Şimdi Ara

Migros Yemek 60/40 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk siparişe özel 30 liralık indirimi birkaç saat önce vardı, şimdi yok. Bunlara güven olmaz tam çakal bunlar. 60 a 40 kullansam bu sefer kaldırdıkları 30 tl indirimi kaçırcam ki eninde sonunda bu kampanyayı yine yapacaklardır. geciktirmenin cezasını böyle ikilemde kalarak ödeyecemMigros Yemek 60/40 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 11 Ağustos 2022; 18:35:23 >
  • dekareme kullanıcısına yanıt

50/30 u 60/40 yapmışlar daha ne istiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M-D-Luffy kullanıcısına yanıt

yapmadılar, ikisi ayrı kampanya.. 30 olan ilk siparişie özel kampanya

• Tek bir Restaurant yok bide elit semtteyim güya :)

• 20 tl 2 adet dürüm söylendi. Miiissss

• sınırlı yerlere, tek tük ve de o tek tük restoranları da zarar etmemek için kasten yüksek alt limitli olmasına rağmen kampanya işe yaramış.. canlı sohbet çok kalabalık, guyruk var...

• Kendimi cezalandırdım; gaybolan kampanya yeniden ortaya çıkana kadar, daha avantajlı olan 60a 40 kampanyasını kullanmayacam

• Faydalandık teşekkürler.

• Sipariş 40 dk da gelmedi canlı desteğe bağlanamadım 25. dakikada iptal etmek için.Evden ayrıldım sipariş gelmiş bu durumda ne oluyor?

• baktım 50 ye 30 ilk sipariş kampanyası geri gelmiş ama saat 12. ye yaklaştığı için yetişemedik ikinci kampanyaya

İlk kez migros yemek kullandım ve 60/40tan yararlandım. 50/30dan da yararlanabiliyorum hala. Hata yaptın 60/40 kullanmayarak. 20 tl migros hemen kuponu da veriliyor hala

Migros Yemek 60/40

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ev lezzetlerini Migros Yemeğe eklese bana yeter Migros Yemek 60/40 Hemen de getirme ücreti 6 TL. Migros Yemek 60/40 

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Bence bug var. İlk siparişten sonra o indirimin çıkmaması gerekiyordu. bug'dan yararlanmak bana göre olmadığı için hata yapmamış oldum, içim rahat. ama elbet 60 a 40 birgün yine çıkar karşımaMigros Yemek 60/40 

• reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    Hepsiexpress kullanın orada da hemen var min sepet tutarı 25₺
    Üstelik premium üyelikle getirme ücreti yok.

Migros Yemek 60/40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaypatronu -- 12 Ağustos 2022; 10:49:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Bizim bölgede aylar önce kaldırıldı :/

• Geçen gün yemek siparişi verenler Migros Hemen'de sadece yarın geçerli 45/20 unutmasın

Migros Yemek 60/40

Yarın 125 lira ve üzeri sipariş verirseniz pazar günü geçerli 125/40 veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 13 Ağustos 2022; 1:15:52 >
  • Migros Yemek 60/40

Algida ile kazandan gelen magnumu da sipariş verdim. 30 liraya 30lu yumurta ve 1 adet magnum almış oldum. Hem yemek ucuza geldi hem market. Unutan varsa bugün son 45/20

bana teslimat ücreti çıkardı

benim hemen'deki 2. siparişim. kampanya olabilir uzun zamandır sipariş vermediğim için. veya bölgesel bir şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 13 Ağustos 2022; 13:43:9 >

aynı sepeti yaparak Migros Yemek 60/40 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.