Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısında 50-100 mbit sınırsız 89,90-129,90 (24 ay) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
2
Favori
20.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Turkcell'den bir arkadaş geldi ve sokaginiza fiber internet geldi kampanyalarimizi dinlemek ister misiniz dedi. Daha sonra inip binaya veya sokağa baktığımda herhangi bir kutu falan goremedim. Millenicom sitesinden fiber altyapı var mı diye baktığımda da göremedim. Ne olduğunu henüz anlamadım

Eğer gerçekten fiber geldiyse son iki ayı kalan sözleşmemi bozup millenicom a geçmek istiyorum. Acaba sozlesme cayma parasinda yardımcı oluyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcutta Millenicom VDSL müşterisiyim, Fibere direkt geçiş olmadığından VDSL hizmetini kapattırabilirim bu sorun değil fakat işin çetrefilli kısmı şimdi başlıyor. Superonline bu yaz evin önünde kazı yapıp kablo borularını döşedi, apartman önüne kapak bıraktı bağlantı için fakat bireysel başvuruda bulunmadığımız taktir de apartmana bağlantı yapılmayacakmış. Ben bu işlemin yapılabilmesi için Millenicom firmasını aracı yapabilir miyim? Çünkü Millenicom firmasının Superonline üzerinden verdiği tarife fiyatları daha uygun. Yok bu imkansız illa ki Superonline ile görüşüp binaya bağlantıyı Superonline firmasının yağlı kazık tarife üzerinden sözleşme yaparak öyle bina bağlantınızı yaparız diye şart koşarlarsa o işe yanaşmak istemem.

Bilgi olan üyeler yada millenicom yetkilileri bilgilendirirse memnun olurum.
  • Cevaplaması için destek hesabını etiketledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevaplaması için destek hesabını etiketledim

• Hep söyledim yine söylüyorum millenicom kullanmış biri olarak kesinlikle uzak durun! Müşteri memnuniyeti adına fiili hiç bir çalışmaları yok anca göz boyuyorlar forumdan vb. yerlerden yardımcı olmaya çalıştıklarını iddia ediyorlar ancak millenicomun yanlış işlemi sonucu 3 aydır internetim yok. Olan biz müşteriye oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Sol paketleri tahhahutsuz satmıyormuş.Bu yuzdende sol'da tahahhutsuz paket sunamıyorlarmış.Peşin alıyormuş sol parayı tt ise böyle bir uygulama yokmuş.Üniversite giden tanıdık varsa 12 aylık tahhahüt var SOL paketlerinde

Alıntıları Göster
    Bugün mh ile görüştüm, sol altyapısı için üniversiteli kampanyası geçerli değilmiş. 24 ay taahhüt vermek zorunda kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: taktaktakirdama

Hep söyledim yine söylüyorum millenicom kullanmış biri olarak kesinlikle uzak durun! Müşteri memnuniyeti adına fiili hiç bir çalışmaları yok anca göz boyuyorlar forumdan vb. yerlerden yardımcı olmaya çalıştıklarını iddia ediyorlar ancak millenicomun yanlış işlemi sonucu 3 aydır internetim yok. Olan biz müşteriye oluyor.
    Nasıl bir hata acaba anlatabilir misiniz? Teknik bir hata var ise 2 haftada çözümlenmediğinde cayma hakkınız var diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz3rs

Bugün mh ile görüştüm, sol altyapısı için üniversiteli kampanyası geçerli değilmiş. 24 ay taahhüt vermek zorunda kaldım

Alıntıları Göster
    nasıl geçerli değil hocam sitelerinde var ?

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/basvuru/internet/universitelilere-ozel-internet-kampanyasi/03bb6fd9-80d7-4dc1-a942-add55120f272?selectedCampaignId=03bb6fd9-80d7-4dc1-a942-add55120f272&SelectedInternetOfferId=3faba6ad-c12e-40cf-ae09-410a3eefbc3b

Millenicom hizmeti, müşterinin seçtiği kampanyaya uygun olarak, kampanya tutarlarına ilişkin alanda kısaltmaları ile belirtildiği üzere Türk Telekomünikasyon A.Ş. (“TT”) ve Turkcell Superonline Hizmetleri A.Ş. altyapısı üzerinden sunulabilecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Alper beyin yönlendirmesiyle arayan görevli sadece türk telekom altyapısı için verildiğini söyledi. Yarın ilk işim tekrar aramak olacak.

