkadaş açarken kırmış, kırmayalım diye güzelce foto paylaşmış :)

https://dashcamtalk.com/forum/threads/opening-the-mini-0826-i-damaged-mine-working-out-how-to-do-it-so-here-is-the-right-way.21137/

• Arkadaşlar benim cihazda bir sorun var. Eksik kayıt yapıyor. Sürekli açık ve kayıt yaptığını ekranından teyit ettiğim halde bazı dosyalar kayıp. Örneğin; AMBA3855 adlı dosya var kayıtta bir problem yok, cihazı kapatmadım, sökmedim vb. herhangi bir durum yok. Fakat bir sonraki kayıt direkt AMBA4000 den başlamış. Gün bazında da atlama yapmış.

Neden yapabilir böyle bir şeyi? Kameraya güveniyoruz onda da böyle bir sorun varmış. Yeni fark ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe.

Arkadaşlar benim cihazda bir sorun var. Eksik kayıt yapıyor. Sürekli açık ve kayıt yaptığını ekranından teyit ettiğim halde bazı dosyalar kayıp. Örneğin; AMBA3855 adlı dosya var kayıtta bir problem yok, cihazı kapatmadım, sökmedim vb. herhangi bir durum yok. Fakat bir sonraki kayıt direkt AMBA4000 den başlamış. Gün bazında da atlama yapmış.

Neden yapabilir böyle bir şeyi? Kameraya güveniyoruz onda da böyle bir sorun varmış. Yeni fark ettim.

https://urun.n11.com/hafiza-karti/samsung-32gb-evo-ulta-class10-48mbs-hafiza-karti-mb-mp32d-P156813203

Bu kart ile deneyin.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beridir bu kartı kullanıyorum hocam.
    iyi geceler ustad benim 826 nin pilide 2 sene sonra bitti lensin orada siskinlik olustu verdiginiz linke ulasilamiyor acaba hangi pili almam gerekiyor birde bu isleden hic anlayan biri degilim elektronikci arkadasima yaptiracam acaba kameranin icini acabir videosu falan varmi simdiden tesekkurler yardimlariniz icin

• cumartesi mini nin pilini kapasitörle degistirdik.

Mini 0826 Araç Kamerası iNcelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf09 -- 6 Ağustos 2018; 23:35:56 >
    benim cihazın içine açtım pil de şişme vs yok ama cihaz acılmıyor gücü verdiğimde kartın her yeri ısınıyor bunun sebebi ne olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.