Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
929
Favori
6.206.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    50 lira üzeri alışverişde geçerli bu kampanya. Bendeyi fişde öyle yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: arya kan

bu % 60 lık promosyon size özel kampanyalardamı görünüyor

Alış sonrası FİŞ 'in altında yazıyor

27 tl lik alışveriş yaptım ama fişin altından indirim falan çıkmadı, niyeki
  • quote:

Sek ürünlerinde indirim / money puan iadesi var,

Ayrıca puan veriyor,

Süt uzun süre bekler (1 yıl)

Yoğurt 2 hafta

Tesekurler
    Bu kampanya sanirim gdi ile de olabiliyor degil mi ? Birlesebilir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ caylaq

50 Tl harcamak gerek,

@ eyoruk

GDİ yok şuana

• Evet biliyorm 20 sinde baslayacak.

• Sanalmarkette siparis animda kartimdan 55 lira cektim ama gelen urunlerin toplami 57 bu 2 liralik farki migros nasil tahsil ediyo?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@ caylaq

50 Tl harcamak gerek,

@ eyoruk

GDİ yok şuana

indirimli ürünü öğrenmek için 50 tl harcamaya gerek yok, indirimli alabilmek için 50 tl üstü yapmak lazım
  • cilt bakım ürünlerindeki indirim yarın biter mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

Sanalmarkette siparis animda kartimdan 55 lira cektim ama gelen urunlerin toplami 57 bu 2 liralik farki migros nasil tahsil ediyo?

ilk sipariş anında kredi kartı provizyondan 55TL çeker.

teslimat sonrası provizyondan hesap özetine düşerken 57 olur.
  • bu 50 tl ye %60 indirimli ürün 6 karttan sadece 2 sine tanımlı. Tanımlanmayan kartlar yararlanmıyor sanırım? Yani genel bir kampanya değil?
  • Tıkla kazan ile %50 indirim kazanmıştım(maksimum 50 tl indirim) 2 gün önce indirim düşerken artık düşmüyor bu sorunu nasıl halledebilirim
    bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 17 Şubat 2014; 14:03:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Tıkla kazan ile %50 indirim kazanmıştım(maksimum 50 tl indirim) 2 gün önce indirim düşerken artık düşmüyor bu sorunu nasıl halledebilirim
    bilen var mı?

Müşteri hizmetlerini arayın hocam. İndirim gözüktüğü zaman sipariş vermeniz gerekiyor yoksa kayboluyor ama arayınca tekrar düzeltiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

Tıkla kazan ile %50 indirim kazanmıştım(maksimum 50 tl indirim) 2 gün önce indirim düşerken artık düşmüyor bu sorunu nasıl halledebilirim
    bilen var mı?

Müşteri hizmetlerini arayın hocam. İndirim gözüktüğü zaman sipariş vermeniz gerekiyor yoksa kayboluyor ama arayınca tekrar düzeltiyorlar.

aynen öyle bir durum var, içler acısı bir sistemleri var ne yazıkki ona güvenerek hala kampanya yapma telaşındalar...yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

bilen var mı?

Saolun hocam aynen öyle olmuş sistemleri bir süre sonra kampanya kullanılmış olarak gösteriyormuş
    zaten müşteri hizmetleri de hemen yapılmış olan sipariş var mı diye baktı sonra tekrar kuponu yükledi...
    Alışmışlar demek ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tıkla kazan %50 indirim yada %25 indirim kullanırken toplamda indirimli hali mi 75 tl yi geçmesi gerekiyor 2,90 tl nakliye bedeli için? tıkla kazan indirimi hangi aşamada düşüyor? yani %50 indirim hakkım varken 100 tl lik alışveriş yapsam 75 tl yi geçmediğinden 4,90 tl mi nakliye bedeli yansıtılır?
    %50 için 150 tl lik mi alışveriş yapmam lazım 2,90 tl ödemek için?
  • GDI geleceği kesin mi 20 Şubatta ?
  • TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    Kasa fişinde çıkmayınca mh aradım.. 3 adet sütaş süt tanımlanmış.. Zaten sek süt stoğu yapmıştım.
  • Yarın yine Tıkla Kazan var

Tıkla Kazan Kampanyamız 18 Şubat Salı günü Money Club Facebook sayfası üzerinden yapılacaktır. Money Club Facebook sayfasınahttps://www.facebook.com/MoneyClubKart adresinden giriş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Yarın yine Tıkla Kazan var

Tıkla Kazan Kampanyamız 18 Şubat Salı günü Money Club Facebook sayfası üzerinden yapılacaktır. Money Club Facebook sayfasınahttps://www.facebook.com/MoneyClubKart adresinden giriş yapabilirsiniz.

Büyük ihtimal ürün Orkid platinum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

bu 50 tl ye %60 indirimli ürün 6 karttan sadece 2 sine tanımlı. Tanımlanmayan kartlar yararlanmıyor sanırım? Yani genel bir kampanya değil?

benim tüm kartlarıma tanımlı alışveriş yaptığınızda fiş ile birlikte slipte görülüyor %25 30 40 gibi kampanyalar komili yağ falan tanımlı ama ben daha ucuza gdi ile almıştım sadece tukaş salça mantıklı geldi bana ama kullanmayacağım tıkla kazndan % 50 indirimim var ay sonuna doğru kullanmayı düşünüyorum bebek bezi umarım indirime girer
  • 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.