Şimdi Ara

Mikado md 236 - MP3,Radyo,USB,SD,Aux - İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu cihazın 5 seneyi yakın kullanıldığımızı söyleyerek başlayayım. Bu seneler içinde hediye olarak veya kendimize üç tane almış bulunuyoruz.

Ben anneme evde mutfakta, bahçede kullanabileceği, kolay, pratik ve basit ve kaliteli bir MP3, Radyo ararken bu cihazı buldum ve aldım. İyiki de aldım o kadar beğendim ki biz de evimize bir tane almaya karar verdik kardeşime hediye de aldık.

Cihaz Çin malı ve ucuz diye önce bir pimpirikliyorsunuz. 50 lira civarı fiyatı ile beklentiniz az oluyor ama tam tersi fiyatının üç katı bir performans veriyor.

Cihaz o kadar basit bir kullanıma sahip ki, yaşlı ve teknoloji ile arası iyi olmayan her bireyinizin alıp kullanacağı mükemmel bir müzik çalar. Sanki biri anne babası veya büyük annesi veya çocukları için bunu yapmış gibi.

En beğendimi özellikleri.

1- İster şarjda işte fişte kullanın. Fişi için USB çıktısı var ve özel bir şarj aletine ihtiyacınız yok. Sırf USB fişe bile taksanız elektriği alıyor. Şarjda yaklaşık bir gün veya iki gün gidebiliyor.

2- Radyo çekim gücü çok yüksek, radyo kanalları arası geçiş çok kolay. Hafızada 50'ye yakın kanal tutuyor.

3- USB, veya SD kart takarak istediğiniz arşiv müziğini dinleyebilirsiniz.

4- Cihazı açıp kapatsanız da MP3 klasör arşivde müzikler kaldığın yerden çalmaya devam ediyor. En baştan başlamaması çok çok iyi.

5- Fiyatı çok ucuz. 50 liraya kadar bulunabilir.

6- Hafif ve ufak mutfakta küçük bir köşede bile duruyor, güzel bir de mavi ışığı var gece kolaylıkla kullanılabilir.

7- Ses kalitesi çok çok iyi.

Olumsuz yanları:

1- Geniş bir ekranı olmadığı için müzik albümleri veya radyo kanalını en direkt seçemiyorsunuz teker teker geçerek buluyorsunuz.

Alınır mı? Kesinlikle.

9/10

• Nokia bl5c 600 bu batarya cok yetersiz

Sarjz kablosu kutudan cikmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj kablosuna gerek yok ki usb aparat fiş ile kolaylıkla çalışıyor. Bataryası bir gün dayanıyor. 50 liraya ne beklediğinize bağlı olarak 150 lira ile beklentin doğrultusunda bir cihaz bulabilirsiniz.
  • Merhaba,

Eğer ürünü açıp anten kablosu nereye lehimli olduğunu gösteren bir resim atarsanız çok sevirim, benim bu kablo yerinden çıktı nereye lehimli bulamıyorum.

Bu konuda yardımcı olursanız çok sevirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.