Şimdi Ara

mikrosoft account sorunu hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

önce sorunu sonrada kendimce nedenini anlatayım en sonundada yardım bölümne geçerim :(

benim kafamı allak bullak eden bir account sorunum var şöyleki
    yıllar önce skypdan bir hesap açmıştım muhtemelende ilk hotmailimi girdim mail adresi olarak
    birde gmail adresim var ama bi gün bi baktım hotmail-skype-gmail hepsi microsoft hesabı olmuş
    sıkıntı şu benim skypıma iki şekilde giriş yapabiliryorum
    gmail üzerinden
    birde de skypı ilk aldığımda ki belirlediğim kullanıcı ismi ile
    ama hangisiyle girersem gireyim 2 pc ve bir akıllı telefon olmak üzere skypımda bir senkronizasyon sorunu var skypa telefondan giriyorum evdeki pc de gözüken geçmiş gözükmüyor - evdeki pc den giriyorum işyerindeki pc den girdiğim de bana yazılanlar görünmüyor benim aklım almadı bu işi
    şuan gmailime kayıtlı skype hesabımıda silemeye çalışıyorum sıfırdan açarım diye gene kahrolası mikrosoft hesabı diye gmaili göstererek bütün gmail hesabınız kapatılacak diyor skypıda iptal edip yeniden açamıyorum bu yüzden lütfen bana bi yardımcı olun aklım durdu benim

kısacası
    elimde bir hotmail hesabı ve bununla açılan bir skype var ki ne olduysa bu skypı açtıkdan sonra oldu gibi geliyor bana

birde kullandığım g mail hesabı ile özdeşleşmiş bir skype var benim için önemli olan gmail ile özdeşleşmiş olan skyp ve gmail hesabımın kendisi. hotmail hesabıda ona istinaden açılmış skype da umrumda değil patlasın isterse

arladaşlar değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torque2 -- 12 Aralık 2016; 0:24:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.