Şimdi Ara

Milano Kulüplerinin Geleceği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne olur sizce Dünyadan Futbol sakinleri?

Milan bugün satıldı Çinlilere. İnter de satılmıştı aynı şekilde. Ama bugünkü İnter - Tottenham maçıyla beraber gördük ki İnter bitmiş. Milan zaten 2-3 yıldır baya kötü.

Şahsi fikrim Mancini'nin kovulması yönünde. City'deyken de sevmezdim zaten. Pek bi başarısını göremedik. Bu sene Candreva'yı alarak hızlı girdiler ama Mancini ile olmaz bence.

Milan cephesinde ise Montella'ya bir şans tanındı, kulübün de satılmasıyla transferlerin de geleceğini umuyorum. Bacca'nın da gideceği söyleniyor. Yapılacak transferlere ve Montella'nın gidişatına göre şekillenir Milano'nun kırmızı-siyah tarafı.

Bu gidişle Juve 1-2 yıl daha rahat götürür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Milan 6 bin kombine satmış. İnter de o civarda zaten. Monano'yu felan geç zaten şl eleme maçında stadın yarısından çoğu boştu. Lazio 11 tane kombine satmış diye haber vardı hatta geçen.

İtalya'da futbol ölmüş ağlayanı yok. 10 senedir bu böyle. Stadlar dolmuyor futbol keyifsiz. Napoli Juve'yi çıkar bizim ligden kötü.
  • THE END
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numarayı kim giyiyotdu o zamanlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

10 numarayı kim giyiyotdu o zamanlar hocam

Rui Costa diye hatırlıyorum

• Monako ile italya ne alaka anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

10 numarayı kim giyiyotdu o zamanlar hocam

Bir dönem Zvonimir Boban giyiyordu sonra Rui Costa sonra Seedorf giymeye başladı. Seedorf'dan sonra Kevin Prince giydi şimdi de Honda giyiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

THE END
    Bu mesaja eklenen görseller:

Of bee.Sırf şu kadro için hala fifa 2005 oynarım arada.Ulan 2005-2006 zamanlarını özledim ben ya.Kim ne derse desin futbol en çok o zamanlar güzeldi...

• Çok param olsa, yani milyarder olsam şu Milan'ı satın alıp 1990 -207 arasına döndürürdüm.

Dida- Cafu - Nesta - Maldini - Kaladze - Rui Costa - Seedort - Gattosu - Kaka - Inzaghı - Shevchenko

Bu kadronun tokatlamadığı kulüp yoktu. Soyguncu yöneticiler yedi bitirdi şu takımları.

San Siro'nun suslu havası, sert ve hızlı futbol, teknik ayaklar. Şimdiki futbol takımları o dönemin şeyini yesin.

Bizdeki büyük hayal be. Anca fm17 gelince Milan'ı kendine getiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 6 Ağustos 2016; 0:06:54 >
  • Yapılması gereken klop tarzında bir hoca getiriliph gençlerin toplanması takım bomboş oyuncularla dolu çünkü takımı ateşliycek adamlar lazım
  • İnter'de Mancini gitti, yerine De Boer geldi. Hayırlı olsun.

• Milan kulüplerini alan iş adamları çok da hırslı değil heralde. Bi City, Psg gibi dünya çapında kulüp oluşturmak istemiyorlar.
  • italyanin 3 buyuk kulubune de sempatim vardir. keske her sene biri sampiyon olsa

• Juve varken dahili harici hiçbiri birşey kazanamaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.