Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (353. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.394
Cevap
40
Favori
136.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Millenicom GÜNCEL davetiye kodum;

A9FBDC6E (Adana-Dokuz-Fatsa-Bursa-Denizli-Ceyhan-Altı-Edirne)

Bu kod ile başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

Ömer D.

A9FBDC6E

Üyelik oluştururken mutlaka arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Bu kodla beraber 08503330333'ü arayarak veya www.milleni.com.tr adresinden başvurulması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Davetiye kodum ile üye olanlar aşağıdaki dilediği indirimi seçebilir;

*Getir 60/30

*GetirBüyük 60/30

Getir Yemek 45/25

*Getir ve *GetirBüyük indirimleri bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.

• Bir ay ücretsiz internet kullanmak için indirim kodu (günceldir):

1 2 5 4 D 5 9 3

0850 333 0 333 nolu çağrı merkezi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru sırasında mutlaka arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Başvurunun tamamlanması, kullanıma başlaması sonrasında, bir sonraki fatura döneminde hem siz hem de ben bir ay bedava internet hizmeti almaya hak kazanacağız.

Bekir İ.

• Millenicom'da 1 Ay ücretsiz internet kullanımı için indirim kodu;

BE7A5362

Yüksel U.

Kod henüz kimse tarafından kullanılmamıştır. Gönül rahatlığı ile müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

NOT: Başvuru esnasında "İNDİRİM KODUM VAR" demeyi unutmayın lütfen

• Millenicom 1 ay ücretsiz internet için indirim kodu

• C2197CFA

Mert K.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 1 ay ücretsiz millenicom internet kullanımı için bu kodu kullanabilirsiniz

KOD F8DA4DF4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay bedava internet kazanmak ilk ay fatura ödememek için aşağıdaki referans koduyla üye olabilirsiniz arkadaşını getir kodu : BE449759 abonelik ile ilgili her türlü sorunuzu özelden yazın yardımcı olurum faturalarım otomatik ödeme talimatındadır sorun yaşamazsınız.

Kodun kodlanışı : (B) BURSA (E) EDİRNE (44) KIRKDÖRT (97) DOKSANYEDİ (59) ELLİDOKUZ
    Abone adı : Ayten Mülkiye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MİLLENİCOM 1 AY BEDAVA İNTERNET İÇİN KOD: F373949C

Millenicom'a üye olacak arkadaşlar aşağıda yer alan davet kodunu kayıt sırasında söyleyerek yada online başvuruda girerek BEDAVA 1 AY İNTERNET hakkı kazanacaksınız.

Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kalan kod: 10

DAVET KODU : F373949C

DAVET İSMİ : SAİT BİLAL SÜRMELİ

• Merhaba bu kodu: 9BB99A5E Millenicom'u arayıp başvuru esnasında iletirseniz, 1 ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Kalan kod: 12/6

• 0850 333 0 333 Müşteri hizmetlerine referans koduyla abone olmak istiyorum deyip aşağıdaki indirim kodunu söyleyin, beraber 1 ay bedava kullanalım.

Başvuru kodunuzun kullanım limiti dolmuştur uyarısı almamak için aktif kod:
    1F 7D 71 72
    Onur ÖZbay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0850 333 0 333 Müşteri hizmetlerine referans koduyla abone olmak istiyorum deyip aşağıdaki indirim kodunu söyleyin, sizde 1 AY ÜCRETSİZ KULLANIN.

Başvuru kodu yenidir ve kesinlikle uyarı almazsınız bunun için güncel kod:

DAVET KODU: 5D E0 64 BC

Ramazan Karaca

• 1 ay ücretsiz - Millenicom İndirim Kodu

Kod: BE7A5362

İsim: Yüksel U.

Kalan Kod: 11

• Referans kodu kullanarak 1 ay ücretsiz kullanım sağlayabiliriz. ( hem kod sahibi hem yeni abone olan kişi )

Üç buçuk senedir aktif aboneyim.

Kod: 416 86 958 - Abone Ad Soyad EDİZ YALÇIN

• Bir ay ücretsiz internet kullanmak için indirim kodu (günceldir):

1 2 5 4 D 5 9 3

0850 333 0 333 nolu çağrı merkezi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru sırasında mutlaka arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Başvurunun tamamlanması, kullanıma başlaması sonrasında, bir sonraki fatura döneminde hem siz hem de ben bir ay bedava internet hizmeti almaya hak kazanacağız.

Bekir İ.

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, 1 ay ücretsiz internet hakki kazanma firsatini yakalayin!

Üstelik arkadasiniza da 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu 48EE5EE6. Arkadasinizin bu kodla beraber, www.milleni.com.tr'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir.

KOD: 48EE5EE6

Kalan Kod: 12/8

• Arkadaşlar 1 ay ücretsiz millenicom internet kullanımı için bu kodu kullanabilirsiniz

KOD F8DA4DF4

• Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşını getir kampanyası ile birlikte 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Herhangi bir dezavantajı yok. Aşağıdaki kod ile millenicom müşterisi olmak istediğinizi belirttiğinizde 1 ay ücretsiz kullanım kazanıyorsunuz.

KOD: F82F7397

• 👉A9 FF 64 31 👈 referans kodum.
    MUSTAFA YÜCEL

Hem size hem bana 1 ay bedava kullanım sağlar. Muşteri hizmetlerine abone olurken referans kodumu söyleyip abone olmanız yeterli. Faturalarım düzenli ödeniyor. Kullanan arkadaşlar teşekkürler.

Kod: 👉A9 FF 64 31👈
    MUSTAFA YÜCEL
    Üyelik oluştururken mutlaka arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz.

• REFERANS KODU: 35201A9D

Mahir Doğan

MİLLENİCOM PROBLEMSİZ ÇALIŞIR ÜZMEZ YORMAZ AĞRISIZ KEMİKSİZ İNTERNET SAĞLAR

BİR AYLIK ÜCRETSİZ İNTERNETTEN KARŞILIKLI FAYDALANALIM

İYİ GÜNLERDE KULLANIN.

Yeni Abonelik Başvurusu: 0850 333 0 336

Kurumsal Çağrı Merkezi: 0850 333 0 444     

• Merhaba, 1 ay ücretsiz kullanım için güncel davetiye kodum: 0375AA69 ( sıfır üç yedi beş Adana Adana altı dokuz )
    Şimdiden teşekkürler.
    Kalan kod:12

• Kampanya indirim kodu 6F775073

Hüseyin GÜNDEN

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.