Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam anlaşmalı kurum olmadığı için yükleme kampanyaya dahil diye bilgi verdiler. Üye işyeri şartı yoktu kampanyada diye belirttim tekrar kayıt açtılar bugün. 3 güne sonuçlanacakmis. Sacmaladilar artık .kart kapatacağım yuklenmezse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Bugun aradim prive mc ve amex için 1000 mil verdiler kabul etmedim iptal başvurusu yaptım bakalım ne olacak. Aylık 15.000-20.000 tl arası harcama yapıyorum ödemeler gününde.

Alıntıları Göster
    Bu konuda bir standart sanırım yok, şirketimizin kredi kartı aidatı alınmama anlaşması var ama M&S kapsam için demi emin değilim, bonuslardan alınmadığı kesin... Henüz iletişime geçmedim, aramak mı mantıklı? Yazmak mı? Maximiles için 12 senedir falan yazarım henüz hiç itiraz etmediler... Bugüne kadar hiç aidat ödemedim. Garanti dinlemez ise ''malum aidatı peşin alıyor'' kartı iptal edersem aidat iade oluyor mu? 200 lira aidat ödenecek bir avantaj ben göremedim...

Edit:yazmayı tercih ettim, derdimi anlattım bakalım nasıl dönüş olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 9 Mayıs 2018; 9:59:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cancakmak

bazi kelimelerin turkce karsiligini bilmiyor olabiliyoruz veya ingilizceyle daha yogun calistigimiz icin aklimiza da gelmeyebilir. yasadigimiz zamanin geregi olarak yabanci dille cok fazla hasir nesir olmak gayet normal ayrica her kelimenin turkce karsiligi yok. sizin verdiginiz kelimeler de zaten oradaki anlami tam olarak yerine oturrmuyor. birseyin pahali olmasiyla overpriced olmasi ayni degil. overpriced daha cok birseyin hak ettiginden daha yuksek fiyata satilmasi gibi dusunebilirsin. her pahali olan sey overpriced olmuyor bence.
    O zaman "çok pahalı" dersiniz.

THY'de bilet fiyatları çok pahalı dediğinizde biri ne demek istediğinizi anlamıyorsa zaten ölsün...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Febr

O zaman "çok pahalı" dersiniz.

THY'de bilet fiyatları çok pahalı dediğinizde biri ne demek istediğinizi anlamıyorsa zaten ölsün...

Alıntıları Göster
    cancakmak arkadasımıza katılıyorum. yaşadigimiz zamanin geregi olarak yabanci dille cok fazla hasir nesir olmanın sonucunda böyle şeyler olabiliyor. Kaldı ki, miles and smiles konusu bu.. genelde seyahat edenler ve seyahati sevenlerin grubu diyebilirim. ufak tefek kelimelere takılmayalım lütfen. çok pahalı ve overpriced farklı şeyler.. herkes istediği şekilde yazar. önemli olan anlaşmak, anlaşabilmek. kaldı ki sizin hiç mi yok kullandığınız yabancı kelime.. o yüzden takılmayalım ve kampanya, seyahatlere bakalım bu güzel konuda :)

• Adamlar kampanya yapıyor kampanyanın nasıl kampanya olduğu belli değil. Örnek 1: Ramazan Kampanyasıda her 150 TL'ye diyor meğer ayrı günlerde yapılan 150 TL imiş, onu kampanyaya yazmıyorlar. Örnek 2: Arayıp soruyorum bakın sanal kart yazıyor internet sitesinde de geçiyor mu, geçiyor mu onlarda bilmiyor en son geçmiyor olarak kaldı.

Yani bir kampanya yapıyorlar, artık kim ne kazanırsa mantığıyla hareket edip insanların işini zora sokmaya başladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecmisiolmayanadam

Adamlar kampanya yapıyor kampanyanın nasıl kampanya olduğu belli değil. Örnek 1: Ramazan Kampanyasıda her 150 TL'ye diyor meğer ayrı günlerde yapılan 150 TL imiş, onu kampanyaya yazmıyorlar. Örnek 2: Arayıp soruyorum bakın sanal kart yazıyor internet sitesinde de geçiyor mu, geçiyor mu onlarda bilmiyor en son geçmiyor olarak kaldı.

