Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısında 50-100 mbit sınırsız 89,90-129,90 (24 ay) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
2
Favori
20.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Superonline altyapılı tarifeleriniz eğer ki memnun olmaz isek 14 gün icinde cayma hakkımız var mı? Ve 14gün içinde iptalde ne gibi ücret i ödememiz gerekli aktivasyon, kurulum vs? Net bir bilgi paylaşırmısınız?Son olarak aktif olarak vodafone kullanıyorum millenicoma geçiş için hattımı kapatmam mı gerekli yoksa direk 2ci abonelik olarak kuruluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Ben bir süre daha internetsiz kalacak gibiyim hocam, arada sizi rahatsız etsem sıkıntı olur mu? Kurulum aşamaları hakkında bilgi almak isterim, sizde sıkıntı olmazsa ben de tekrar düşünebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz3rs

Ben bir süre daha internetsiz kalacak gibiyim hocam, arada sizi rahatsız etsem sıkıntı olur mu? Kurulum aşamaları hakkında bilgi almak isterim, sizde sıkıntı olmazsa ben de tekrar düşünebilirim.
    tabi hocamda altyapıyı bulamıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Adreslerde sıkıntı var, gelen faturalardaki sokak numarası ile sistemde kayıt olan sokak numarası farklıydı bende de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz3rs

Adreslerde sıkıntı var, gelen faturalardaki sokak numarası ile sistemde kayıt olan sokak numarası farklıydı bende de.
    valla hocam x y adresi yerine a b adresine başvuru aldılar ne olacak merak ediyorum gerçekten.

• Bende basvurdun 3 gun icinde gelicez dediler bekliyoruz dunde turknet aradi milenicoomu bekliyoz ses cikmassa bakicaz baska firmalara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, evlilik dolayısıyla Nisan 15’de kendi evime taşınacağım. Bu kampanyaya şimdiden sözleşme taahhüt vs versem o tarihten itibaren yararlanmaya başlayabilir miyim? Taşınacağım evde sol fiber bulunuyor.

• Mirable kullanıcısına yanıt
    millenicom kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Şirket içi alınan bir kararla artık sizlere dönüş yapamıyorum. Cevap yazması için destek hesabını etiketledim.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Canınız sağolsun hocam. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa özelden de yazabililirsiniz 😊

• Destek hesabı cevap yazıyormu ki:)))

• Hİç iyi olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Selamlar

Şirket içi alınan bir kararla artık sizlere dönüş yapamıyorum. Cevap yazması için destek hesabını etiketledim.
    Sebep ne ? Merak ettim.Bu sekilde yazinca aklima farkli şeyler geldi....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Sebep ne ? Merak ettim.Bu sekilde yazinca aklima farkli şeyler geldi....

Alıntıları Göster
    Hizmet kalitesi yükselince rahatsız olmuşlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Selamlar

Bu ülkede insanlara yardım için çalışanlar mutlaka engellenip önlerine taş konuluyor.
    Siz ne ilksiniz nede son olacaksınız.

Millenicom'u en çok beğenmemin nedeni diğerlerine göre daha ilgili ve alakalı oluşunuzdu fakat belliki bundan sonra diğerlerinden pek farkınız kalmayacak gibi görünüyor.
  • Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Bazı egolu arkadaşlar çm yi arayıp ve forum platformlarında Alper beyin adını etiketini olumsuz kullanarak suistimal edildiği aklıma gelmektedir benimde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamların sitesinde iletişim bölümü var, bilgi vermek için 19:00/21:00 saat aralığında arayın diyorum, beni öğlen 12 de arıyorlar!

Şu firmaya geçip bir de sorun yaşadığımı düşündüm de...!*!

• Aras kargo ile sözleşme gönderilmiş, WhatsApp da eşimin evde olacağını izah ettim ve kabul gördü ama kargocu eşiniz olmaz ise vermem demiş. Şubeye gitmem gerekiyormuş, yol yokuşa sürüyorlar vazmı geçsem...

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Merhaba, Superonline altyapılı tarifeleriniz eğer ki memnun olmaz isek 14 gün icinde cayma hakkımız var mı? Ve 14gün içinde iptalde ne gibi ücret i ödememiz gerekli aktivasyon, kurulum vs? Net bir bilgi paylaşırmısınız?Son olarak aktif olarak vodafone kullanıyorum millenicoma geçiş için hattımı kapatmam mı gerekli yoksa direk 2ci abonelik olarak kuruluyor mu?
    merhaba,

isim soyisim ve güncel irtibat bilgilerinizi paylaşırsanız, detaylı bilgilendirme için tarafınıza ulaşım sağlayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

merhaba,

isim soyisim ve güncel irtibat bilgilerinizi paylaşırsanız, detaylı bilgilendirme için tarafınıza ulaşım sağlayalım.

Alıntıları Göster
    Sayın destek, benim soruma da bir dönüş sağlasanız? Alper Bey'e de bilgi vermesini yasaklamışsınız zaten. Garip garip iş yapıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.