Şimdi Ara

Millenicom bağlatmayın bağlatanlarada mani olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millenicomu lütfen bağlatmayın bağlatana engel olun lütfen cimrilikten ucuz diye başvuru yaptım bağlattım pişmanım

ilk sorunum başvuru yaptıktan sonra ancak 3 3buçuk hafta sonra gelip modem kurulumunu yaptılar 2 hafta modem bağlatmak için beklettiler 1 buçuk haftada internet aktif olması için modemi geldiler bağladılar akşama kadar açılır dediler gittiler 3 gün bekledim artık aktif etsinler diye aramaya başladım öncesinde de ne zaman bağlıcaksınız diye müşteri hizmetlerinin herbiri ayrı telden çalıyor sıfır bilgi robot gibi aynı şeyleri söylüyor bana ilk önce belgeleri imzalıcaksınız sonra aktif olcak dendi hadi öyle 2gün daha bekledim ne gelen var ne giden aradım tekrardan bu sefer aktif edin artık modem bağlanalı 1 buçuk hafta oldu kağıtları modem kurulumunda getirip neden imzalatmadınız dedim 3 gün boyunca sürekli aradığım için tamam beyefendi kayıt açtık dediler ilgilienicez dediler hep aynı palavra telesekreterden farkları yok sonuncusunda iptal ediyorum istemiyorum dedim adam oralı bile olmadı tamam beyfendi işinizi hemen çözüyoruz demek yerine ben kaydı oluşturdum sizi iptal ekibimiz arıcak dediler onun yerine iptal etme ekibinden arandım ve özür dilenip hemen aktif ediyoruz deyip çat 1 saat içinde belge imzalamadan internet aktif oldu 3buçuk hafta bekletmeye değermiydi

2.sorunum 1 ay herşey çok güzel gitti hız 35mb görüyordu 1.ay bittikten sonra geceleri ne video izleybiliyoruz nede download akşam 6dan gece 2ye kadar 50-100kbs hızda dosya indirim hızı vardı sorun biraz karışık hız testinde 30-35mbs gözürken testfilesspeed gibi sitelerde 30-5kbs hız veriyordu sadece türk sitelerinde hızlı giriyordu yabancı sitelere giremiyordum youtube bile izlenmiyordu bu sorunun testini 2 farklı bilgisayar ve 2 farklı telefondan herbiri farklı sitelerden olmak üzere test ederek gerçekleştirdim emin olmak için abi adamlar gece kullanımını azaltmak için şeytanın bile aklına gelmicek plan bulmuşlar 2 ay boyunca bu sorun için 20kez aradım türk telekom ekibinden teknik servisten çalışan elemanın sorunun modem kaynaklı olabileceğini böyle birşeyin başımıza 1-2 defa denk geldiğini söyledi ama müşteri hizmetleri hızınız normal bir sorun yok modem aç kapa yk güncelleme ışıklar yandımı söndümğü her aramamda aynı muhabbetler buradan 20-30 kez aynı şeyi yaşadım birşey anladıkları yok en son teknik servis yolllucaz dediler buna inanmayın gelip bakmıyorlar size geri dönüş yapıcaz diyorlar aramıyorlar arıza kaydı açtık diyorlar soruyorum arıza kaydı açılmışmı diye ertesi gün 1 saat konuştuğum adam arıza kaydı bile açmamış ve sonra artık 35mb hızı görememeler başladı
    sonra kaynanamın evinde kalıyoruz 3 aydır eşimin kardeşi ucuz internet bağlatalım dedi bende milenicom var dedim oda itamam dedi hadi ben Gaziantepte bu sorunları yaşadım belki Lüleburgaz gibi yerde yaşamaz dedim
    Antep'te kine şükür ettim en azından 6 saatliğne o rezilliği çekiyordum burda ise kurulum hızlıydı ama sorunluydu adam2 farklı yerden ek yaptı hız testi yaptım 15-18i geçemedi arıza kaydı oluşturdum şimdi gelip ilgilencekler dedi adamla baya uğraştım hatta dalga geçti ben telefondan 2mb hız kullanıyorum bu hız size yeter diye ama baldızım yüzünden bu hızı veremiyorsanız şuan iptal edicez diyemedim ama adamla baya uğraştım yaptığı yanlış iş için baldızım 15-18de yeter dedi iyi tamam dedim 2 aydır kullanıyoruz 35mb hızı3defa gördüm onun dışında tüm gün 5-6 mblerde ya var ya yok 1ayda 20 kere aradılk baldızımda bende hep aynı şeyler burdankontrol sağlıyoruz hızınız normal burdan arkadaşlarımız kontrol edip geri dönüş yapıcak arıza kaydı oluşturduk gelen giden yok ama sorununuz giderimiş diye telesekreter arıyor sorun giderilmedi diye cevap veriyorsun buna rağmen yinede arayıp dönmüyorlar yine verdikleri modem arızalı gözüküyordu ben milenicomu bağlatmadan önce çok nadir modemi kapatırdım aylarca fişini çekmediğim olurdu modemi ne zaman aç kapa yapsak hız bir kaç saatliğne yükseliyordu bu durumuda anlatttım eve gelip bakmak için ücret alıncak dendi ve bu durumu ilk günden beri yaşadığımızı modemin arızalı olduğunu kaç kez söyledik uydunet kullanırken adam eve gelip modem ayarlarına kadar ayarlamıştı kaç kez şimdi buna dsmart artı bu tarz firmalar eve gelip arıza tespiti için para istiyor birde 80 lira istiyor tam dolandırıcılar kardeşimde bağlattı oda aynı sorunu yaşıyor onada aynı şekil eve gelip bakmak için 80 lira isteyip hızınız normal çekmişler çocuk 2 gündür internet kullanamıyor bugün kardeşim iptal etti yarın sabah baldızımla bende iptal ettiriyorum
    bu tek millenicom değil bu ülkede hiçbir zaman bu konularda mutlu olan insanlar olamayacağız çünkü devletimiz buna müdahale etmiyor denetleyin ceza kesin haksız kazanç elde etmekten ceza kesilsin tüketiciyi mağdur etmekten ceza kesin

Burası önemli millenicom sizin bilgilerinizi paylaşıyor imza atarken okuyun arkaşlar 3 tane yere imza attırıyor biri kişisel bilgileriniz paylaşılması ve diğeri sizi bilmeyen numaraların arayıp reklam için aramalarına yada mesaj atılmasına izn vermek gibidiğeri normal imza

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.