Şimdi Ara

Milli şansızlığın böylesi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sen Ümit milli takımı olarak Alman ümit millilerini sıkıştır tek kale oyna süper oyna am o yan tpo olayı yok be kardeşim bu kadar da olurmu sahyı uzunlamasına iyi kulanıyoruz ama enlemesine niye böyle aman allahım dedirtiyor.

Yazık gruptan birinci çık ne takımları yen ama git kapanmış atak bile yapmak istemeyen çünkü bizden çekinen Alman ümit milli takımına yenil olacak iş değil hemde 90+3 ilk dakkikasında faul bile olamayacak bir pozisyonda soldan gelen bir toptan driven olarak atılmış yani ceza sahasına bir anda bir yüklenmeyle koşulan bir organizsyon ve arkada Auer(forvet) kimse ona müdahale etmiyor ve film burda kopuyor bu kadar basit olmamalı Halil,Hamit,Faruk,Serkan,Suat,Uğur,Sinan ve niceleri bunun için mi buralara kadar geldi. Raşit Çetiner şu yan top zaafımıza hiç mi müdahale edecek pozisyonlarımızı görmedi adamlar topu topu 3 kez doğru düzgün şut çekti.
    Yok ya akşam gözüme uyku girmedi...

İnşallah bu akşamki Türkiye-Letonya mücadelesi bizim için böyle kötü geçmez.
    İzlemeye korkuyorum çünkü elenmeye ve yenilgiye tahhamülüm kalmadı...

Acaba bu defansın yan top zağafını nasıl ve ne şekilde çözümleyebiliriz?[jwdwn<font color='blue'></font id='blue'><b></b>

• portekiz'e gitmeliyiz, yoksa televizyon basinda yazin baska takimlari izleyerek kafayi yemiyim :(
  • Dostum yazın başka takımları izlemek beni rahatsız etmez ama ümit milli takımımızı izleyemesem kahrolurum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.