Şimdi Ara

Minecrafttan anlayanlar içeri!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu ne işe yarıyor?Bilen var mı?

• http://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki

Oraya baktım
  • Radar . Redstonelarla aktif hale getiriyorsun işte Minecraftla burayın üstünden geçtiğin zaman redstonelar müzik kutularına bağlıysa müzik çalıyor kapılar açılıyor anlatabiliyormuyum anahtar gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhortakaL_

Radar . Redstonelarla aktif hale getiriyorsun işte Minecraftla burayın üstünden geçtiğin zaman redstonelar müzik kutularına bağlıysa müzik çalıyor kapılar açılıyor anlatabiliyormuyum anahtar gibi birşey.

Anladım sağol peki TNT yapmak için gun powder nerden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteinBaran -- 20 Temmuz 2011; 11:08:12 >
  • geceleri çıkan yeşil kolsuz zombileri öldürüceksin . ama patlamaması için çok çabuk öldürmen lazım elmas kılıç yap üstündede iron wear set olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 20 Temmuz 2011; 11:13:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinBaran

quote:

Radar . Redstonelarla aktif hale getiriyorsun işte Minecraftla burayın üstünden geçtiğin zaman redstonelar müzik kutularına bağlıysa müzik çalıyor kapılar açılıyor anlatabiliyormuyum anahtar gibi birşey.

Creeper kes, taş kılıç yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeYo -- 20 Temmuz 2011; 11:15:21 >
  • quote:

quote:

Patlayan creepleri keserek elde edebilirsin taktik de onlar patlamadan önce büyümeye başlıyorlar o zaman vurup kaçarsan küçülüyorlar patlamıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

quote:

quote:

Patlayan creepleri keserek elde edebilirsin taktik de onlar patlamadan önce büyümeye başlıyorlar o zaman vurup kaçarsan küçülüyorlar patlamıyolar.

uzaktan ok yağmuruna tutarsanda oluyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.