Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lucky_38 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur. Garanti ile bir tk numarasıda veriliyor. Hatta ben bu kartı almadan önce tk numaram vardı ama kartı alınca yeni bir numara verip eskisindeki milleride yeniye aktardılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İninal ya da migros hediye kart yüklemeleri geçerli oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • livefreestyle kullanıcısına yanıt
    migros a101 şok hediye kartları oluyor

• Kim ne derse desin. Bende Bonus Genç vardı daha sonra Miles&Smiles başvurdum, onaylandı üstelik limitimi 4 katına çıkardılar, yıllık 120 tl koymaz bana.
  • Koton da 150 TL/600 mil + Amex giyim 150TL/250 mil birleşiyor. Eğer koton da hediye kartı varsa 150 TL lik alınabilir. Hediye kartı var mı peki?

• ea85 E kullanıcısına yanıt
    hediye kart var evet
  • Merhaba

Shop and milesdan alışverişim olacak

Çok acil indirim koduna ihtiyacım var.

Nereden bulabilirim fikri olan var mı?

Bu arada miller temmuz ortasına kadar %33 daha değerli

• Bir kart daha tamamen bitti artık. Az önce gelen ekstremdeki not: 12 Temmuz itibariyle 1 TL için seyahat/restoran 0,5 mil, giyim 0,3 mil, market 0,1 mil olacakmış. Diğerleri zaten düşüktü aynı kalacakmış.

• dr_umut D kullanıcısına yanıt
    Oofff cidden tam leş. Karta para vermenin anlamı kalmadı. Saçma sapan kampanyalar geliyor sürekli zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_umut

Bir kart daha tamamen bitti artık. Az önce gelen ekstremdeki not: 12 Temmuz itibariyle 1 TL için seyahat/restoran 0,5 mil, giyim 0,3 mil, market 0,1 mil olacakmış. Diğerleri zaten düşüktü aynı kalacakmış.

Tam rezalet bu oranlarla.

Hem THY'nin mil programı hem de Garanti'nin kredi kartı programının pek esprisi kalmadı ne yazık ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Her sene 7500 mil alıyorum aidat iadesi olarak anında nasıl bir algoritma var çok ilginç gerçekden kimine veriyor sistem kimine vermiyor değişik işler

aynen dediğin gibi, bende her sene kart ücretini iade alıyordum, bu sene ne iade ne de mil teklif etmediler, direk kapandı kart. 1 ay geçti arayan soran da yok. Başka banka ile çalışırız biz de ne yapalım.

ben aldım bu senede 7500 mili işde tavsiyem kampanyalar ile zararı çıkartmak için uğraşacaksın bide müşteri limitin gitmesin diye fleksi aidatsız kart alacaksın baktın 15-20 güne açmadılar kartı geri açtıracaksın takdik bu yoksa müşteri limitinde gider

bu sekilde tekrar basvuru yapsak yine ilk aydan 2. kez aidat almasinlar?

• dr_umut D kullanıcısına yanıt
    Şakamı bu akaryakıtla başladılar yakında herşeye 0.1 verecekler ... Yaptıkları aylık ramazan kampanyası bıle 3750 sozde avrupaya bıle 20000 mıl ıstıyorular... Neyse garanti miles kartı bıtıyor 3. havalimanıda yetişiyor. Bidaha THY nin suratına bakmam ryanair easyjet gibiler gelince :)
  • hediye kart işi nedir açıklayabilecek var mı?
  • Otomatik fatura talimatı kampanyası maili geldi bana ama son tarih 30 Haziran gözüküyor :) Mail 29 Haziran'da geldi.
    Kaç ay talimatta kalması gerektiğiyle ilgili bilgi bulamadım. Var mı bilgisi olan?

1 - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles ile vereceğiniz her yeni fatura ödeme talimatına 500 mil, toplamda 2.500 mil sizi bekliyor!
    https://www.milesandsmiles.net/kampanyalar/otomatik-fatura-talimatiniza-2500-e-varan-mil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Otomatik fatura talimatı kampanyası maili geldi bana ama son tarih 30 Haziran gözüküyor :) Mail 29 Haziran'da geldi.
    Kaç ay talimatta kalması gerektiğiyle ilgili bilgi bulamadım. Var mı bilgisi olan?

1 - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles ile vereceğiniz her yeni fatura ödeme talimatına 500 mil, toplamda 2.500 mil sizi bekliyor!
    https://www.milesandsmiles.net/kampanyalar/otomatik-fatura-talimatiniza-2500-e-varan-mil
    Müşteri hizmetlerine sordum. 1 sene kalması gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulforever -- 29 Haziran 2017; 17:29:55 >

• soulforever kullanıcısına yanıt
    O zaman avuçlarını yalarlar :)
  • Sefa kullanıcısına yanıt
  • Avans mil kullanmıştım aynı ay içersinde yaptığım harcamalardan kazandığım Miller avans millimden düşmemiş... kullandığımız avans milleri bir sonraki ay mı ödemeye başlıyoruz??

• quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

Şakamı bu akaryakıtla başladılar yakında herşeye 0.1 verecekler ... Yaptıkları aylık ramazan kampanyası bıle 3750 sozde avrupaya bıle 20000 mıl ıstıyorular... Neyse garanti miles kartı bıtıyor 3. havalimanıda yetişiyor. Bidaha THY nin suratına bakmam ryanair easyjet gibiler gelince :)

dediğin hava yolları buraya gelmez
  • Gerçekten Miles and Smiles kredi kartında hiç bu kadar durgunluk olmamıştı.
    Dişe dokunur hiç bir kampanya yok. THY ile olan işbirliği sonamı eriyor diye düşünmüyor değilim.
    Düşen mil oranlarıda cabası :(
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.