• Raz3rs kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkım önemli değil şuan iptal ettirdim zaten ancak yaptıkları yanlış işlemden dolayı elimdeki portumdan oldum 3 aydır port yok internet yok tek sorumlu millenicom.

• Millenicom Superonline Altyapısında 50-100 mbit sınırsız 89,90-129,90 (24 ay)

• Saglam fiyatlar var.

• quote:

nasıl geçerli değil hocam sitelerinde var ?

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/basvuru/internet/universitelilere-ozel-internet-kampanyasi/03bb6fd9-80d7-4dc1-a942-add55120f272?selectedCampaignId=03bb6fd9-80d7-4dc1-a942-add55120f272&SelectedInternetOfferId=3faba6ad-c12e-40cf-ae09-410a3eefbc3b

Millenicom hizmeti, müşterinin seçtiği kampanyaya uygun olarak, kampanya tutarlarına ilişkin alanda kısaltmaları ile belirtildiği üzere Türk Telekomünikasyon A.Ş. (“TT”) ve Turkcell Superonline Hizmetleri A.Ş. altyapısı üzerinden sunulabilecektir.

Alıntıları Göster
    Az önce aradım 12 ay var dediler, başvurumu iptal ettim yeni başvuru açacağım. Umarım tekrar yok demezler.

• quote:

Az önce aradım 12 ay var dediler, başvurumu iptal ettim yeni başvuru açacağım. Umarım tekrar yok demezler.

Alıntıları Göster
    Bende bugun yarin basvuracagim bakalim

• quote:

Bende bugun yarin basvuracagim bakalim

Alıntıları Göster
    Az önce tekrar konuştum, 12 ay bağlatınca superonline fiyatı 79.90 değil 99.90 oluyor 50 mbps için . Türk telekom bağlatınca da en fazla 35 mbps olarak veriliyor dedi. Yani 50 mbps superonline bağlatmak için 24 ay taahhut vermem gerekiyor.

• quote:

Az önce tekrar konuştum, 12 ay bağlatınca superonline fiyatı 79.90 değil 99.90 oluyor 50 mbps için . Türk telekom bağlatınca da en fazla 35 mbps olarak veriliyor dedi. Yani 50 mbps superonline bağlatmak için 24 ay taahhut vermem gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Simdi arayip bende konusucam hocam bilgi veririm

• quote:

Alıntıları Göster
    Fiyat guncellemisler hocam :(

Dun vardi 89 12 ay tahahut 100 mbps kotu oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Mevcutta Millenicom VDSL müşterisiyim, Fibere direkt geçiş olmadığından VDSL hizmetini kapattırabilirim bu sorun değil fakat işin çetrefilli kısmı şimdi başlıyor. Superonline bu yaz evin önünde kazı yapıp kablo borularını döşedi, apartman önüne kapak bıraktı bağlantı için fakat bireysel başvuruda bulunmadığımız taktir de apartmana bağlantı yapılmayacakmış. Ben bu işlemin yapılabilmesi için Millenicom firmasını aracı yapabilir miyim? Çünkü Millenicom firmasının Superonline üzerinden verdiği tarife fiyatları daha uygun. Yok bu imkansız illa ki Superonline ile görüşüp binaya bağlantıyı Superonline firmasının yağlı kazık tarife üzerinden sözleşme yaparak öyle bina bağlantınızı yaparız diye şart koşarlarsa o işe yanaşmak istemem.

Bilgi olan üyeler yada millenicom yetkilileri bilgilendirirse memnun olurum.
    merhaba,

abone bilgilerinizi iletirseniz, kontrol sağlayarak detaylı bilgi verelim.

iyi çalışmalar.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bence fiyatlar değişmedi sadece doğrusunu yazdılar. Sitede 79.90 50mbps yazıyordu ama aradığımda yok diyorlardı. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba kafam çok karıştı zaten alt isslere karşı ön yargım vardı bu belirsizlik iyice soğuttu.

• quote:

Bence fiyatlar değişmedi sadece doğrusunu yazdılar. Sitede 79.90 50mbps yazıyordu ama aradığımda yok diyorlardı. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba kafam çok karıştı zaten alt isslere karşı ön yargım vardı bu belirsizlik iyice soğuttu.
    şuanda şatış ekibine bağlıyor hocam yapıcam artık yapacak birşey yok.İlginç bir şekilde evde fiber var bunlar bulamıyor şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Ocak 2019; 15:34:29 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.