Şimdi Ara

Min.48 Saat Kalıcı - Geri iade Garantili Parfümler - 15 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Artvin İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Esnaf adama yakışır şekilde konuşan, Gayet nazik ve zarif bir satıcı. Kendisinden 3 adet sipariş ettim. Teşekkür ederim.

Aldıklarım.

Lacoste - Femme
    Lacoste - Red
    Givency - marine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 17 Şubat 2012; 20:46:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Ürünleri aldığınızda burdan yorumunuzu paylaşırsanız alacak olan diğer arkadaşlarada önayak olursunuz hocam.

Kesenize bereket, Saygılarımla...

Parfümler bugün elime geçti.
    Sadece şukadar söylüyorum.Artık başka açık parfüm almam. Bunlar gerçekten bambaşka.
    Satıcı arkadaşımda 10 numara bir insan.Herşey için çok teşekkür ederim.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqrcqr

quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Ürünleri aldığınızda burdan yorumunuzu paylaşırsanız alacak olan diğer arkadaşlarada önayak olursunuz hocam.

Kesenize bereket, Saygılarımla...

Parfümler bugün elime geçti.
    Sadece şukadar söylüyorum.Artık başka açık parfüm almam. Bunlar gerçekten bambaşka.
    Satıcı arkadaşımda 10 numara bir insan.Herşey için çok teşekkür ederim.Saygılar.

Diesel en hafif kokumdur ve doğal olarak en az kalıcı olandır aralarından. Bu durumdayken bile beğenmenize çok sevindim hocam. Her zaman daha iyisini yapmaya çalışacağım.

Hayırlı uğurlu olsun inş..

Saygılarımla,
    EserATABAY

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Diesel Only The Brave almıştım. İlk başta kokusunu pek beğenmedim ama birkaç kere sıktıktan sonra asıl kokusunu alabildim. Kalıcılığı da çok iyi. Kendisine teşekkür ediyorum böyle güzel parfümler yaptıkları için :)
  • hocam yorumları vs lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_57939851/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57973170

şu konuya yapın. Güncel olarak o konu tutulacak. beğenmenize sevindim. saygılarımla...

• Parfümlerimizdeki kaliteyi yükselttik. Artık alacağınız parfümlerin kokusu gitmesi için yalvaracaksınız (:

Orjinalinden daha az kalan parfümümüz YOK.!

eserkozmetik@hotmail.com - almasanız dahi sorularınızı msn de sorunuz.

Saygılarımla,

• Hocam kalıcılığı yüksek ve fark edilen parfüm tavsiyeniz varmı elinizde olanlar dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

Hocam kalıcılığı yüksek ve fark edilen parfüm tavsiyeniz varmı elinizde olanlar dan

Merhaba hocam..

Sorduğunuz soruya yanıt olarak...

Burberry cassic. - hem hafif erkeksi bir kokudur. hemde orjinalinin en az 2-3 katı kadar kalıcıdır.

Hugo boss - boss

One million

Rochas

givenchy - ultramarine

Joop - homme

Diesel - fuel for life - hafiftir ama keskindir

Bunlar hocam.

• Şu an ilk söylediğiniz parfümü kullanıyorum :) ondan önce one million kullanmıştım. Kararsız kaldım:) bayan için de çiçeksı şekerli :) kalıcı çok ağır olmayan bir tavsiyeniz olursa . Almayı düşünüyorum yorumlar çizgisinde . Hayırlı müşteriler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç konu var hangisi ana konu şaşırdık Yine söylüyorum eser kardeşimden alışveriş yaptım uzun zaman önce güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

Şu an ilk söylediğiniz parfümü kullanıyorum :) ondan önce one million kullanmıştım. Kararsız kaldım:) bayan için de çiçeksı şekerli :) kalıcı çok ağır olmayan bir tavsiyeniz olursa . Almayı düşünüyorum yorumlar çizgisinde . Hayırlı müşteriler

Boss femme - insanı büyüleyen bir çiçeksi koku.. BAYAN için. kesinlikle tavsiye ederim.

Sipariş için beklerim hocam. Eserkozmetik@hotmail.com Msn adresim.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Kaç konu var hangisi ana konu şaşırdık Yine söylüyorum eser kardeşimden alışveriş yaptım uzun zaman önce güvenle alışveriş yapabilirsiniz

Sorma gitsin hocam ya :D Referansı öğrenirken ziyan ettim ilk konumu (:

• quote:

Ürünleri kendimiz yaptığımız için bizlerde 3oo liste yok elbette..Ama o 3oo liste olan açık parfümcülerin yaptığı kalitesiz ürünlere inat bunları yaptık..Benim kullandığım esansı hiç bir firma KULLANMAZ..! Yarısını belkii.. (:

Birincisi fiyatların kazık ikincisi senin aldığın esans firması bellidir belki birinci kalite kullanıyorsun fakat maliyetle kıyasladığın zaman 50cc parfümü en fazla 10 tl ye satman gerekir...İkincisi İxora ve dp ile kendini kıyaslamışsın.İxora Türkiye'de tek esansını fransadan geitren firmadır.Dp ise gülçiçek firmasının 1. esansını en pahalı esansını kullanan firmadır burdaki arkadaşlara sesleniyorum aynı kalitedeki bir parfümü 6 tl ye bulabilirsiniz.Ruhsat iznine bakarsanız edc YAni eu de cologne olduğunu göreceksiniz

• Hocam konuyu hortlatacam ama sen 6 TL' ye al, zorla satan yok zaten Adamın sattığı ürün belli alıpta yorum yazanlar belli, esas niyetinizi söyleyin herkes bilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam konuyu hortlatacam ama sen 6 TL' ye al, zorla satan yok zaten Adamın sattığı ürün belli alıpta yorum yazanlar belli, esas niyetinizi söyleyin herkes bilsin.

bu konuyu siteyi kullanmayı bilmeden önce satıldı yapmıştım. Vaktinde pek bilmiyorlardı boşver :)

• Kendisinden R10 Üzerinden defalarca alışverişim oldu, daha sonra r10 patlayınca ilanda üyelikte yok oldu gitti, burada şans eseri gördüm konusunu tekrardan alışveriş yapmak dileğimle bol satışlar.
  • Esansını nerden aldığınızı belirtir misiniz? Ayrıca parfüm içerisine yüzde kaç yağ koyduğunuzu merak ettim.. Teşekkürler
  • Vayy be ne günlerdi
  • :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.