Şimdi Ara

millenicom hakkında, yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba geçen türk telekom diye millenicom'u aramışım türk telekomla ortağız dediler. başvuru yaptım. sonra türk telekomu aradım durumu anlattım öyle bir şey yok dediler. daha sonra millenicom a aboneliğimi iptal etmek istediğimi söyledim. tamam diyip kapattılar. ya da sizi aradıklarında kurulum için söylersiniz dediler. neyse, sonra türk telekomu aradım abone oldum. bugün için geliriz dediler. tamam dedim sabah biri aradı internet bağlatmak için gelicem müsait misiniz diye. tamam dedim. interneti bağladı. sonra sözleşme imzaladım. 27 ay. millenicom yazıyordu ama türk telekomdan geliyorum dedi. bende herhalde öyledir dedim artık çünkü millenicomdan abonelik başvurumu iptal ettirmek istediğimi söylemiştim. sonra bi baktım hız 6.50 mbps geçmiyor. türk telekomu aradım anlattım durumu. aboneliğiniz başka sağlayıcı interneti bağladığı için ( millenicom ) iptal edilmiş dediler. ben çıldırdım. bu sefer millenicomu aradım iptal etmem için 360 tl gibi bir para istediler. servis ücreti vs. ben yine çıldırdım dedim o zaman internetimi 24 mbps yapın sizde rahat edin bende! telefon kayıtlarımız incelenecek eğer haklı çıkarsanız 24 mpbs yükselecektir dediler. ee olmazsa dedim? top sizde dediler. şimdi arkadaşlar lütfen bana bir yol gösterin. dalgınlığıma geldi dolandırıldım resmen. bu işi para vermeden nasıl çözerim. şikayet edeceğim ve kesin sonuç alabileceğim yerler var mıdır? btk gibi..
    şuan inanılmaz üzgün sinirli ve kin kusuyorum.. lütfen bana bir çıkış yolu gösterin..

• Merhaba,
    Anladığım kadarıyla bir bayinin web sitesi üzerinden başvuru yapmışsınız. Size yardımcı olmak isterim. PM atıyorum. Endişe etmeyin sizi mağdur etmeyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni reklamımızı izlediniz mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=TQcyTxnYVOw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.