Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısında 50-100 mbit sınırsız 89,90-129,90 (24 ay) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
2
Favori
20.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne bir düşme , ne kopma , ne lag,
    sanki başıma bir şey gelecekmiş gibi hissediyorum
  • Troll King kullanıcısına yanıt
    Pozitif bak pozitf :) 200 binden fazla müşteri var ve katlanarak artıyor. En düşük iptal oranına sahip ilk 3 servis sağlayıcı arasındayız. Rahat ol keyfini çıkar :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, eski sol fiber kullanıcısıyım yani evimde fiber kablosu var sadece modem yok yine de kurulum ücreti öder miyim? Bir de başlık eski sanırım 50mbps paket yok yenilerde.
  • Raz3rs kullanıcısına yanıt
    SOL altyapısından abone olursanız kurulum ya da modem ücreti ödemezsin
    Millenicom’da 50 mbps sol altyapılı teklif var. Dilersen PM olarak adres ve tel no bilgilerini gönder satış ekibimiz seni detaylı bilgilendirsin

• Sol altyapısında pek bir sıkıntı görünmüyor yazılanlara bakınca. Sol iptalden sonraki teklif hoşuma gitmezse başvurucam ben de öyle görünüyor.
  • Şu an whatsapp müşteri hizmetleri ile konuşuyorum, evinizde fiber altyapısı yok diyor, eski fiber kullanicisiyim dedim acaba sistemde mi bir hata var, en son fiber kablonum fotosunu çekip yollayacağım bakalım :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raz3rs kullanıcısına yanıt
    Açık adresi buradan da iletebilir misin
    Whatsapp hattında ana yetkinlik şikayet yönetimi. Satış konusunda en iyisi tekrar eğitim verelim bize

Tel no da iletebilirsen ben satış ekibine ileteceğim onlar arayıp doğru bilgilendirme yapacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz3rs

Şu an whatsapp müşteri hizmetleri ile konuşuyorum, evinizde fiber altyapısı yok diyor, eski fiber kullanicisiyim dedim acaba sistemde mi bir hata var, en son fiber kablonum fotosunu çekip yollayacağım bakalım :).
    aynısını dün bende yaşadım hocam banada yok diyorlar halbuki evde fiber kablo çekili ayrıca diyorum sitenizden ben görüyorum olduğunu inat etti yok dedi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Alt yapınız ADSL(Boş Port Var) Maksimum Erişilebilecek Hız: 17 mb

VDSL(Boş Port Var) Maksimum Erişilebilecek Hız: 52 mb altyapınız bu şekildedir.

Gönderdikleri mesaj bu şekilde, sorguladığım zaman bana da 52 mbps gözüküyor ama fiber olmaması garip. Acaba sol fiber vermiyor mu millenicoma pek anlamam ama :)

• quote:

Alt yapınız ADSL(Boş Port Var) Maksimum Erişilebilecek Hız: 17 mb

VDSL(Boş Port Var) Maksimum Erişilebilecek Hız: 52 mb altyapınız bu şekildedir.

Gönderdikleri mesaj bu şekilde, sorguladığım zaman bana da 52 mbps gözüküyor ama fiber olmaması garip. Acaba sol fiber vermiyor mu millenicoma pek anlamam ama :)
    Bakmayı bilmiyorlar hocam banada adsl 18 boş port var vdsl 75 mbps boş port var yazdılar.

Forumdan Woozie yazdım durumu sol var dedi whatsapp hattı alper bey'İn dediği gibi bilgisiz bakmayı bilmiyor :)

Sizdede var yani sorun yok

Şimdi fiber nerededen kontrol ettim de 100mbps çıktı, ilk defa gördüm hep 50ye kadar destekler sanıyordum sanırım Vdsl için 52. 100 alabilir miyim acaba, kontrol edebileceğim başka bir sorgulama adresi biliyor musunuz?

• quote:

Şimdi fiber nerededen kontrol ettim de 100mbps çıktı, ilk defa gördüm hep 50ye kadar destekler sanıyordum sanırım Vdsl için 52. 100 alabilir miyim acaba, kontrol edebileceğim başka bir sorgulama adresi biliyor musunuz?
    100 mbps dediği fiberdir.Arama kısmına sdaasd böyle sallama birşey yazıp devam et aramaya derseniz vdsl hızınızı görürsünüz.Yani 100 gördüğünüz hız SOL fiber hızıdır.