Yani bir kampanya yapıyorlar, artık kim ne kazanırsa mantığıyla hareket edip insanların işini zora sokmaya başladılar
    Aynı gün yapılan alışverişte oluyor hocam,aynı iş yerinde aynı gün olmuyor sadece,ben iki ayrı benzinlikten aynı gün puan aldım,markettede aynı şekilde aynı gün 2 defa puan aldım

• econworld E kullanıcısına yanıt
    Hocam o ifadeyi bugün eklemişler 😀 gerçekten yoktu öyle bir yazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Aynı gün yapılan alışverişte oluyor hocam,aynı iş yerinde aynı gün olmuyor sadece,ben iki ayrı benzinlikten aynı gün puan aldım,markettede aynı şekilde aynı gün 2 defa puan aldım

Alıntıları Göster
    Hocam n11 den birşey aldık diyelim... Geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Bu konuda bir standart sanırım yok, şirketimizin kredi kartı aidatı alınmama anlaşması var ama M&S kapsam için demi emin değilim, bonuslardan alınmadığı kesin... Henüz iletişime geçmedim, aramak mı mantıklı? Yazmak mı? Maximiles için 12 senedir falan yazarım henüz hiç itiraz etmediler... Bugüne kadar hiç aidat ödemedim. Garanti dinlemez ise ''malum aidatı peşin alıyor'' kartı iptal edersem aidat iade oluyor mu? 200 lira aidat ödenecek bir avantaj ben göremedim...

Edit:yazmayı tercih ettim, derdimi anlattım bakalım nasıl dönüş olacak...

Alıntıları Göster
    Ben aidatı iade aldım, gerçi henüz görünmüyor ama arayıp bir kaç güne iade edeceğiz dediler. Şimdi kartın anlamı oldu... Ramazan kampanyası da fena değil. Bu arada otomatik ödeme kampanyasından 2500 mil kampanyasında önce göster sonra sil şeklinde yaptıklarım da geçerli oldu. Silme nedenim otomatik ödemelerden komisyon alınması :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkopge

Hocam cevap geldi mi müşteri hizmetlerinden? ben de 23 nisan kampanyasında ets'den işlem yapmıştım, puan yüklenmedi.
    Hocam müşteri hizmetleri ets den yaptığım işlem için ükleme yapmadı. sonra şikayet kaydı oluşturmak istiyorum dedim. Haklı müşteri hattı 3000 mili yükledi gelen cevap:

"Miles&Smiles American Express BonusFlaş'a özel seyahat kampanyası
    kapsamında restoran, otel, araç kiralama ve duty free’lerde yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmektedir. Harcamanızın seyahat acentası olarak görünmesi nedeniyle kampanyadan faydalanamadığınızı tespit ettik.

Kredi kartınızı severek kullanmanızı ve size sunduğu fırsatlardan yararlanmaya devam etmenizi çok isteriz. Bunun için, kampanya kapsamında, **** ile biten kredi kartınıza size özel olarak 3000 mil yükledik."

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    N11 elektronik olarak geçiyor. Yani geçerli olmuyor :(
  • Miles & smiles vergi ödemesine mil verilmiyor mu? 2 tane vergi ödedim birine vermiş diğerine vermemiş.

• Ödemeyi USD cinsinden yaptıysan vermiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yutubcu -- 24 Mayıs 2018; 9:9:36 >
  • yutubcu kullanıcısına yanıt
    Tl olarak ödedim. 2 vergiden birinin sektörü vergi diğerinin diğer olarak görünüyor. vergi görünene vermiş diğere vermemiş.

• İlginçmiş. Bende ödeme kısmında ulaşım gözüküyor ve 1'e 1 mil aldım. Müşteri hizmetleriyle görüşün isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA7DB07DC

Tl olarak ödedim. 2 vergiden birinin sektörü vergi diğerinin diğer olarak görünüyor. vergi görünene vermiş diğere vermemiş.
    Bu bahsettiğiniz vergiler THY bilet vergileri midir?, işlemi telefonlamı yaptınız, internet sitesi üzerinden mi? Bilgi verirseniz sevinirim.
  • datox D kullanıcısına yanıt
    Benim sorduğum emlak vergisi.

• Anladim, Odeme yaptiginizda Kaça kaç vermis?

• aloha44 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam, ben ets’den yaptığım işlemi iptal etmek zorunda kaldım. Ama size verdikleri cevap garip olmuş, çünkü kampanyanın geçerli olduğu işyerleri listesinde ets ve ets.com.tr yer alıyordu. Neyseki puanınızı yüklemişler.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.