Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hhd82

arkadaslar sanalmarketten alısveris yapınca baska adrese ısteyebılıyormuyuz. urunler gelınce money card sahibi olması gereklımı karta filan bakıyorlarmı

hocam siteden adresi değiştirebilirsiniz.o adrese servis varsa getirirler.money kart numarasınıda zaten siteye giriyorsunuz.kapıda sorma yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

quote:

arkadaslar sanalmarketten alısveris yapınca baska adrese ısteyebılıyormuyuz. urunler gelınce money card sahibi olması gereklımı karta filan bakıyorlarmı

hocam siteden adresi değiştirebilirsiniz.o adrese servis varsa getirirler.money kart numarasınıda zaten siteye giriyorsunuz.kapıda sorma yok.

tesekurler hocam magaza teslımı nasıl pekı odamı aynı sekılde kartsız baskası alabılırmı urunlerı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

quote:

tesekurler hocam magaza teslımı nasıl pekı odamı aynı sekılde kartsız baskası alabılırmı urunlerı

alır hocam.kartı sıteye bir sefer giriyorsunuz.başka kart muhabbeti yok.ama magazadan almada ise hesap sahibini isteler diye düşünüyorum.

• Sütlerin 2.si %25 indirimli ama katalog ürünleri düşmüyor maalesef. Yine katalog'daki SEK daha mantıklı.
  • Promosyon Adı : 15-21 Şubat %60 Ürün indirimi Kampanyası
    Açıklama : 15-21 Şubat 2014 tarihlerinde Migros, Migrosjet , Sanal Market veya 5M mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club kart özelliklli kartlarınızla yapacağınız ilk 50TL ve üzeri alışverişinizde size özel üründe %60 indirim alabilirsiniz. Kampanya kapsamında en fazla 3 ürüne kadar indirim alabilirsiniz. 50TL alım tutarına alkol, sigara , TL yükleme dahil değildir. Size özel kampanyanızın detayları kasa fişi bilgilendirmesinde bulabilirsiniz.
  • bu % 60 lık promosyon size özel kampanyalardamı görünüyor
  • Bugün mağazada gördüm şampuanlarda ikincisi yüzde 50 indirimli kampanyası yapmışlar ama aynı şampuan olması şartmış. Acaba sanal markette de geçerli mi bu kampanya?

Bir de salep ve sıcak çikolatalarda 3 al 2 öde var haberiniz olsun
  • C£nq C kullanıcısına yanıt
    bu kampanyadır.. alışveriş yaptığınızda fişinizde çıkacak ürün.. ama kampanyalarınıza yansıdıysa zaten alışveriş mi yaptınız siz bugün?https://www.facebook.com/MoneyClubKart/photos/a.238644956164579.72062.220716897957385/782103265152076/?type=1&stream_ref=10
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

bu kampanyadır.. alışveriş yaptığınızda fişinizde çıkacak ürün.. ama kampanyalarınıza yansıdıysa zaten alışveriş mi yaptınız siz bugün?https://www.facebook.com/MoneyClubKart/photos/a.238644956164579.72062.220716897957385/782103265152076/?type=1&stream_ref=10

Sanal marketten alışveriş yaptım hocam indirimim olduğu için bugün ürünleri gidip aldım. Yaklaşık 320-360 liralık alışverişi, 170 liraya yaptım (6'sı omo facebook kampanyasından). Fatura olarak kestikleri için öyle size özel diye bir ürün yok. Bir de benim iki kartıma da bu ay sonuna kadar 50 lira ve üstü alışverişe 5tl money yazıyordu acaba o kampanya olmuş mudur sanaldan yapınca ?, bir kartımda 100 lira tuttu ama ödeme olarak 16 lira yaptım asıl onda 5 lira gelmiş midir ? Eğer onlar gelirse yaklaşık 16-17 lira money yatacak içine de bayağı avantajlı bir alışveriş yapmış oldum.

• yoğurt süt ayran kampanyası iyi olmuş ,ama 20 liralık birden yapmak için bayağı kasmak lazım ya da 4-5 kişilik aile lazım
  • C£nq C kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini arayıp ürünü öğrenebilirsiniz belki.. diğer konuyu da tam bilemedim.. bir keresinde 10 tl içecek alışverişine 2 money veriyordu.. ben o alışverişte money kullanınca toplam tutar 10 tl altına düşmüş diyip moneyi yatırmamışlardı.. sizinki farklı olabilir tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

yoğurt süt ayran kampanyası iyi olmuş ,ama 20 liralık birden yapmak için bayağı kasmak lazım ya da 4-5 kişilik aile lazım

bitane 10 aylık canavar olunca evde ucuz ve kaliteli süt olunca kamyonla alasım geliyo
    Afiyet bal olsun meleğime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi..afiyet olsun
    Merak ediyorum soyle 5 tane alsak acmadigimiz surece bozulmaz degil mi

• fiş kampanyasında %60 indirim olarak fişimde doritos 144 gr çıkı.en çok 3 adet ALABİLİRMİŞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

quote:

yoğurt süt ayran kampanyası iyi olmuş ,ama 20 liralık birden yapmak için bayağı kasmak lazım ya da 4-5 kişilik aile lazım

bitane 10 aylık canavar olunca evde ucuz ve kaliteli süt olunca kamyonla alasım geliyo
    Afiyet bal olsun meleğime

9 Süt (sek)
    4 yoğurt (sek)

Farklı günde ikikez aldım,

Ayrıca coca cola firmasının 10 tl lik ürün alım avantajıda var.

Bir kişi farklı günlerde, 20t+20tl şeklinde alması gerek, diğeride yine farklı günlerde 10+10 olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Bugün mağazada gördüm şampuanlarda ikincisi yüzde 50 indirimli kampanyası yapmışlar ama aynı şampuan olması şartmış. Acaba sanal markette de geçerli mi bu kampanya?

Bir de salep ve sıcak çikolatalarda 3 al 2 öde var haberiniz olsun

Sanalda da şampuan indirimi düşüyor 2.si yüzde 50 indirimli.

Benim kartım facebookta kayıtlı olmasına rağmen sanal marketten aldığım omo 1400ml indirimi düşmedi. Müşteri hizmetlerini arayıp düşürtebilir miyim yoksa gidip ürünü geri mi vereyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arya kan

bu % 60 lık promosyon size özel kampanyalardamı görünüyor

Alış sonrası FİŞ 'in altında yazıyor

• quote:

Tabi..afiyet olsun
    Merak ediyorum soyle 5 tane alsak acmadigimiz surece bozulmaz degil mi

uzun ömürlü sütlerde sıkıntı olmaz hocam açmadığınız sürece
    Açılınca 2-3 günde tüketmek gerekir sktde geçmiyosa sıkntı olmaz

• Tesekkurler sek sut ne kadar ona bakayim sutas veya sek alirim .normalde diger marketlerden pahali oluyor migros da bu markalar.
    6-7 sut alirim yogurt ile beraber yine olmazsa ayran alirim

Yahu 3 lira icin ne kasiyoruz hani )))

• Sek ürünlerinde indirim / money puan iadesi var,

Ayrıca puan veriyor,

Süt uzun süre bekler (1 yıl)

Yoğurt 2 hafta

• 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.