Şimdi Ara

millet kanal aramadan sonra kanallar 1000 den başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
42.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıktaki gibi uydu 1001 başlıyor bide tarama yapıyorum olmuyo ama bide şöyle bir şey 50lb670v radyoda 1001başlıyor 1200 geçiyon radyo başlıyo 1001den o bitiyo 1001tv başlıyor nasıl yapcam nasıl düzeltirim acil yardım lütfen

• Beyler bi arkadasinda 2000den basliyor. Nasil is anlamadim Cihaz cvs. Cozum bulan varmi acaba? Urun tkgs destekli. Acaba onla alakali bir durum varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim smart tv de öyle yaptı. Fabrika ayarlarına getirip tekrar kurulum yaptım sorun kalmadı
  • usta sorun devam ediyor
  • Bende de bu sorun var, çözebilen oldu mu?
  • Lg tvlerde en güzeli listenizi bilgisyara alıp düzenlemek benden size tavsiye arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslanyus kullanıcısına yanıt
    kanal arama yap oto altakı diger operatörlere yaptın mı ve sonra kör arama yap ve sorun gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbli_s.osman

başlıktaki gibi uydu 1001 başlıyor bide tarama yapıyorum olmuyo ama bide şöyle bir şey 50lb670v radyoda 1001başlıyor 1200 geçiyon radyo başlıyo 1001den o bitiyo 1001tv başlıyor nasıl yapcam nasıl düzeltirim acil yardım lütfen

Uydu alıcınız tkgs li ise tkgs bölümünü kullanıcıya getirip deneyiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SORUNU ÇÖZDÜM!!!
    Kanal aramayı tekrar ettim, eski kanalları sildim, olmadı. Fabrika ayarlarına geri döndüm, kanalları tekrar aradım, olmadı. En son, televizyonun bulduğu kanalları USB aygıta kopyaladım ve bilgisayara aldım. GlobalClone00001.TLL adlı ve uzantılı bir dosya idi. İnternette biraz araştırınca kanal listelerini paylaşan kişiler olmuş, onların sıraladığı kanal listesini indirdim. Chan Sort adlı program ile o internetten indirdiğim dosyayı açtım, kendimce ufak ayarlamalar yaptıktan sonra (Kanal D'yi 3'ten 5'e, TRT'yi 15'ten 1'e almak gibi) listenin son halini farklı kaydet butonuna basıp GlobalClone00001 adı ile kaydettim. Sonra olşturduğum bu dosyayı fat32 formatlı biçimlendirdikten sonra USB aygıtına attım. Televizyona takıp kanalları kopyaladığım kısımdan USB aygıttaki kanalları televizyona kopyaladım. Kopyalarken kayıtlı kanalları silme seçeneğini işaretledim. Birkaç dakika içinde hem kanallar artık 1'den başladı hem de sıralanmış kanal listem ile mutlu mesut tv keyfim başladı.

Edit: Dipnot tv: 50lb670v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanyus -- 7 Ekim 2014; 19:43:32 >

• Bende uydu cihazına tkgs yazılımı atınca 0001 de show tv çıkıyordu sonra 2001 2002 diye devam ediyordu kanallar karman çorman :D

sildim eski yazılıma döndüm tkgs olmasın dedim. Düzeldi ama kanallar yine çorba tabi, usb den kanal atma da yokmuş cihazda. 1 saat kanallarla uğraştım sıraya dizdim. Bir daha uydu alıcısı alırsam usb ye yedek alan bir model alacam kesinlikle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.