Şimdi Ara

Minecraft: PlayStation®4 Edition Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Minecraft: PlayStation®4 Edition Çıktı ana sayfada 57 lirahttps://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/games/minecraft-playstation4-edition/cid=EP4433-CUSA00265_00-MINECRAFTPS4ED02 oyunun ps3 sürümü sahipleri 11,89 liraya yükselte bilecekhttps://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/games/minecraft-playstation4-edition/cid=EP4433-CUSA00265_00-MINECRAFTPS4ED02

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 4 Eylül 2014; 13:22:13 >

• Alıp deneneyen var mı ps4 de ?
  • Konsolda oynamak zor olur
  • benim ps3 de vardı zor olmuyordu güzeldi. bugün 12 liraya yükseltmeyi planlıyorum.
  • Ps4 te minecraft mı oynanır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu çıkarsa alacağım.
  • LucasAuAn kullanıcısına yanıt
    kutulu çıkar ben ps4 çıktığından beri kutulu oyunlara yöneldim psn oyunlarının hiç değeri olmuyor. ps4 ü rlden çıkaracak olursam oyunlarda belli bir değer katar.ama ben ps3 zamanında bu oyunu psn den almıştım 12 liraya yükselte biliyorum o yüzden yükseltecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 4 Eylül 2014; 19:01:17 >
  • ben alamıyorum oyunu. Pc üzerinden store a girdim, satın alınamaz yazıyor. Bi sorun mu var

• tuilde kullanıcısına yanıt
    sen ps3 sahiplerine yükseltme olan linke giriyorsun. bu adresten alacaksın.https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/minecraft-playstation4-edition/cid=EP4433-CUSA00265_00-MINECRAFTPS40000
  • Deneme sürümünü indirdim bence gayet güzel bu hafta satın almayı düsünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 liraya aldım oyunu 11 lirayada 4 tane texturepack aldım naturel ile city hoşuma gitti diğerlerini beğenmedim natureli kullanacağım. en güzel o olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

12 liraya aldım oyunu 11 lirayada 4 tane texturepack aldım naturel ile city hoşuma gitti diğerlerini beğenmedim natureli kullanacağım. en güzel o olmuş.

Şu oyundaki amacı kaç yıldır çözemedim. Hocam bu ps4 sürümünde de ne yapıyoruz amaç ne? Sürekli ev bina yapmak mı? Bunun online modu filan yok mu?
  • Arkadaşlar Minecraft PS4'de split screen özelliği var mı ? Eğer varsa alacağım da. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

12 liraya aldım oyunu 11 lirayada 4 tane texturepack aldım naturel ile city hoşuma gitti diğerlerini beğenmedim natureli kullanacağım. en güzel o olmuş.

Şu oyundaki amacı kaç yıldır çözemedim. Hocam bu ps4 sürümünde de ne yapıyoruz amaç ne? Sürekli ev bina yapmak mı? Bunun online modu filan yok mu?

haklısınız tek başına oynayınca belli bir süre sonra sıkıyor. ama online a çok iyi diyorlar ps4 de sunucular açılırsa online oynamayı planlıyorum. eğer yükseltme fırsatı olmasaydı almazdım bende işin açığı.
  • quote:

quote:

quote:

haklısınız tek başına oynayınca belli bir süre sonra sıkıyor. ama online a çok iyi diyorlar ps4 de sunucular açılırsa online oynamayı planlıyorum. eğer yükseltme fırsatı olmasaydı almazdım bende işin açığı.

Online da amaç nedir?

• BEyler daha önce hiç oynamadım minecraft. Önerilmisiniz ps4 için ? demoyu denedim hoşuma gitti gibi türkçe olmasıda çok hoş. ÇAbuk sıkar mı acaba ? Birde amaç ney bu oyunda ?
  • Arkadaşlar kutulu versiyonu ne zaman çıkar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

BEyler daha önce hiç oynamadım minecraft. Önerilmisiniz ps4 için ? demoyu denedim hoşuma gitti gibi türkçe olmasıda çok hoş. ÇAbuk sıkar mı acaba ? Birde amaç ney bu oyunda ?

Oyun Türkçe mi
  • quote:

quote:

BEyler daha önce hiç oynamadım minecraft. Önerilmisiniz ps4 için ? demoyu denedim hoşuma gitti gibi türkçe olmasıda çok hoş. ÇAbuk sıkar mı acaba ? Birde amaç ney bu oyunda ?

Oyun Türkçe mi

Pc dede turkce

Pirates dili bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan_beser

quote:

quote:

Oyun Türkçe mi

Pc dede turkce

Pirates dili bile var

Hayret hangi dağda kurt öldü de bir oyuna Türkçe koydular O zaman craft yapmak daha kolay olabilir daha önce hiç oynamadım bende alsak mı napsak

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.