Şimdi Ara

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
6
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servera girdim ama o kadar karman çorban uzun bir sw kii..ne yapıcağımı bilemedim se60 kişi vardı bir kşi bile iplemedi,yarım saat ordan oraya yürüdüm durdum,yardım istedim falan yok hayalet gibiydim, güzel server ama bu saatten sonra başlanmaz gibi
  • 0evet bende de hiç kimse cevap vermiyor üstelik bağırmama rağmen

ve neredyse hiç arsa kalmamış

• servera giremiyorum nedendir hocam?
    Ip:mc.evosis.org değil mi?
  • Arkadaşlar ben giremiyorum 1.4.7 kullanıyorum.Daha önce hiç multi player oynamadım yardımcı olur musunuz ?
    yardımcı olacak arkadaş özelden facebook profil adresini verirse mutlu olurum.Günlük 15 saat falan onlineyim 21 yaşındayım..
  • palantir sen doğru yapıyorsun eğer olmuyorsa (olasılık) server bilgisayarı yeniolduğundan senin bilgisayarın eski olduğundan (olasılık) (kızma) bağlantı yapılamıyor olabilir

• bu sw hala mı açık oha
  • Benim bile haberim yok
  • neden server hep sürekli lag yapıyor

• neden server açık deil
  • neden server açık deil
  • arkadaşlar ve takno becet abi ne zaman server 1.5 e güncellenecek arsam var ve 1.4.7 olduğundan dolayı servere giremiyorum

• ARKADAŞLAR B SERVER BATMIŞTIR

• Whitelist yap. Adım:at
  • technobecet kullanıcısına yanıt
    ya lutfen yardım et benim 2tane pcm var 1i masaüstü diyeri leptop masa ustunden serverinden gireyiroum ama leptoptan yapamadım yardım et lutfen
  • Bende geliyorum
    Adım: BloodZ
  • Sunucu kurmak buyuk is hayirli olsun bir ara gelirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • technobecet kullanıcısına yanıt
    merhaba ben servere giremiyorum çünkü şu hatayı alıyorum ''Unknow Host mc.evosis.org''hatası alıyorum lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramco77x

merhaba ben servere giremiyorum çünkü şu hatayı alıyorum ''Unknow Host mc.evosis.org''hatası alıyorum lütfen yardım edin

Sv kapatılmış sanırım
  • ya siz hamachiyi ilk önce türkçe yapın yapmayanlar için dedim :D sonra ağ felan istiyoya mevcut ağa tıklayın oraya yazın ve yapın kardesim :D bu kadar
    oraya tıklayın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.