Şimdi Ara

Minecraft LAN ve Hamachi Server Kurma Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Gelen Yoğun Talepler Üzerine Server kurulum videosu çektim

sayfamı takip ederseniz yakında minecraft rehberi serisini yükleyecem.

• iyiymiş. ama bana sorarsan bunun yanında karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında açıklama yazarsan daha faydalı olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickbulpageat -- 11 Ocak 2013; 15:41:17 >
  • hocam onu düşündümde video çok uzar diye, java bind sorununu anlattım diğer sorunlarınızı videonun altına yorum olarak atarsanız çözmeye çalışırım
  • bence çok açıklayıcı bir video olmuş. emeğine sağlık
  • teşekkür ederim.çok yakın zamanda tekkit kurulumu ve bukkit server kurmayı çekicem
  • süper video bide benim sorunuma cagre bulsan minecreft acılırken gelen o siyah ekrandan sonra minecraft geri kapanıyo . help pls
  • Server açtım fakat arkadaşlarım serverıma giremiyor . " Connection timed out " hatası veriyor . Versiyonumuz aynı ve javanın son sürümü yüklü .
  • Guvenlik duvarini kapayip deneyin bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel video. Sorum olursa lan ile ilgili sorarım sana ona göre. Şu anlık yeniyim oyunda. Single takılıyorum survival mode da..
  • hort olcak ama serverı bulamıyor çarpı işareti var internet bağlantısı üstünde
  • dostum bendeki sorun şu hamachi ipsiyle kurunca

WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!
    [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind
    [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

bu hatalar geliyor ama pc ipsiyle kurabiliyorum.pc ipsini arkadasım yazarsa direk girebilirmi?
    yada hamachi dısında nasıl oynayabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

hort olcak ama serverı bulamıyor çarpı işareti var internet bağlantısı üstünde

aynen bendede oyle oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.