Şimdi Ara

Mindfactory.de En çok arıza gösteren Amd ve Nvidia ekran kartı marka ve modellerini açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

her zaman bu serinin en F/P kartı 5700 olduğunu düşünüyorum ne elektirik fazla tüketiyor ne ısınıyor pek fazla bi derdi yok
    asus rog strix düz 5700 var gayet memnunum performanstan sıcaklıktan vs. ama ampere kartlar düşündürmüyo değil performans baya artacak diyorlar upgrade e değermi bilmiyorum hem rtx için hemde dlss de düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 6 Ağustos 2020; 11:28:38 >
  • dlss çok güzel degil beğenmedim rtx güzeldir ilerde yaygınlaşınca ama bızım kartlar şuanlık iyi boşa israfa gerek yok yetmediği zaman zaten daha iyi şeyler çıkar ozaman nvidiaya yönelirsin
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    rtx zaten fps canavarı bu ve msaa ayarı fpsi bitiriyor resmen dlss yi merak etmiştim baya fps artırıyo diye grafikte hile yapıyorlarmış ama kart oyun açamamaya başladığında belki yardımcı olabilir evet şuanlık 5700 benim için gayet üst düzeyde yetiyor 1080p ultra her oyunu açıyor alcağımdanda değilde insan bakıyor işte
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Satsalar birinci o olurdu zaten adamlar biliyor ki satmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EVGA <3
  • Asus ve evga yok evet.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.