Şimdi Ara

mikrodalga fırın kullanmak zararlımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
35.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar yanlız bu mikrodalga fırın gerçekten mükemmel bir şey... Artık patlamış mısırı bile bunda patlatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Arkadaşlar yanlız bu mikrodalga fırın gerçekten mükemmel bir şey... Artık patlamış mısırı bile bunda patlatıyorum

Ben balık bile yapıyorum
  • Mikrodalga bilakis daha bile sağlıkllı yağsız, tuzsuz çok kısa sürede mis gibi pişirip, ısıtıyor.
    Bu arada balık nasıl yapıyorsunuz?

quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Arkadaşlar yanlız bu mikrodalga fırın gerçekten mükemmel bir şey... Artık patlamış mısırı bile bunda patlatıyorum

Ben balık bile yapıyorum

• Balığı bir süre baharat ve zeytinyağı ile marine ediyorum ve yanmaz fırın poşetine koyup ağzını bağlıyorum. Kürdan ile bir iki yerinden deldikten sonra porsiyon büyüklüğüne göre 5-7 dakika süre ile pişiyor.
  • Mikrodalga fırınlar bildiğim kadarıyla 8-10GHz arasında bir frekansta çalışıyor. Eğer çalıştığı anda kapağını açarsanız mutlaka zarar görürsünüz. Ancak birçok mikrodalga fırın kapağı açıldığı zaman kapanıyor. Eğer kapağı hasar almışsa kullanılmaması gerekir. Ayrıca kapağının sıradan camlarla değiştirilmeside çok zararlıdır. Çünki orjinal kapakları mikrodalgaları sızdırmaması için özel olarak dizayn edilmiştir. Ürünü alırkende biraz kaliteli bir ürün alırsanız bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca pişen ürünlerin DNA'sında bir değişikliğe neden oluyormu onuda gıda mühendislerine sormak gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozkan1987

Ayrıca pişen ürünlerin DNA'sında bir değişikliğe neden oluyormu onuda gıda mühendislerine sormak gerekir.[/center]

Sadece su moleküllerini titreştirerek DNA yı dğiştireceğini sanmıyorum.
  • Hayret

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikro dalga firinlar yiyecekteki su molekullerine mudahale ettigi icin bu insanlarda obeziteye yol aciyormus doktorlarin tavsiyesi ise mumkun oldugu kadar islem gormemis dogallgi bozulmamis gidalar tuketmemiz gerektigi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlaşılmasında şu 2009 yılındaki yorumlara baktımda geçen gün rast gele Valla seneler geçtikçe kendimize dünya kadar eziyet ediyormuşuz. Ben sporcuyum Günde 500 gr tavuk göğsü tüketiyorum. 1 aylık tavuğumu alır, terbiyeler ve fırına veririm. sonra hepsini hoop buzluğa 30 gün boyunca her gün 500 gr şar olarak ayarladığım tavuk göğüslerimi antrenman sonrası öğünüm için yaklaşık 5 dk önceden buzluktan çıkarmam yeterli. 60 saniye de mikrodalga için yeterli 38 yaşındayım hala ölmedim beyler kullanabilirsiniz

• El damarlarını kuruttuğunu duymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: soncirit

Yanlış anlaşılmasında şu 2009 yılındaki yorumlara baktımda geçen gün rast gele Valla seneler geçtikçe kendimize dünya kadar eziyet ediyormuşuz. Ben sporcuyum Günde 500 gr tavuk göğsü tüketiyorum. 1 aylık tavuğumu alır, terbiyeler ve fırına veririm. sonra hepsini hoop buzluğa 30 gün boyunca her gün 500 gr şar olarak ayarladığım tavuk göğüslerimi antrenman sonrası öğünüm için yaklaşık 5 dk önceden buzluktan çıkarmam yeterli. 60 saniye de mikrodalga için yeterli 38 yaşındayım hala ölmedim beyler kullanabilirsiniz

Hala yaşıyormusun. espiri tabi ki. Allah uzun ömür versin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.