Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 24 Aralık 2023; 13:50:18 >

• Diğer konuyu da takip etmiştim.

Millenicom büyük bir ihtimalle faturanızdan düşecektir önceki ödediğiniz tutarı. Eğer düşmezse Tüketici hakem heyetine başvuru yapın çok geç olmadan.
    https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 24 Aralık 2023; 13:52:30 >
  • Haklısınız tabi.
  • Merhaba, PM üzerinden sizlere dönüş sağlanmıştır. İyi günler dileriz.
  • 3 aydır ben hız problemi ile ilgili çözüm bulmak adına 10 saati aşkın MH ile görüşme gerçekleştirdim.
    Ama nafile ne çözüm sundular ne de başka birşey.
    Madem çözüm yok, bu şekilde internet kullanamıyorum diye belirttim, hizmet veremiyorsanız aboneliği iptal edin dedim ona da 1 aydır çözüm bulamıyoruz.
    Cimer, BTK, THH, sikayetvar kanalı üzerinden defalarca yazı yazmama rağmen ilgilenen bir Allah'ın kulu yok.
    En son çare modemin fişini çektim ve gelen/gelecek olan faturayı ödemeyeceğim.
    Ayrıca Cimer üzerinden yazılan şikayete gelen metin cevabı aynı yani BTK üzerine giden cevaplarda ilgilenmiyorlar klasik aynı metinleri yazıp cevaplandırıyorlar.
    BTK Şikayet buradan şikayet kaydı açmanızı tavsiye ediyorum.

• millenicom kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerinden sizlere dönüş sağlanmıştır. İyi günler dileriz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 24 Aralık 2023; 13:52:39 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 24 Aralık 2023; 13:52:51 >
  • Sorun çözüldüyse sizin açınızdan geçmiş olsun, umarım tekrarlanmaz artık.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 24 Aralık 2023; 13:52:59 >
  • İnşallah hocam.
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 6 Haziran 2021; 0:1:50 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 24 Aralık 2023; 13:53:9 >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 6 Haziran 2021; 0:1:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-744329BC8

.
    Merhaba, PM üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz. İyi günler dileriz.
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz. İyi günler dileriz.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 24 Aralık 2023; 13:53:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.