Şimdi Ara

Minecraft Bilinmeyenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
122.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

quote:

quote:

Bazen karanlık yerlerde özellikle mağaralarda ambiyans adı verilen korkutucu sesler çıkıyor.

Mağaralarda değil nerde olursan ol bazen alakasız saatlerde ürkütücü sesler çıkabiliyor. Bu arada oyunda ilk defa piramitlere rastladım 2 girişli bir kare yapı var yanlarında da piramit var küçük bir piramit. Bunlar yerin az altında alttan birbirine bağlı yollarla. Bakalım daha neler görücem.

Sen bide yağmur ormanlarındaki tapınakları görsen. İçlerinde çeşitli tuzaklar ve hazineler var. İçine girip sağ çıkmak cok zor

benim evin yanında var tapınak.çok enteresan bir yer ama tamamen yıktım orayı ne varsa sömürdüm birde ilk oynadığım günlerde villager lar ile karşılaştım.ama ne olduğunu bilmediğim için hepsini öldürmüştüm.Çok pişmanım şimdi

Şu oaunda villagerleri biraz daha özelleştirseler varya süper olacak ya

Aynen. Villager'lar takas ve yaşadığı yerdeki ev,yiyecek dışında bir işe yaramıyorlar. Daha farklı şeyler yapmaları lazım birde güzelleştirsinler o surat nedir öyle ya Laz burunlu çirkin adamlar. Hem görünüşü değiştirilsin hem de bayan villager eklensin böylece nüfus çoğalabilir.

nüfus çoğaltılabiliyor zaten.youtube da Jahrein abimiz yapmıştı bunu eğer videoları içinde Jajoria yolcusu kalmasın diye aratırsanız bulabilirsiniz.videonun sonlarına doğru sanırsam hızlandırma bittiği zaman görebilirsiniz(not:adam villager ları 2000-3000 blok öteden taşıdı evinin yanına.Azimle sıçan taşı delermiş yani)(not2:videonun ismi Jahoria şeklinde olmasa bile o tip bişey mutlaka bulursunuz)

• Geçenelerde yer altında bir yer buldum.Böyle tahtadan yer etrafı kapalı içinde arlarında boşluk olan raylar filan vardı.Sömürdüm tabi kestim biçtim.

Birde bazen derinlerde gizli odalar filan buluyoum anlamadım ne oluyor oralar.
  • quote:

quote:

quote:

Bazen karanlık yerlerde özellikle mağaralarda ambiyans adı verilen korkutucu sesler çıkıyor.

Mağaralarda değil nerde olursan ol bazen alakasız saatlerde ürkütücü sesler çıkabiliyor. Bu arada oyunda ilk defa piramitlere rastladım 2 girişli bir kare yapı var yanlarında da piramit var küçük bir piramit. Bunlar yerin az altında alttan birbirine bağlı yollarla. Bakalım daha neler görücem.

Sen bide yağmur ormanlarındaki tapınakları görsen. İçlerinde çeşitli tuzaklar ve hazineler var. İçine girip sağ çıkmak cok zor

Yok be o kadar da zor değil. Bir keresinde bulmuştum 1 can azalmadan çıktım. Güzel sömürmüştüm ama

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

quote:

quote:

benim evin yanında var tapınak.çok enteresan bir yer ama tamamen yıktım orayı ne varsa sömürdüm birde ilk oynadığım günlerde villager lar ile karşılaştım.ama ne olduğunu bilmediğim için hepsini öldürmüştüm.Çok pişmanım şimdi

Şu oaunda villagerleri biraz daha özelleştirseler varya süper olacak ya

Aynen. Villager'lar takas ve yaşadığı yerdeki ev,yiyecek dışında bir işe yaramıyorlar. Daha farklı şeyler yapmaları lazım birde güzelleştirsinler o surat nedir öyle ya Laz burunlu çirkin adamlar. Hem görünüşü değiştirilsin hem de bayan villager eklensin böylece nüfus çoğalabilir.

villagerler çiftleşiyor ama bayan villager olmadığı için rastgele birbirlerine kayıyorlar, kapı sayısına bağlı olarak nüfus artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

Geçenelerde yer altında bir yer buldum.Böyle tahtadan yer etrafı kapalı içinde arlarında boşluk olan raylar filan vardı.Sömürdüm tabi kestim biçtim.

