Şimdi Ara

Minecraft harici ekran kartını görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun bu resmen Minecraft oynarken pc kasıyor.

• Ayarlardan harici ekran kartını seçiyor musunuz ? Ekran kartının modeli nedir ? Minecraft çöp gibi oyun gibi gözükse de bir çok bilgisayarı zorluyor nedense...

ETS 2 'de yüksek grafik açan bilgisayarım Minecraftta kasıyordu..
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    ekran kartı amd radeon 530 (harici)
    Intel hd graphics 4000le rahat 30 fps alıyordum başka bilgisayarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waswa91 -- 5 Şubat 2020; 18:53:22 >
  • Ekran kartınızın denetim masasından harici gpuyu kullanması için ayarlama yapmanız gerek.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Denemiştim olmuyor
  • MERHABA BEN BİRŞEY MERAK EDİYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ BENİM LAPTOP TA GT 540M 2GB EKRAN KARTI VARDI MAFİA 3 OYNUYORDUM LOW AYAR OLSADA ŞİMDİ KASA BİLGİSAYARIMA GTX 550Tİ 1GB ALDIM İŞLEMCI REM FALAN TUTUYOR MİNİMUM AYARLARI AMA OYUNUN MİNİMUM AYARINA BAKINCA EKRAN KARTI GTX 660 DİYOR BENİM LAPTOP UMDAKİ EKRAN KARTIM 550 Tİ DAN DAHA DÜŞÜK DEGER VERİYOR AMA 550Tİ 1GB DİYE OLMAZ YAZMIŞLAR BU DOĞRUMUDUR LAPTOPTA OYNADIĞIM OYUNLARI KASADADA OYNAYABİLİRMİYİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk34

MERHABA BEN BİRŞEY MERAK EDİYORUM YARDIM EDERMİSİNİZ BENİM LAPTOP TA GT 540M 2GB EKRAN KARTI VARDI MAFİA 3 OYNUYORDUM LOW AYAR OLSADA ŞİMDİ KASA BİLGİSAYARIMA GTX 550Tİ 1GB ALDIM İŞLEMCI REM FALAN TUTUYOR MİNİMUM AYARLARI AMA OYUNUN MİNİMUM AYARINA BAKINCA EKRAN KARTI GTX 660 DİYOR BENİM LAPTOP UMDAKİ EKRAN KARTIM 550 Tİ DAN DAHA DÜŞÜK DEGER VERİYOR AMA 550Tİ 1GB DİYE OLMAZ YAZMIŞLAR BU DOĞRUMUDUR LAPTOPTA OYNADIĞIM OYUNLARI KASADADA OYNAYABİLİRMİYİM
    Oynarsın.
  • sistemim iyi ama olmuyo gardaş video çekiyom fps 30 oluyo daha artmıyo video da bide bazen küçük takılmalar oluyo video bittiğinde geliyo 60 fps ve üzeri fpsler ben video kanalıyım ne yapmalıyım kaliteyi aşa çektimde çektim
  • Mismccs kullanıcısına yanıt
    Çözümü buldum AMD ekran kartı kullanalar AMD Radeon Software’den javaw.exeyi Yüksek Performans’a getirsinler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.