Peki, sizi bulmuşken biraz meşgul edeceğim kusura bakmayın ama bir şey daha sormam lazım. Sol altyapısından almak istersem 24 ay taahhüt istiyorlar, türk telekom için taahhüt istemiyorlar. Pratikte farkı var mıdır neden böyle bir şey var acaba?

• quote:

Peki, sizi bulmuşken biraz meşgul edeceğim kusura bakmayın ama bir şey daha sormam lazım. Sol altyapısından almak istersem 24 ay taahhüt istiyorlar, türk telekom için taahhüt istemiyorlar. Pratikte farkı var mıdır neden böyle bir şey var acaba?
    Sol paketleri tahhahutsuz satmıyormuş.Bu yuzdende sol'da tahahhutsuz paket sunamıyorlarmış.Peşin alıyormuş sol parayı tt ise böyle bir uygulama yokmuş.Üniversite giden tanıdık varsa 12 aylık tahhahüt var SOL paketlerinde

• 2012 Ekim ayında Superonline fiber aboneliğim başlamıştı

2019 Ocak ayına kadar allah var sorunsuz devam etti

Ama fiyatları anormal yükselttiler eski aboneyi değersiz görmeler iptal Edicem ben dedigin zaman tamam şuraya şunları gönderin demeler falan ben tamamen soğudum

Vodafone geçecektim onlarda 31 Aralık 2018’de abone olanla 1 Ocak 2019’da abone olana çifte tarife uyguladılar kafadan eledim

Arkadaşın tavsiyesi üzerine millenicoma geçtim

4 is gününde kurulum Superonline ekibi tarafından sorunsuzca yapıldı

Şimdilik sorun yok insallah böyle devam ederim

Millenicom Superonline Altyapısında 50-100 mbit sınırsız 89,90-129,90 (24 ay)

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

2012 Ekim ayında Superonline fiber aboneliğim başlamıştı

2019 Ocak ayına kadar allah var sorunsuz devam etti

Ama fiyatları anormal yükselttiler eski aboneyi değersiz görmeler iptal Edicem ben dedigin zaman tamam şuraya şunları gönderin demeler falan ben tamamen soğudum

Vodafone geçecektim onlarda 31 Aralık 2018’de abone olanla 1 Ocak 2019’da abone olana çifte tarife uyguladılar kafadan eledim

Arkadaşın tavsiyesi üzerine millenicoma geçtim

4 is gününde kurulum Superonline ekibi tarafından sorunsuzca yapıldı

Şimdilik sorun yok insallah böyle devam ederim

modem ne verdiler hocam, 4 gün mü internetsiz kaldınız?
  • Vodafone altyapısından da verseydi, iyiydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

SOL altyapısından abone olursanız kurulum ya da modem ücreti ödemezsin
    Millenicom’da 50 mbps sol altyapılı teklif var. Dilersen PM olarak adres ve tel no bilgilerini gönder satış ekibimiz seni detaylı bilgilendirsin
    Selamlar
    Ben de SOL kullanıcısıyım. bir-bir buçuk ay kadar sonra benim de taahhüdüm sona erecek. Bahsettiğiniz sol altyapılı teklifleri sayfasında göremedim. Link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSA

Selamlar
    Ben de SOL kullanıcısıyım. bir-bir buçuk ay kadar sonra benim de taahhüdüm sona erecek. Bahsettiğiniz sol altyapılı teklifleri sayfasında göremedim. Link verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    zamanında bende forum içerisindeki bir linkten görmüştüm bu kampanyayı;

https://milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/superonline-fiber-internet-kampanyasi/84ce9672-ab87-469d-9674-84f2d95451dd?

fakat bende direkt millenicom sitesi üzerinden bu kampanyaya ulaşamadım. ayrıca kampanya için son tarih 31 Ocak olarak belirtilmiş.

benimde SOL ile taahhütüm 5.ayın başında bitecek. umarım kampanya devam eder.
  • SSA S kullanıcısına yanıt
    Haklısın bizim sitede çok geri planda kaldı SOL teklifler. Yakında revize ediyoruz. Buraya da yarın bir görselle yapıştırayım kampanyaları. Özetle Turkcell’in kendi tekliflerinden en az 20 TL ucuz şu anda. 25 Mbps bizde 69,9 Turkcell’de 89,9 TL. Yüksek hızlarda fark artıyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.