Şimdi Ara

Minecraft Premium Hesabım Açılmıyor Acill Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben minecraft premium hesap aldım(Minecraftity'den).Tam 5-6 Ay kullandım dün birden hesaba girmemeye başladı.2 Gün önce girerken bir sorun yoktu ama şimdi giremiyorum.Minecraft.net'e de giremiyorum Mojang'a da giremiyorum.2 Gün önce sorunsuz kullanıyordum şimdi birden ne oldu?Crack minecraftta hesabımın nickini yazarak girdim benim hesabı ilk aldığım skin geliyo.Son koyduğum skin değil ilk skin geliyo.Şifreyi de değiştirdim eski şifreyi de kaydetmedim.Nabıcam nolur yardım edin.Youtube kanalım da var minecraft videosu da çekemem.Ne olur yardım edin acil.

• benimki de aynı sorunu veriyor lütfen yardımcı olun
  • benim de öyle aranızda düze ten var mı yardım lütfen ?
  • Hesapların çalınma ihtimali olabilir mi?
  • Minecrafty illegal yollar ile hesa satışı yapıyor. Hesaplar bir süre sonra hesaba giriş yapılamıyor. Müşterilerim arasında minecraftyden daha önce hesabına giremeyen birkaç kişi de var. Minecrafty bu durum karşısında umursamaz davranmış. Dilerseniz mail ve mojang hesabını üzerinize yaptığımız premium satışlarımız vardır.
    Dh:http://forum.donanimhaber.com/m_107223741/f_//tm.htm#107701075
    Wmaraci:https://wmaraci.com/forum/account-lisans-satisi/minecraft-premium-sadece-30-tl-248368.html

• ben minecraft.net ten aldım hesabımı 11gün oldu ama sorun var bu kullanıcı bulunamadı diyip girmiyodu 1 saat önce tam yetkililere durumu mesaj attım bi daha deniyim dedim girdi hesaba neden böyle oldu acaba?

ayrıca minecraft.net dışında hesap almayın paranıza yazık olur.
    yapımcısı ~60 liraya satarken neden herhangi birisi fiyatı 30-20 hatta 10 liraya kadar düşürüp satsın burdaki mantık nedir ?

düzenleme:sorun hemen ertesi gün çözüldü hesap düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entelektüel Ayı -- 30 Temmuz 2015; 15:09:36 >
  • Entelektüel Ayı kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum.
  • Entelektüel Ayı kullanıcısına yanıt
    Yapımcısı 70 TL'ye (19,99 EUR) satarken diğerleri 20-10 tl hatta bedava satıyorlar boşa gidiyor hesabınız
    İlk başta "ucuza minecraft nekadar güzel" diyorsunuz. Ama sonra "hesabım silindi :'(" diyorsunuz. Yani kısacası:
    Lütfen minecraft.net'ten alınız...
  • yusuf6554 Y kullanıcısına yanıt
    Alıntıladığın mesajı dön bir daha oku
    hesabımı minecraft.net'ten aldım zaten
    hesabım orjinal siteden alınmasına rağmen kullanıcı adı bulunamadı hatasını almıştım aynı sorunu benim de yaşadığımı belirttim
    yorum yapmadan önce mesaj içeriğinin diğer mesajlardan ve konu başlığından farklı olabileceğini düşünerek okuyup, yorum yapmanı tavsiye ederim.
  • Sizi Kaç kere böyle sitelerden almayın , hesaplar çalıntı diyoruz ?
  • Ucuza aldığınız hesaplar çalıntı oluyor, minecraft.net dışında hiçbir siteye güven olmaz.
  • Merhabalar halketinizmi banada sölermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.