Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extra34

Kimse bilmiyor mu ya hangi siteler yeme içme kategorisine giriyor. Yazık olmasın 1400 mil

Restoran hocam. İnternetten o işi çözemezsin, anca yemeksepetinden 140 liralık bişi sipariş edebilirsin.

İstersen günaydın kasaptan köfte, et bişi al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama bende vazgeçtim zaten. Dediğin gibi olacak iş değil. Napalım hepsini de yakalayacak değiliz ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus10

50 Bin üstü mile ihtiyacım var satmak isteyen varsa pm lütfen

Avans kullan. 500 dolar transfer ücreti olacak.
    50bin mil de 1500-2000 lira isterler

4bin liraya gelir.

Avans mil kullanırsan, hiçbir ek ücret yok. Önümüzdeki 18 ay içerisinde ödersin.

Ödeyemediğin kalanlar içinde her 1000 mil için 40 TL yansıtır. 5bin mil kaldı, 200 lira gider.

Avans mil ise, kredi kartı ayrıntıları kısmında Mil bölümü ve Avans Mil butonu rakam yaz, yarına TK hesabına geçer.

• daha önce avans kullandım dostum sağol tafsiyen için ikinci kez avans kullanılmıyor.
  • Pepsi kampanyası gibi birsey yok mu ara

• quote:

Orijinalden alıntı: keyn

quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

119 Tl ekstreye yansır. Ekstrede borc varken kart kapanmaz. MH arayın aidat iadesi istediğinizi söyleyin ya mil teklif ederler ya da gerçekten iade ederler. Her türlü siz o parayı kesildiği ay ödemek zorundasınız.

Ben daha Garanti Bankasi'nin iade ettigini duymadim... Miles&Smiles icin program ucreti diyorlardi en son, kart aidati degil...

Ediyor dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda bir iki sefer aktarmalı yurtiçi uçurum oluyor. Adios ve maximiles im var. Adios da 700 tl lik puan maximiles da 500 tl lik milim kaldı. Acaba 20.000 tl limitli maximiles i iptal edip garanti Milet and smiles karta mi geçsem. Ayda 5000 tl ortalama harcamam var. Garanti bonusun avantajları da geçerli mi . KaZanılan mil puanları n kullanım süresi var mı . ? . İlk mesaj lara baktım ayrıntı göremedim . Saygılar

• Miles and smiles milleri 3 yıl geçerli ve bonus kart özelliği yok. Kendine özgü mil kampanyaları oluyor. Market, akaryakıt alışverişine ekstra 250 mil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: keyn

quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

119 Tl ekstreye yansır. Ekstrede borc varken kart kapanmaz. MH arayın aidat iadesi istediğinizi söyleyin ya mil teklif ederler ya da gerçekten iade ederler. Her türlü siz o parayı kesildiği ay ödemek zorundasınız.

Ben daha Garanti Bankasi'nin iade ettigini duymadim... Miles&Smiles icin program ucreti diyorlardi en son, kart aidati degil...

Ediyor dostum.

nasıl aldınız siz
  • Harcaman çoksa iade ediyorlar kapatma blöfüne. Ben amexte alamadım. 3750 mil verdiler kabul ettim mecburen

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Harcaman çoksa iade ediyorlar kapatma blöfüne. Ben amexte alamadım. 3750 mil verdiler kabul ettim mecburen

Aynen amexte 3750 mil veriyorlar. Mc iki yıldır alabildim iade.

• 20-26 Şubat tarihleri arasında akaryakıt sektöründe yaptığı ilk 150 TL ve üzeri harcamadan ekstra 250 mil kazanacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 250 mil kazanabilir.

Kampanyadan kazanılacak ekstra miller 01 Mart 2017'de yansıyacaktır.

• Eskiden 500 veriyorlardı, kriz milleri bile vurdu demek.

• miles smiles kartlarıma aidat yansıdı.garantide 25000 limitim var kartlarımı aktif kullanıyorum .aidatın iadesini istedim 1 yıl açık kalma sözüne 1000 mil istediler.düşüneyim dedim.sizce ne yapayım
  • tarih aralığını geniş tutup ödülü azaltmışlar. normalde 2 gün olurdu kampanya. bi de şubat ayında çok fazla kampanya yaptılar. o yüzden kısmış olabilirler musluğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

miles smiles kartlarıma aidat yansıdı.garantide 25000 limitim var kartlarımı aktif kullanıyorum .aidatın iadesini istedim 1 yıl açık kalma sözüne 1000 mil istediler.düşüneyim dedim.sizce ne yapayım

Mc ye 3750 amex e 3750 toplam 7500 mil 1 yıl açık kalma sözüne aldım aidat karşılığı olarak bilgine...

• ben amerikan express kartımı kapattım. kapatma sebebim de kart iadatı idi. kartı kapatın dediğimde "sistem 1 yıl kalma sözünüze aidat almayacak mesajı verdi" dedi görevli. yine de kapatın dedim. sonra 1 hafta içinde değişiklik talebiniz olmazsa kart kapanak dediler. birkaçgün sonra müş. hiz. aradı. 1 yıl kalma sözünüze 3750 mil verelim, bir adet yurtiçi bilet eder dedi. ben peki, amex kart kalıp, platinum kartı kapatırım, öyle kabul ederim dedim. amex platinum a bağlı öyle yapamazsınız dedi. kabul etmedim ve kapattım. sinir olduğum taraf platinum kullanmaya başlayalı 2 ay oldu. 183 tl aidat kesildi. müş. hiz. itiraz ettim. m&s kartların aidatları kullanmaya başladıktan sonra peşin alınıyormuş. size 1000 mil verelim 1 yıl kalma sözü verin dediler. kabul etmedim. 2. aidat almaya yakın onu da kapatacağım. benim için avantajlı bir kart değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

ben amerikan express kartımı kapattım. kapatma sebebim de kart iadatı idi. kartı kapatın dediğimde "sistem 1 yıl kalma sözünüze aidat almayacak mesajı verdi" dedi görevli. yine de kapatın dedim. sonra 1 hafta içinde değişiklik talebiniz olmazsa kart kapanak dediler. birkaçgün sonra müş. hiz. aradı. 1 yıl kalma sözünüze 3750 mil verelim, bir adet yurtiçi bilet eder dedi. ben peki, amex kart kalıp, platinum kartı kapatırım, öyle kabul ederim dedim. amex platinum a bağlı öyle yapamazsınız dedi. kabul etmedim ve kapattım. sinir olduğum taraf platinum kullanmaya başlayalı 2 ay oldu. 183 tl aidat kesildi. müş. hiz. itiraz ettim. m&s kartların aidatları kullanmaya başladıktan sonra peşin alınıyormuş. size 1000 mil verelim 1 yıl kalma sözü verin dediler. kabul etmedim. 2. aidat almaya yakın onu da kapatacağım. benim için avantajlı bir kart değil.

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok hey allahım😂😂

• Selam, bisey sorucam miles smiles var bende aidati en dusuk olan, bunu prime yukseltsek miller de transfer plur mu?

• Bide sormayi unutuum 150 tl akaryakit alsak kac mil gelio prime da -amex olan-? 150₺ akaryakita 93 mil veriyor ms amex. Ms amex prime kac veriyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popeyex -- 21 Şubat 2017; 4:7:55 >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.