mineshaft terkedilmis maden bolca maden bulunur bide sandik falan gorursun icinden dia, meloon seed vb. seyler cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

Geçenelerde yer altında bir yer buldum.Böyle tahtadan yer etrafı kapalı içinde arlarında boşluk olan raylar filan vardı.Sömürdüm tabi kestim biçtim.

mineshaft terkedilmis maden bolca maden bulunur bide sandik falan gorursun icinden dia, meloon seed vb. seyler cikar

Aynen onlarıda aldım zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: niceysp

Arkadaşlar ben bi piramit bulmuştum altına doğru falan kazdım.! Bilin bakam ne oldu ? Baya bi 10 kare falan kazdım.Bi odaya düştüm.Chest falan vardı.Açtım içinden 21 elmas 43 demir çıktı.Sonra çıkıyım derken (tabi hardcore oynuyorum) Önüme creeper'lar doldu ve hepsi aynı anda patladıı

Çölde bazı piramitler oluyor 4 tane turuncu ortada 1 tane mavi yün oluyor zaten elin direk maviyi kazmaya gidiyor aşağıya düşünce 4 chest oluyor içinden güzel şeyler çıkıyor ama mavi yünü kazarsan basınç plakasına düşüp tntler patlıyor :S

• Ve bir de 5)madde minecraftta trapped chestler var (snapshotta gelen değil) ba dum tıss :D
  • End Portalı bilmiyordum.
  • Bu konu hortlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ØŁD

Bu konu hortlar

Bir kaç yeni madde eklendi
  • quote:

4. Bataklık gibi yerlerde nadiren büyücülerin evinin olması ve tüm yaratıkların o büyücülere hizmet etmesi. Büyücü sizi görürse size zarar veren iksirler atmaya başlar.

Hocam bugüne kadar gördüğüm büyücüler sadece bana saldırdı ve çevredeki yaratıklar falanda kendi halinde takılıyordu hizmet edeni görmedim
  • Kardeş, Bunlar Herkesin Bildiği Şeyler
    GALİBA YENİSİN
    [Kunye=furkax]
  • 67orkun67 6 kullanıcısına yanıt
    Kardeş orada Creeper yoktur... Chest'lerin ortasında Taştan yapılmış bi basamak var. İşte o basınç pilakası; Creeper dediğin küpler TNT! Basınç pilakasına bastığında tnt'ler patlıo

GALİBA YENİSİN !!!
  • quote:

Yalanım yok bi iskelet örümceğin üstüne binmiş üstüme sürüyor atlı gibi. Tekrar baktım bug falan mı diye yok basbaya bildiğin binmiş.

Evet arada bir bende öyle örümcek binicileri görüyorum çok güçlüler
  • Bazen iskeletler birbirleriyle kavga ediyor.
  • Herobrine derim ve koşarak uzaklaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minato Namikaze

Bazen iskeletler birbirleriyle kavga ediyor.
    Kapı miktarını arttırınce köyülerin çoğaldığını bilmiyordum. Ben iskeletleri bilerek kavga ettiriyorum, 2 tane iskelet varken birinin arkasına geç, diğeri ona ok atınca öbürüde ona atıyor kavga başlıyor.
  • Şu oyunun amacını bir türlü anlaymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHepHeRd'

Şu oyunun amacını bir türlü anlaymadım.

Survival ve Hardcore'da amaç hayatta kalabilmek. Creative modu ise hayalindeki herşeyi kolayca tasarlayabileceğin kısım. Oyun hayal gücünü gerçeğe dönüştürebildiğin bir oyun. İster çiftlik kur istediğin hayvanı koy besle sütünü iç etini ye, ister kendi zevkine göre evini tasarla, ister koskoca mekanik bir sistem kur, ister çık dışarı yaratık avla, ister köylü bul takas yap, köpek besle kedi besle, yaratık yakala, ister git gizemli mekanları keşfe çık, ağaçlık alan oluştur vs vs GTA'da ki haritalar gibi devasa haritaları ve muazzam yerleri olan haritalar mevcut yabancı serverlarda. Kısacası hayalindeki herşeyi yapma olanağı, kendi dünyanı kurmanı sağlıyor oyun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.