Şimdi Ara

Minecraft (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
3
Favori
77.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana indirmem gereken dosyaları ve oyunda yapmam gerekenleri biri pm ile anlatabilir mi lütfen
  • Bende istiyorum pm nerden indireceğim bilgi verin.
  • Tamam kimse pm atmıyor, bari orjinal olmadan online oynamak mümkün mü onu burdan ya da pm'den yazsa biri ?
  • PM attım cevap beklemekteyiz
  • Pm atabilir misiniz nerden indirebilirim?
  • Arkadaşlar hamachi ağımıza gelin orda anlatıyorum yapmanız gerekenleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.C

Arkadaşlar hamachi ağımıza gelin orda anlatıyorum yapmanız gerekenleri.

Bilmediğimiz hamachi ağınamı?
  • İlk sayfada verilmiş ama göremeyenler için tekrar yazıyorum.
    ID: dhminecraft
    Pw: sedatabi
  • Yeni serverin açılmasını dört gözle bekliyoruz zira bekleyen onca insan var.Bu kadar katılım olmasını da beklemiyordum 2.server bile full çekecek neredeyse
  • Biri Pm Le Oyunu Nerden İndirebilceğimi Anlatabilirmi ?
  • Kömür bulamadım,nasıl ateş yakacağım ? ayrıca gece oldu ortalıkta hiç canavar vs yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 27 Mart 2011; 15:46:30 >
  • Oyunda canavar çıkmıyorsa ayarlarınızı kontrol edin.Options>difficulty`de zorluk seçenekleri easy,normal,hard arasından herhangi birini seçin.Peaceful zorluk seçeneğinde canavar çıkmıyor.
    Kömür olayı herkesin genel sorusu.Yapmanız gereken büyük toprak yığınlarının içini kazacaksınız ve aşağı ineceksiniz.Değerli madenler alt kısımlarda bulunmakta.
  • normal de oynuyorum.en altlarada inemiyorumki kazarken,bir yerden sonra etraf zifiri karanlık :D
  • Oyunun 679 kb lık Dosyasını İndirdim Calıstır Diyorum Hiç Bir Şey Olmuyor Neden ?:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanharun

Biri Pm Le Oyunu Nerden İndirebilceğimi Anlatabilirmi ?

aynen
  • Arkadaşlar birde oyunda kömürü nerden çıkarabilirim?
    Üzerinde kömür olan taşlara hiç rastlamadım. Oyunun bendeki versiyonu mu sorunlu.
  • piksel piksel nası oyun lan bu.
  • İlk gece barınak yapamadım kendimi gömmek zorunda kaldım gündüz olmuş mu diye bakayım derken ölüyordum az daha canavar hala pesimde ses çıkartıp duruyor :D
  • arkadaşlar bizim ana serverin kapasite doldu artık daha fazla alım yapamıyoruz 2. bi server açarsanız ona girersiniz
  • kömür için aşağıya doğru değil,dağlardaki taşları düz şekilde tünel gibi kazın.ben buldum.hemen madenin yanına kayalardan büyük bir şekil yaptım ki burayı kaybetmeyeyim :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.