Şimdi Ara

millieğitim bakanlığı yurt dışı eğitim bursları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2_4/disiliskiler_yabbursbsv/tckimliksor.aspx

arkadaşlar bu site hakkında bilgi verebilir misiniz hiç meb aracılığı ile giden oldumu yurt dışına dil eğitimi yada yüksek lisans için ben makina mühendisi mezunuyum yeniyim dil sınavına girip 50 puan yada eşdeğerini almaya çalışacağım ancak bunu bi arkadaş tavsiye etti giden oldu ise yada bilen var ise bilgi verebilir mi ? konuyu yanlış yere açmadık umarım. açtı ise dek kusurumuza bakmayın

• Ben de konuyu görünce merak ettim araştırıyorum. Verdiğiniz linkteki sitede bursların bittiği yazıyor ama yine de başvuru gönderme seçeneği aktif. Acaba sadece dil öğrenmek için başvursam kabul edilebilir miyim?
  • hocam inin bende araştırıyorum ama şartlarını iyice okuyun bi bakın derim kpds ve benzeri sınavdan en az 50 ve eş değerini almanız gerek aslında alınır da bi kurs yapmak gerek bunun için işte.ama sınavı zor diil fazlar biraz çalışmak yeterli bütün masrafları meb karşiliyor ben buraya bi sorayım dedim belki bilen vardır ama yok sanırım.ben makina mühendisiyim böyle bi şey varmış yeni öğrendim fırsat ı yakalamışken bi bakalım ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.