Şimdi Ara

Migrosta sürgülü bavul 29.90 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
13.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konuyu hortlatmış gibi olucam ama şu anda aynı valizler migrosta 39 49 59 tl şeklinde. yani bu konudaki 29 luk valiz bu sefer 39 lira ama yine de ucuz sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

konuyu hortlatmış gibi olucam ama şu anda aynı valizler migrosta 39 49 59 tl şeklinde. yani bu konudaki 29 luk valiz bu sefer 39 lira ama yine de ucuz sayılır

İhtiyacin varsa al derim. Piyasada dandik valizlere bile bunlardan cok istiyorlar. Gecen ay aldim ben de, 59TL'ye. Memnunum,kalite olarak parasini hak ediyor. Ustelik taksit secenegi de var. Bir de 50 TL'yi gecerse alisveris tutarin, indirimle 5Tl'ye uygun kampanya urunlerini de alabilirsin;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

konuyu hortlatmış gibi olucam ama şu anda aynı valizler migrosta 39 49 59 tl şeklinde. yani bu konudaki 29 luk valiz bu sefer 39 lira ama yine de ucuz sayılır

İhtiyacin varsa al derim. Piyasada dandik valizlere bile bunlardan cok istiyorlar. Gecen ay aldim ben de, 59TL'ye. Memnunum,kalite olarak parasini hak ediyor. Ustelik taksit secenegi de var. Bir de 50 TL'yi gecerse alisveris tutarin, indirimle 5Tl'ye uygun kampanya urunlerini de alabilirsin;)

Bugünün 50 lşira üzeri indirimli ürünü ne ki acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kasırga Hipermarketlerde çok daha ucuz:

Migrosta sürgülü bavul 29.90 lira

aynısının en büyük boyunu eminönünden pazarlıkla 50 liraya almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

Bugünün 50 lşira üzeri indirimli ürünü ne ki acaba

Migroskop'a bak, orda vardir indirimli ürünler;) Mobilden göremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün ve yarın
    Persil jel veya doguscay var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.